Veronika Ilves
e-mail: tundelooja@gmail.com 

tel: (+372) 5568 5679

facbookist https://www.facebook.com/tundelooja

Elu on nagu lill, millel on oma kireva värvigamma ja lõhnabuketiga meile nii palju pakkuda, palju rohkem kui esmapilgul tunduda võib. Vahel tuleb vaid osata ja tahta seda märgata. Olles aga kord päriselt märganud, tekib põletav soov näha ja kogeda veelgi rohkem. 

Aastaid tagasi, päris pisikese tüdrukuna, oli minu kõige suurem ja kõige salajasem soov sügaval hingepesas – aidata inimestel terve olla. See väike salajane soov on salamisi kasvanud koos minuga. Pikki aastaid pühendasin end kõigele muule kuni ühel päeval lapsepõlve unistus endast taas vaikselt märku andma hakkas. Sellest hetkest on minu elu olnud põnev seiklus. Suur soov olla inimeste jaoks rohkem kui lihtsalt olemas, on toonud minuni ka teadmised ja oskused, mis võimaldavad mul nüüd pisikese tüdruku unistust täita. 

 

Teekond iseendani on protsess!

Teekond iseendani on protsess – rännak, millel on omad tõusud ja mõõnad, helged ja säravad hetked, ummikud ja valusad punktid. Asudes teekonnale teadlikult ja toetatult, muutub aukude läbimine pehmemaks, tee sirgemaks ja nauditavamaks ning mida lähemale jõuda iseenda tõelisele minale, seda põnevamaks ja õnnelikumaks muutub elu, avaneb täiesti uus maailm, uute oskuste ja võimetega, kus imed on igapäevane nähtus.

 

Kui inimesed on terved ja õnnelikud, siis nad säravad väga kaunilt ja väga eredalt. Mida rohkem on meie ümber terveid ja õnnelikke inimesi, seda heledamalt särame ka me ise ♥

 

Tundelooja tervendamise meetodid pärinevad iidsetest aegadest. Nende eesmärk on aidata inimesel saavutada füüsilisel tasandil meisterlikkus ning tõusta teadvuse kõrgematele tasanditele.

Need meetodid on abiks, et aidata Sul oma elu avaramalt näha ja toetada Sinu olemuse negatiivsete ja vähem tervislike aspektide muundamist, kuni Sinu energia särama lööb ning Sa oledki see kiirgav valgus, milleks sa sündisid. Sa hakkad kogema elu elamise kergust, naudingut, rõõmu, õnne, tasakaalu, emotsionaalset stabiilsust, mõtete selgust, tugevamat kontakti iseendaga, kasvavat usaldust oma sisetunde suhtes, armastust ja tänutunnet. Sinu füüsiline keha vabaneb pingetest ja muutub kergemaks, painduvamaks. 

Sa õpid tundma iseennast ja hakkad teadlikult looma oma elu - just sellist, millest oled alati unistanud!

 

Kui tunned, et oled oma teekonnal sattunud ummikusse või kui tunned ennast pinges, ärevana, väsinuna, ülemäära emotsionaalsena, tasakaalutuna, jõuetuna midagi teha või otsustada, Sind painab unetus ja stress või oled jäänud kinni uskumuste mustritesse, mis piiravad Sinu vabadust olla Sina ise, siis võta minuga ühendust. Üheskoos leiame viisi, mis just Sind ja just praegusel hetkel kõige tõhusamalt edasi aitab. Võta minuga ühendust:

Tundelooja teraapiad on mõeldud nii suurtele kui väikestele inimestele. Tervenema võib tulla üksi, kaaslasega või lausa terve perega. 

 

Imeliste kohtumisteni ♥

Veronika 

Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 170

Tel: +372 53044898

Keskuse üldmeill: m.kuusing@gmail.com
 

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

Keskuse terapeutidega ühendust võtmiseks kirjuta oma soov keskuse üldmeilile, või võta ühendust terapeudiga individuaalselt. Iga terapeudi kontaktid leiad nende enesetutvustuse ja/või teenusekirjelduse alt. 

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.

Koostööpartnerid

Universaal Universum           Kristallistuudio Klaarsus      Esoteerikakauplus Allikas