Kontakt

Tallinn, Valli tn 4, uksekell 817

Tel: +372 53044898

e-mail: m.kuusing@gmail.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 Teadvusteraapia Keskus. Proudly created with Wix.com

Vivika Virve
Toitumisnõustaja ja bioresonants terapeut
Tel. +372 5299182

e-mail: toitumisnoustajavivika@gmail.com

www.toitumine.eu

 

Lõpetasin Rahvatervise Akadeemia toitumisnõustaja eriala ja olen õppinud arstide käe all Ukrainas bioresonants teraapiat.

Tervislik toitumine ning tervislik eluviis on osa minu igapäeva elust ning ka minu kirg ja südameasi. Alustasin oma teekonda 

selles suunas juba 9 aastat tagasi.

Selleks, et olla terve, tugev ja õnnelik, peab meie toitumine olema väga teadlik, et vale kütusega oma kallist keha ära ei rikuks ning

haigustele teed ei sillutaks.

Bioresonantsi abil saame välja selgitada meie organismi eripärad ja tundlikkuse erinevate keskkonnamõjutuste või toiduainete poolt. Paljusid meie hulgast vaevavad erinevad tervisemured, millele ei ole leitud seletust või lahendusi, kuid just bioresonantsi abil on need kõik võimalik tuvastada. Vastavalt avastustele on võimalik ka edaspidi teha bioresonants ravi või suunata Teid edasi vajaliku spetsialisti juurde. 

Aitan sul teada saada sinu organismi eripäradest. Selgitame välja, mille poolest on just sinu keha eriline ja kuidas seda hoidma peaks ning millele tähelepanu pöörama. Kuidas oma enesetunnet parandada ja millega oma tervist edendada. 

Samuti on võimalik bioresonantsi abil ära testida oma toiduained ja muud tooted, mida igapäevaelus kasutame ja tarbime. Nagu näiteks kreemid, šampoonid, jumestustooted, vitamiinid jne. Läbi selle saab teada, millist mõju need konkreetselt sinu organismile avaldavad.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now