SÖÖREN VANKER
e-mail: sooren024@gmail.com

Facebooki lehekülg: Söören Vanker - Holistiline Regressiooniteraapia

Holistiline regressiooniteraapia (HRT) on teraapia „normaalsetele inimestele“ ning tugi õnneliku elu loomisel.


HRT eesmärgiks on inimese toetamine, et tema elus oleks heaolu, rahulolu ja õnnetunnet, kuid sealt ei puudu ka areng ja väljakutsed.

Holistilise regressiooniteraapia protsess on terviklik ja võimas, kuna holistilised rännakud sisemaailma võimaldavad töötada nii keha, meele, hinge kui ka vaimuga. Holistilistel rännakutel uurivad kliendid oma sisemaailma, leiavad minevikust üles oma probleemide algpõhjused ning töötavad läbi olukorrad, kust hädad on alguse saanud. Nii vabastatakse minevikus kinnikiilunud tunde- ja mõttemustrid, inimesed jõuavad iseendale lähemale ja ka tervenevad.


Seansid:

Holistiline nelik - Neljast teraapiaseansist koosnev teraapiatsükkel neljal erineval päeval. Seansid toimuvad kahe nädala jooksul, millest vähemalt kaks kohtumist peavad toimuma kahel järjestikusel päeval. Seansi kestvuseks on umbes kaks kuni kolm tundi (2-3h).


Üks seanss ei pruugi olla piisav, et inimene kõigile üleskerkinud teemadele lahenduse saab ja terveneb. Sügavate enesearengu protsessidega tegelemine on piltlikult öeldes "sibula koorimine”, kus kiht kihi haaval saab minna aina sügavamale. Emotsioonide taga võib peituda veel teistsuguseid tundeid/takistusi, mis võivad mõjutada elukvaliteeti.


Üks seanss koosneb kahest osast: Seansi esimeses pooles toimub vestlus kliendiga, kus selgitatakse välja probleemid ning seatakse eesmärgid, millist positiivset muutust klient oma ellu soovib. Teise poole ajast lamab klient pikali ning viibides muutunud teadvusseisundis (meditatiivses seisundis), töötab klient terapeudi toel oma sisemaailmaga.  Inimene saab minna tagasi sündmuste juurde, kust probleemid alguse on saanud – taaskogeda olukordi, et vabastada tundeid ja muuta mõttemustreid, mis takistavad praegusel eluperioodil olemast harmoonias ja tasakaalus.

Sul on võimalus läbi töötada spetsiifilisi teemasid, lahendada suheteprobleeme mõne konkreetse inimesega, parandada tervist, vabastada end sidemetest, mis on oma aja ära elanud ning õppida kasutama oma täit potentsiaali igapäevases elus.

Töö on intensiivne ning tsüklist saad rohkem kasu, kui võimaldad need päevad endale pühenduda ega planeeri sinna tööd ja muid kohustusi.

 

Üksikseanss (HRT) - Seanss koosneb samuti vestlusest ja rännakust. Rännaku ajal viibib klient sügavas lõõgastuses ehk muutunud teadvusseisundis. HRT võimaldab tegeleda suhetega, minevikusündmuste/traumadega, muuta mõtte- ja käitumismustreid, vabastada blokeeringuid ja tundeid, üle saada elamist/tegevusi takistavatest hirmudest ning luua parem kontakt oma sisemaailmaga.

Kuna igasugune tervenemine võib mõjutada meid nii psühholoogiliselt, füüsiliselt, vaimselt, sotsiaalselt, seksuaalselt kui ka spirituaalselt – teisisõnu terviklikult, siis võib öelda, et see suurendab kontakti ja tasakaalu iseendaga.


Neliku asemel üksikseansi valimine sobib juhul, kui kliendil on mingi kindel teema, mida uurida või millega tegeleda ta soovib.

Samuti võib pärast holistilist nelikut terapeudiga koostööd jätkata kas ühe, kahe või enama seansiga, just sellises tempos nagu sulle sobib.

 

Konsultatsioon:

*Vestlus, kui on küsimusi teraapia kohta.

*Juhul kui klient on alaealine ning lapsevanem soovib eelnevalt vestelda.

*Vajadus vestelda erapooletu neutraalse osapoolega.

 

Terapeutide eetikakoodeksiga saad tutvuda Holistilise Regressiooniteraapia Seltsi (HORETES) kodulehel.

Vaata lisainfot www.holistika.ee

121546078_1681058822053497_4453813087215