Svea Üksküla teenused

Massöör
Tel +372 5060109
e-mail svea@kehaasi.ee

 

Saadaval on ka kinkekaardid, nii veebiversioonis kui ka paberil. Soetamiseks kirjuta svea@kehaasi.ee või saada sõnum https://www.facebook.com/kehaasi


Viie korra kaardid: 1 tunnised seansid 175€, 1,5 tunnised seansid 275€


Klassikaline massaaž 40€/60€ (1h/1.5h)
Klassikaline massaaž on traditsiooniline ja levinud massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õlidega, kui ka kuivalt. Massaaži võib teha vastavalt soovile ja vajadusele, kas üksikutele kehaosadele või kogu kehale. Masssaaži peaeesmärk on parandada kudede hapnikuga varustatust ja eemaldada organismist toksiine, seega kiirendada ainevahetust, taastada kaotsiläinud energiat, korrigeerida lihastoonust. Toime on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev. Klassikalise massaaži tehnikad sisaldavad endas silitamisi, naha ja naha-aluskoe hõõrumisi, lihaste muljumist, vibratsiooni ja erinevaid kergeid löögilisi võtteid.
Mina üldiselt teen seansse, milles klassikaline massaaž on põimitud muude teraapiatega - venitus, kupumassaaž, gua-sha ja tok-zen teraapia, ravimassaaž (triggerpunktide vabastamine ), vajadusel ka K-teipimine.

Peale massaaži on soovitav juua taimeteed või (sooja) vett ning paar tundi mitte süüa.
 

Gua-Sha teraapia ehk haiguse ära kraapimine 25€/40€(0.5h/1h)
Soovitan turja pingete, käte suremise ja ülekoormuse teraapiaks ka Gua-sha teraapiat. 
Gua Sha on Aasias kasutusel olev teraapia, milles spetsiaalse kaabitsa ehk gua’ga pannakse seiskunud Qi (energia) ja veri liikuma, vabastades keha toksiinidest. Gua Sha abil stimuleeritakse qi-d ja vereringet, aidatakse väljutada toksiine, tugevdatakse immuunsüsteemi, ennetatakse ja ravitakse haigusi. Valude põhjusteks on sageli vere ja energia seiskumine mingis piirkonnas. Spetsiaalsete kaabitsatega - guadega - hõõrutakse need kohad aktiivseks ning nahale jäävad sõltuvalt probleemi tõsidusest valutud tumedad verevalumid, mis kaovad mõne päeva pärast. Turja ja selja pingete korral hõõrutakse kaela, turja ja selga. Gua-sha teraapiale eelneb seljamassaaž, kuid rohkem idamaiste, pehmemate võtetega.


Peale teraapiat tuleks juua sooja vett või taimeteed.
 

Hiina kuputeraapia 40€/60€(1h/1.5h)
Kuputeraapia on iidne Hiina ravimeetod, mida on ammusest ajast kasutatud ka Eestis. Hiina meditsiinis on kuppude kasutamine haiguste ravis väga tähtsal kohal. Kuputeraapia puhul kasutatakse kas klaasist või plastmassist kuppe, mis pannakse naha pinnale ja tekitatakse vaakum. soodustab vere ja energia liikumist kanalites, parandab ainevahetusprotsesse, siseorganite tööd ja verevarustust, soodustab toksiinide ja jääkainete eemaldumist, parandab homonaalset tasakaalu, tõstab immuunsüsteemi võimekust antud piirkonnas, vähendab lihaspingeid. Kuputeraapia puhul tuleb arvestada, et vaakumialal võivad lõhkeda väikesed veresooned, mis jätavad jälgi. Mida tõsisem on keha probleem, seda tumedamad on jäljed nahal ning jäljed võivad kesta kolmest päevast kuni mitme nädalani.


Peale teraapiat tuleks juua sooja vett või taimeteed.


Tok Sen teraapia 40€/60€(1h/1.5h)
Mulle meeldib miksida erinevaid massaaže ning nt klassikalise ja Tai massaaži vahele olen pikkinud ka Tok Sen teraapiat.

 

Tok Sen on iidne Põhja-Taist pärit teraapia, mille ajalugu ulatub üle 4000 aasta tagusesse aega. Teraapias kasutatakse erineva kujuga puu-pulkasid ja haamrit, mille rütmilisel löömisel tekkiv vibratsioon aitab avada sügavaid energiablokeeringuid energiakanalites. 

