• Mar 22, 6:00 PM
    Valli 4, Valli 4, 10140 Tallinn, Estonia
  • Fri, Jun 25
    Lääne-Nigula Parish
    Jun 25, 1:00 PM
    Lääne-Nigula Parish, Lääne-Nigula Parish, Lääne County, Estonia
  • Fri, Jul 16
    Lääne-Nigula Parish
    Jul 16, 7:00 PM
    Lääne-Nigula Parish, Lääne-Nigula Parish, Lääne County, Estonia
  • Fri, Jul 23
    Lääne-Nigula Parish
    Jul 23, 10:00 AM – Jul 25, 3:00 PM
    Lääne-Nigula Parish, Lääne-Nigula Parish, Lääne County, Estonia
  • Fri, Aug 20
    Rooglaiu
    Aug 20, 11:20 AM
    Rooglaiu, Rooglaiu, 90115 Pärnu maakond, Estonia
  • Veebruaris, kuupäevad täpsustamisel
    Teadvusteraapia Keskus
    Veebruaris, kuupäevad täpsustamisel
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
    Algajast meistri saladusteni
  • Feb 22, 6:00 PM
    Valli 4, Valli 4, 10140 Tallinn, Estonia
  • Fri, Feb 19
    Algallika külalistemaja/guesthouse
    Feb 19, 1:00 PM – Feb 21, 5:00 PM
    Algallika külalistemaja/guesthouse, Rooglaiu, 90115 Pärnu maakond, Estonia
  • Mon, Jan 25
    Teadvusteraapia Keskus
    Jan 25, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, Valli 4, 10148 Tallinn, Estonia
  • Sun, Jan 10
    Teadvusteraapia Keskus
    Jan 10, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, Valli 4, 10148 Tallinn, Estonia
  • Tue, Dec 08
    Teadvusteraapia Keskus
    Dec 08, 2020, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, Valli 4, 10148 Tallinn, Estonia
  • Thu, Nov 19
    Teadvusteraapia Keskus
    Nov 19, 2020, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, Valli 4, 10148 Tallinn, Estonia
  • Thu, Nov 12
    Teadvusteraapia Keskus
    Nov 12, 2020, 6:30 PM
    Teadvusteraapia Keskus, Valli 4, 10148 Tallinn, Estonia
  • Fri, Oct 09
    Teadvusteraapia Keskus
    Oct 09, 2020, 7:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, Valli 4, 10148 Tallinn, Estonia
  • Sat, Sep 26
    Teadvusteraapia Keskus
    Sep 26, 2020, 8:00 AM
    Teadvusteraapia Keskus, Valli 4, 10148 Tallinn, Estonia
  • Sep 25, 2020, 7:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, Valli 4, 10148 Tallinn, Estonia
  • Fri, Sep 25
    Teadvusteraapia Keskus
    Sep 25, 2020, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, Valli 4, 10148 Tallinn, Estonia
  • Fri, Aug 07
    Algallika külalistemaja/guesthouse
    Aug 07, 2020, 11:00 AM
    Algallika külalistemaja/guesthouse, Rooglaiu, 90115 Pärnu maakond, Estonia
  • Jul 08, 2020, 7:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, Valli 4, Tallinn, Estonia
  • Fri, Jun 19
    Teadvusteraapia Keskus
    Jun 19, 2020, 7:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, Valli 4, Tallinn, Estonia
  • Fri, May 29
    Teadvusteraapia Keskus
    May 29, 2020, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, Valli 4, Tallinn, Estonia
  • Wed, May 27
    Teadvusteraapia Keskus
    May 27, 2020, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, Valli 4, Tallinn, Estonia
    Läbimurre sinu elus
  • Sat, May 23
    Teadvusteraapia Keskus
    May 23, 2020, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, Valli 4, Tallinn, Estonia
  • Thu, May 14
    Teadvusteraapia Keskus
    May 14, 2020, 7:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Thu, May 07
    Teadvusteraapia Keskus
    May 07, 2020, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, Valli 4, Kesklinn, Tallinn
  • Thu, Apr 16
    Teadvusteraapia Keskus
    Apr 16, 2020, 7:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Sat, Mar 28
    Teadvusteraapia Keskus
    Mar 28, 2020, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Feb 29, 2020, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Mon, Feb 10
    Teadvusteraapia Keskus
    Feb 10, 2020, 8:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Fri, Feb 07
    Teadvusteraapia Keskus
    Feb 07, 2020, 12:00 AM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Tue, Jan 28
    Teadvusteraapia Keskus
