top of page
Reiki I astme kursus
27.-28.mai 2023

 

Reiki I astme kursus on loodud inimesele, kes on valmis hakkama oma elu ise looma ja soovib oma uute teadmistega tervendada nii iseenda kui oma lähedaste elu ja tervist.
 

Reiki on üks vanemaid teadaolevaid tervendamistehnikaid. See on puhta tervendava elu- ja armastuseenergia vahendamine Universumist, mille tulemusel tasakaalustub sinu keha ja meel.

See on iidne kätega tervendamise viis, mis põhineb eluenergia ja –väe vahendamisel ja taastamisel, mille tulemusel suureneb sinu elujõud muutes sind rahulikuks ja tasakaalukaks. Energia hakkab taas vabalt voolama ning taastub inimese algolemus ja sisemine tasakaal.
 

Reiki aitab lõdvestuda ja rahustada meeli, leevendab stressi ja valu, tugevdab immuunsüsteemi, mõjub nii sümptomitele kui vaevuste algpõhjustele, tasakaalustab ja harmoniseerib füüsilist keha, tema funktsioone, energiakeskusi, vabastab energiablokeeringutest, on ohutu kasutada koos tavameditsiiniga ning samas täiendab seda.
 

Reiki toimib nii füüsilisel, mentaalsel, emotsionaalsel kui vaimsel tasandil ning sellest on kasu nii tervendamisel, kui situatsioonide parandamisel, eesmärkide saavutamisel, takistuste ületamisel, vms. Reiki võimalused on piiramatud.
 

Reiki I astmel:
*õpime tundma ja praktiseerima Reiki süsteemi
*tutvume Reiki olemuse ja ajalooga
*meele häälestamine Reiki õpetuse rajaja Mikao Usui poolt antud ettekirjutuste järgi
*mediteerimine, harjutused keskendumisvõime ja energiatunnetuse suurendamiseks
*enda keha ja meele energeetiline puhastamine, korrastamine ja tervendamine
*kätepositsioonid, enda ja teiste tervendamise praktiline harjutamine

 

Reikit võivad õppida kõik soovijad olenemata vanusest. Kursuse tasakaalupanus on 199 eurot. Ettemaks 77€ tagab koha kursusel.
 

Kursus võib käivitada juba eelnevalt (ca 7 päeva) füüsilise - külmetushaiguse sümptomid, emotsionaalse - tulevad üles tugevad tunded, nt viha, kurbus, jne, mentaalse – vanad mustrid, harjumused, või vaimse – tõekspidamiste kõigutamine, puhastusprotsessi. Kui tunned, et midagi sellist toimub, võta minuga enne võimalikku loobumist kindlasti ühendust ja vaatame, mida teha.

Kaasa võta õppimistahe, hea tuju, märkmik ja pliiats.

Registreerimine ja lisainfo läbi Teadvusteraapia Keskuse kodulehe, e-mailil: heidi@inglitaht.ee või telefonil 5103886

Heidi sinise kleidiga.jpg
Reiki kursuse koolitaja

HEIDI ZÄRO - Intuitiivne massöör, energeetiline tervendaja, reikiterapeut, koolitaja, doTerra eeterlike õlide spetsialist, Meta-EFT terapeut (koputusteraapia), qi gongi – hiina tervisevõimlemise – õpetaja

Loe kursuse juhendajast rohkem siin: 
https://www.teadvusteraapia.ee/hei

Võtan Su vastu suure südamega ja rakendan kõiki oma teadmisi, et aidata Sul kogeda UNISTUSTE ELU!

bottom of page