Svea Üksküla

Massöör
Tel +372 5060109
e-mail svea@kehaasi.ee

„Õnnetund, õnnetund“ laulab üks imeline naine massaaži tulles. „Oh, ma nii ootasin juba seda hetke“ ütleb teine. „Sul on väga head käed“ lausub kolmas. Olen tänulik, et saan oma tööks nimetada midagi, mis teeb õnnelikuks mind ümbritsevad hinged ja mind ennast.


2017.a lõpetasin ma Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemia idamaade loodusteraapia erialal. Minu teekond massaažiterapeudiks sai alguse ilmselt 2011. aasta kevadehakul, kui ma läbisin holistilise neliku rännakuteraapia ning ühel tuleviku teemalisel rännakul kangastus mulle, et mul on oma väike massaažisalong, kus tunglevad inimesed. See oli seda imelikum nägemus, et varem ei olnud ma isegi mõelnud sel teemal. Ning vast sellest hetkest hakkas mingi energia minus end liigahtama, energia, mis ammu ootas vallapäästmist. Pärast seda nägemust on mu ellu tulnud ridamisi jooga, meditatsioonid, shamaanirännakud, rännakuteraapiad, lisaks erinevad vaimsed, silmaringi ja teadvust avardavad praktikad ja koolitused ning loomulikult massaažikool. Eneseareng on osa elukestvast õppest, nii palju on ümberringi uut ja huvitavat, mis ootab avastamist.


2018.a alguses kutsuti mind massaažitööle Eesti Draamateatrisse, kus mul endalegi üllatuseks läks nii
hästi, et 2019. a pärjati mind Eesti Draamateatri Kaval Antsu kolleegipreemiaga kogu kollektiivi suurepärase suunamudimise eest. Töötan teatris tänaseni.


Mida ma keskuses pakun?


Minu arsenalis on niisiis kehalised teraapiad. Üldiselt teen seansse, milles klassikaline massaaž on põimitud muude teraapiatega – venitus, kupumassaaž, gua-sha ja tok-zen teraapia, ravimassaaž (triggerpunktide vabastamine ), vajadusel ka K-teipimine. Mida inimesel tema heaoluks parajasti vaja
on, seda teen, aga otsus sünnib siiski suhtluses kliendiga. Pakun ka Tai massaaži (sh tok-zen teraapiaga) ning selle baasil tehtavat rasedate massaaži.


Hea kaasteeline, oled alati väga oodatud, kui tunned, et keha, või ka hing, vajab turgutust, teraapiat või lihtsalt lõõgastust. Kirjuta svea@kehaasi.ee või helista telefonil 5060109.


Kohtumiseni!

TTK_kodukale.jpg