 

Tok Sen teraapia on tõhus vahend mõjutamaks meie keha puu-elementi, mis idafilosoofias on seotud maksa ja sapiga. Kuna puu-elemendi blokeeringud mõjutavad ka meie silmi ja nägemist mitmel tasandil füüsiline-emotsionaalne-vaimne, siis energiate avades oskame näha elu ning maailma palju laiemalt. Teraapiaga on võimalik saavutada võime ja oskus näha maailma teise nurga alt.

 

Tok Sen teraapia näidustused: turjaprobleemid, abaluu piirkond ning alaselg; maksa ja sapi meridiaani mõjutamine; erinevate akupunktide mõjutamine; energiate avamine naba piirkonnas; emotsionaalsete blokeeringute mõjutamine.


Peale teraapiat on soovitatav juua sooja vett või taimeteed.
 

Tai massaaž 40€/60€(1h/1.5h)
See on iidne massaaž, mis koosneb aeglasest kehatöötlusest, punktide ja raviliinide, mõjutamisest ja kergest joogalikust venitusest. Aeglased meditatiivsed vajutused koos venitustega, hingamistehnika ja meditatsiooniga on suurepärane võimalus kogu keha, energia ja siseorganite tasakaalustamiseks. Massaaži tehakse matil läbi kerge riietuse.

Passiivsed venitused korrastavad struktuuri, suurendavad paindlikkust ning taastavad liikumise. "Keha avanemine" tõstab liigeste liikuvust, edendab vereringet, tugevdab organeid ja keha süsteeme ning leevendab lihas- ja emotsionaalseid pingeid. Sobib ideaalselt neile, kes soovivad sügavat
lõõgastust, vabanemist stressist ning paindlikkust, kuid ka neile, kes ihaldavad paremat tervist, heaolu ning elujõudu.


Massaaž tulles on soovitatav eelnevalt kaks tundi mitte süüa. Selga pane mugav riietus – õhukesed
püksid ja T-särk.


Pärast massaaži on soovitav juua sooja vett või (taime)teed. Mitte juua külma vett! 1 tunni jooksul mitte pesta ennast.
 

Rasedusaegne massaaž (Tai massaaži baasil) 40€
See on massaaž, mis on kohandatud last ootavatele naistele. Massaaži tehakse matil ja luuakse rasedale maksimaalne mugavus. Rasedudaegne massaaž on väga lõõgastav, vähendab lapseootel naise lihaspingeid, parandab und ja tõstab meeleolu. Massaaž kestab keskmiselt 45 minutit kuni üks tund, kauem mitte.


Armas naine, kes sa oled beebiootel või äsja sünnitusmajast koju jõudnud - ma olen valmis sulle koju tulema, et aidata su kehal lõõgastuda ning lõdvestuda. Koduvisiidi hinnaks Tallinnas on 50 eurot, hind sisaldab kuni ühetunnist massaaži.


NB! Massaaži võib lapseootel naisele teha alates teisest trimestrist ning enne peab nõu pidama ka oma ämmaemandaga


Pärast massaaži on soovitav juua sooja vett või (taime)teed. Mitte juua külma vett! 1 tunni jooksul mitte pesta ennast.

 

Massaažide vastunäidustused:

 • igasugune kasvaja protsess või - kahtlus

 • põletikulised haigused, palavik

 • ägedad traumad

 • joobeseisund

 • äge südamepuudulikus

 • äge neerupuudulikus

 • äge maksapuudulikus

 • kilpnäärme haigused

 • mädased haavad

 • veenipõletikud

 • verejooksud

 • tromboosi või emboolia oht

 • raseduse katkemise oht

 • suured sünnimärgid ja verevalumid masseeritavas piirkonnas

 • liiga kõrge või madal vererõhk

 • osad nahahaigused

 • tuberkuloos ja teised nakkushaigused, sh suguhaigused

 • luupus, sidekoe kärbumine

 • emfüseem

 • affektiivsed psüühilised seisundid

 • üldine kurnatus (lubatud õrn massaaž)

270315891_646289496818223_1032391326443969587_n (1).jpg