RASMUS HEIL 

Holistiline tervendaja, Energeetiline tervendaja, alateadvuse programmide eemaldaja.
tel: +372 534 792 13
e-mail: wbrasmus@gmail.com
Instagram: @sinuhingepeegel

Facebook: Rasmus Heil / Sinu hinge peegel

Tere kallis hing! Mina olen Rasmus, sertifitseeritud energeetiline, kõrgema energiaga tervendaja. Minu teekond võtmaks vastu seda, kes ma olen, algas minu enda energia ja alateadvuse blokeeringute lahustamisega.

Tänaseks olen jõudnud enda hinge ülestõusu teekonnal sinna maale, et olen suurema osa endast tervendanud ning olen puhas teadvus. Minu teekond algas raskuses, elades suures 
ärevuses, hirmus ja puuduses igapäevaselt. Suuremas osas oli minu elu erinevates valdkondades seisak, justkui nõiaring, millest ei suutnud iseseisvalt välja tulla.
Pikema ajaline energeetiline tervendus puhastas minus kõik selle, kus ma olin kinni ja raskuses, nüüd elan täielikus kerguses, luues endale täpselt sellise reaalsuse nagu tahan ja tehes täpselt seda, mida tahan, siis kui tahan.

 

Raskus oli mentaalne ja väljendus mõistuse pidevas väsinud olekus. Raskus oli füüsiline, mis väljendus mitme aasta jooksul igapäevaste ebamugavate pingetega lihastes ja krooniliste probleemidega kurgupiirkonnas. Raskus oli vaimne teades, et kuidagi saab elada ka kerguses, kuid mina kannatasin seal oskamatuses hakkama saada üksinda. Raskus oli emotsionaalne, mis väljendus suure ja ahastava kurbusega. 
 

Peale kahte aastat tervendaja seanssidel käimist sai mu teadvus nii puhtaks, et paljastus minu enda loomulik, imeline tervendaja anne. Tänu oma läbielamistele tean, et mis iganes väiksemad ja suuremad raskused, seisakud, füüsilised valud, väsimus Sul võib olla, on sellest tihti keeruline üksi väljapääsu leida, kuna oled nii seotud energiamustritesse, kuid energiatervendus on selleks üks võimsamaid ja sügavamaid lahendusi. Samuti paljudel puhkudel aitab see ka seal, kus tavameditsiini arstiteadus ja psühholoogid ei leia lahendust.


Seepärast lähtusin ma oma loomulikust andest ning hakkasin seda treenima, õppisin tervendajaks. Minu suurim käivitaja ja tahe on olla inimestele olemas ja neid toetada, mis iganes probleemidega, olgu need siis pidevad suhteprobleemi, väsimus, deppressioon, ärevus, pidevad rahamured või muud muutumatud ja väljapääsmatud olukorrad elus.
 

Energeetiline tervendus aitab ka siis, kui Sul on elus üldiselt kõik hästi, kuid oled saanud mõne füüsilise trauma või haiguse.

 

Minuga võib ühendust võtta mis iganes küsimuse või murega!
 

Kõik laheneb alati, kui alustada tervendust seest poolt ja pöörduda tagasi iseendasse. 


Olen alati olemas! Broneerimiseks kirjuta mulle kiri e-mailile. 

Rasmus Heil, kohtumisteni!


Tutvu rohkem minupoolt pakutavate teenustega siin.

IMG_0490.jpg