Teadlik elu juhtimine ja isikuareng

Kursus on neile, kes:
* on kaotanud elus suuna

* ei tea, kust alustada eneseotsinguid

* tahavad oma elus teha suurt muudatust

* soovivad õppida tõhusaid enese ja elu juhtimise viise

* soovivad leida sisemise, vaimse ja emotsionaalse rahulolu ning tasakaalu

* soovivad tulevikus teha tööd sotsiaalvaldkonnas

* soovivad oma elu saada tagasi joonele

* soovivad leida oma tõelise kutsumuse

* soovivad avastada tõelise sisemise potentsiaali

* soovivad olla enesekindlamad


Kursuslastel on kursuse vältel võimalus saada individuaalset juhendamist ja nõustamist kõikide moodulite läbimisel.

Kursuse kirjeldus:

- Kursuslane leiab enese seest sügavamad vastused selle kohta, mis tema sisemaailmas ja elus tegelikult toimub. Ta hakkab mõistma muutuste vajalikkust, tunneb suuremat motivatsiooni, teotahet ja usku astuda enesearengu teel edasi.
 

- Kursuslane avastab kindlad mustrid oma psühholoogiast, millega on vaja teha tööd ning mille lahendamisel vabaneb ta paljudest emotsionaalsetest ning vaimsetest takistustest ja probleemidest.

 

- Kursuse keskmeks on tõhusad harjutused vaimse ja emotsionaalse seisaku murdmiseks, et edasiliikumine oleks lihtsam ja sujuvam. Selleks teevad kursuslased füüsilisi harjutusi, mis kutsuvad esile tugeva tahte oma elu muuta ja korrastada.

 

- Inimene kujundab oma elu valikute ja tegudega. Valikud ja teod saavad alguse tunnetest. Tunded saavad alguse uskumustest ja mõtetest. Kursuslane õpib kasutama efektiivseid tööriistu, harjutusi ja praktikaid, et treenida oma aju, muuta elus juurdunud uskumusi, juhtida teadlikult oma mõtteid ja emotsioone. Sellega saavutab ta tugeva enesekontrolli ning jõuab lähemale oma tõelise mina leidmisele.

 

- Enesehinnang, eneseaktsepteerimine, enesekindlus – need on omadused/tegurid, mis mängivad märkimisväärset rolli igapäevaselt nii töö- kui ka isiklikes suhetes. Need omadused on ka peamiseks põhjuseks, miks inimesed ei julge astuda vajalikke samme eduka ja õnneliku elu loomise suunas.

 

- 5.moodul on pühendatud põhjalikule eluvaldkondade korrastamisele. Romantilised suhted, sotsiaalsus, tervis, töö ja finantsiline pool, hobid, pere, eneseteostus jne.
 

- Tegeleme põhjalikult iga elu valdkonna korrastamise ja eesmärgistamisega.

Iga kursuslane õpib kasutama tõhusaid praktikaid oma elu meisterliku juhtimise saavutamiseks.

 

- Kursuslane läbib harjutusi, tehes endaga intensiivset tööd. Selle tulemusena teeb ta rahu kõigega, mis on minevikus toimunud, õpib end rohkem austama ja väärtustama, tõstab oma enesehinnangut ja muutub enesekindlamaks. Hakkab tegema julgemaid valikuid ning leiab siis tööalase väljundi eneseteostuseks.

 

- Praktiliste juhiste käigus, hakkab kursuslane oma elu väljavaateid suurendama, ennast avama uutele inimestele ja võimalustele. Selle käigus puutub ta kokku uute väljakutsetega, mis annavad talle võimaluse praktiseerida emotsionaalse ja vaimse tasakaalu hoidmist.
 

- Keskendume tugevalt eneseteadvuse ja sisemise väe tugevdamisele, sisemisele arengule: Milliseks naiseks/meheks ma tahan kasvada?’’Teadlik elu juhtimine ja isikuareng’’ koolitused alustavad regulaarselt gruppide täitumisel igakuiselt. Grupi suurus 10-30 inimest.

Kursuse kogumaht: 24 akadeemilist tundi, millest 16 ak/h on auditoorne õpe ja 8 ak/h on iseseisevtöö.

Koolituse tasu: 350€

 

Registreerumine

Registreerumiseks saada e-mail: baydar.maria@gmail.com 

 

Toimumiskoht

Teadvusteraapia keskus, Valli tn 4, Tallinn. Uksekood 817

 

 

Kontakt

Teadvusteraapia OÜ

Reg nr. 14948932

Valli tn 4-17, uksekood 817

baydar.maria@gmail.com

53044898

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

Fairy Lights