    Jan 28, 2020, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Jan 06, 2020, 7:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Wed, Dec 11
    Teadvusteraapia Keskus
    Dec 11, 2019, 6:20 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Wed, Dec 04
    Teadvusteraapia Keskus
    Dec 04, 2019, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
    4.12 & 17.12
  • Sun, Dec 01
    Teadvusteraapia Keskus
    Dec 01, 2019, 2:30 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
    1.-17. Dets. Vaata kuupäevi täpsemalt.
  • Sat, Nov 30
    Teadvusteraapia Keskus
    Nov 30, 2019, 2:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Fri, Nov 29
    Teadvusteraapia Keskus
    Nov 29, 2019, 8:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Nov 27, 2019, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Tue, Nov 26
    Teadvusteraapia Keskus
    Nov 26, 2019, 7:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Sat, Nov 23
    Teadvusteraapia Keskus
    Nov 23, 2019, 10:00 AM – 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
    2-päevane töötuba enesearmastajatele
  • Fri, Nov 22
    Teadvusteraapia Keskus
    Nov 22, 2019, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Fri, Nov 15
    Teadvusteraapia Keskus
    Nov 15, 2019, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Thu, Nov 14
    Teadvusteraapia Keskus
    Nov 14, 2019, 12:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Wed, Nov 13
    Teadvusteraapia Keskus
    Nov 13, 2019, 12:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Tue, Nov 12
    Teadvusteraapia Keskus
    Nov 12, 2019, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Fri, Nov 01
    Teadvusteraapia Keskus
    Nov 01, 2019, 6:30 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Thu, Oct 31
    Teadvusteraapia Keskus
    Oct 31, 2019, 5:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
    Tule tugevda oma immuunsüsteemi ning oma sisemist tasakaalu, et kõik sinu tegemised õnnestuks!
  • Thu, Oct 24
    Teadvusteraapia Keskus
    Oct 24, 2019, 12:00 AM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
    Miks mitte pakkuda endale keset tööpäeva üks hetk kergeks restardiks? Või tõmmata end pehmelt käima pärast hilist ärkamist?
  • Oct 12, 2019, 4:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
    Spirituaalsele kohtinguõhtule on oodatud kõik inimesed, kes jagavad enesearengu ja vaimse tervisega tegelemise tähtsust ning kes on valmis oma südant avama uutele tutvustele!
  • Thu, Oct 03
    Teadvusteraapia Keskus
    Oct 03, 2019, 6:30 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
    Kanaldamine sobib igale ühele, kes on tundnud, et soovib selgemat juhatust ja kontakti oma spirituaalsete toetajate ja teejuhtidega.
  • Sep 30, 2019, 7:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
    Kosmilise kanaldatud Ühisrituaali eesmärk on vabaneda kõikidest sisemistest ja välistest, energeetilistest, füüsilistest ja emotsionaalsetest takistustest.
  • Thu, Sep 26
    Teadvusteraapia Keskus
    Sep 26, 2019, 6:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
    KALLID SÕBRAD! SEE ONGI KÄES! Mina ja mu meeskond avame vägeva uue keskuse ja me tahame seda pühitseda ja õnnistada koos teie kõigiga!
  • Sep 18, 2019, 7:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
  • Sun, Sep 15
    Teadvusteraapia Keskus
    Sep 15, 2019, 2:00 PM
    Teadvusteraapia Keskus, J. Vilmsi 53a, Tallinn, Estonia
Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 170

Tel: +372 53044898

Keskuse üldmeill: m.kuusing@gmail.com
 

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

Keskuse terapeutidega ühendust võtmiseks kirjuta oma soov keskuse üldmeilile, või võta ühendust terapeudiga individuaalselt. Iga terapeudi kontaktid leiad nende enesetutvustuse ja/või teenusekirjelduse alt. 

Koostööpartnerid

Universaal Universum           Kristallistuudio Klaarsus      Esoteerikakauplus Allikas

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.