top of page

Tiina Välliku teenused
 

Kontakt ja registreerumine: tiinavellivallik@gmail.com

 

Kombineeritud massaažiteraapia

 

Massaaž, mille käigus kombineerin erinevaid massaaži ja teraapiavõtteid vastavalt kliendi probleemi eripärale. (Nt klassikaline massaaz, tui na massaaz, akupressuur, kupumassaaz, Tiibeti helikausi massaaz, moksa ja qua sha teraapia). Massazi teostan enda poolt valmistatud 100% naturaalsete kreemidega.

 

Valida on võimalik kahe erineva kestvusega sessioni vahel: 

60 min/ 40 eurot

90min/ 50 eurot

MER kehatöö

MER (Myofascial Energetic Release) sidekoe massaažiteraapia on sügav kehatöö vorm, mille eesmärgiks on töö krooniliste pingete ja valudega, ravides samaaegselt nende emotsionaalseid ja vaimseid põhjuseid.

105377352_4206910169351310_7129684502053883273_n.jpeg

MER on unikaalne teraapiavorm, kuna kutsub seansi vastuvõtjat läbi kohalolu, hingamise ja liikumise iseenese seansist osa saama.

MER teraapia käigus toimub sidekoe sügav töötlemine, liigeste manipulatsioon, sidekoe assisteeritud venitused, teadlik hingamine ning trauma ja emotsionaalse teadlikkuse suurenemise. Sellega vabastatakse pehmetest kudedest sinna kinni jäänud pinged. 

MER pakub eri kehapiirkondadele eri seansse. Nii on loodud seansid kaela- ja seljapiirkonnale; selja-, jalgade-, põlvede- ja vaagnapiirkonnale; näole ja peale, õlgadele ja kätele ning rinnakule ja kõhupiirkonnale – seda kõike sõltuvalt probleemist. Soovitav on kehatööd tarbida kuurina, sest kuurina on tulemused sügavamad.

 

Vastunäidustused:

Song, diskiprobleemid, rohkem kui 6-nädalane rasedus, osteoporoos, tugevad veenilaiendid, vanus alla 15 aasta, südamestimulaator, reuma, skisofreenia või muud vaimsed häired, mao- ja soolestikuhaavandid ning vähem kui pool aastat tagasi toimunud operatsioon.

 

Sessiooni kestvus on 90-120 min maksumusega 75 eurot, mis sisaldab konsultatsiooni, vaatlust ja sidekoe teraapilist massaaži. 

Biodünaamiline hingamise ja trauma vabastamise sessoon

Pööra oma hingamisele tähelepanu, muuda seda teadlikult ja see muudab sinu maailma, vabastades möödunud valud ja võimaldades elada rahus ning vabana. Ärata oma hingamine, ärata elu.

 

Biodünaamiline hingamine ja traumavabastus (BBTRS) on uus lähenemine kehale orienteeritud tervendamises. Teraapia eesmärk on füüsilise, mentaalse ja emotsionaalse pinge vabastamine kehast ja meelest.

Sessioon põhineb spetsiaalsete hingamismustrite kombineerimisel terapeutilise teadliku liikumise, eriliste puudutus- ja kehatöö tehnikate ning süvapingete vabastamise harjutustega. Süsteem baseerub kehasse ja mõttemustritesse kinni jäänud pingekollete tuvastamisel ja vabastamisel.

 

Sessiooni käigus töötatakse läbi keha pingevööd, vabastatakse lihasturvis, pannakse liikuma traumadest jäänud tardumus, tehakse lõpuni pooleli jäänud võitle-ja-põgene reaktsiooni avaldumised, lastakse üles tulla ja elatakse läbi allasurutud emotsioonid ning jõutakse lõpuks seisundisse, kus energia voolab vabalt läbi su olemuse.

 

Vastunäidustused:

Raseduse esimene trimester, raske astma, rasked südamehaigused, raske diabeet, epilepsia, krambid, tõsised vaimsed haigused (nt. skisofreenia, psühhoos, diagnoositud mentaalsed häired), akuutsed füüsilised vigastused, joove (uimastid, alkohol).

Sessiooni kestvus 90-120 min maksumusega 60 eurot.

bottom of page