Rasmus Heili teenused

Holistiline tervendaja, energeetiline tervendaja, alateadvuse programmide eemaldaja.
tel: +372 534 792 13
e-mail: wbrasmus@gmail.com
Instagram: @sinuhingepeegel

Facebook: Rasmus Heil/ Sinu hinge peegel

energiaTERVENDUS TERAAPIA JA ALATEADVUSE
BLOKEERINGUTE JA PROGRAMMIDE
PUHASTAMINE - 65€/ 2h


Mis on Reiki, kuidas see töötab?

Reiki on universaalne kõige puhtam ja võimsam energia.
Tervendaja saab seda energiat juhtida läbi oma käte, tervendamist vajavale inimesele. Mis iganes väiksemad või suuremad raskused, stress, depressioon, seisakud elus, tulevad muudatused elus, füüsilised valud, väsimus, pinged, hirmud jne Sul võivad olla, on sellest tihti keeruline üksi väljapääsu leida, kuid reiki on selleks üks võimsamaid alternatiiv meditsiini võimalusi. Samuti paljudel puhkudel aitab see ka seal, kus tavameditsiini arstiteadus ja psühholoogid ei leia lahendust.

 

Reiki on selline tervendusmeetod, kus midagi halba ei saa juhtuda, see on nii puhas ja võimas, et toimuda saab ainult positiivne tervenemine. See on väga õrn, mugav ja võimas tervendusmeetod, mis peaks olema palju laialdasemalt kättesaadav.
 

Reiki seansiga käib kaasas ka vestlemine ja murekohtade tuvastamine, et need Sinu alateadvusest välja saaks tõmmata ja ära puhastada. Blokeeringud ja programmid Sinu alateadvuses võivad olla inimestelt Sinu elus, lapsepõlves või muul ajal saadud traumadest ja kõigest muust ühiskonna mõjutustest. Tihti need vanad programmid ja blokid Sinu alateadvuses ei aita Sind elus edasi enam vaid hoiavad kinni mingites situatsioonides. Iseseisvalt on neid asju enda alateadvusest tihti peaaegu võimatu näha ja leida, kuid teraapias saame need järk-järgult lahti tõmmatud ja puhastatud.
 

Millist nelja osa sinust reikiga saab tervendada?
Mentaalne ehk mõistus. Uskumused ja intellekt. Tervendades seda osa endast reikiga toob
see sulle rohkem fookust, selgust ja rahulikku, kindlameelset võimet minna läbi erinevatest elu
olukordadest suurema kergusega. 
Aitab lahustada ka Sinu valesid uskumusi, mis ei aita Sind enam elus edasi - need võivad olla pärit näiteks mõnest lapsepõlves tekkinud olukorrast või mis iganes traumaatilisest elusündmusest.


Füüsiline. See osa hoolitseb Sinu füüsilise keha ja siseorganite eest. Reiki tervendusega saab vähendada ja täielikult ära võtta erinevaid valusid, nagu näiteks lihasvalud, peavalud, selja-, kaelavalud ja pinged, migreen, väikestest haavadest põhjustatud valud, põrutused, lihasvenitused, kõhuvalud ja palju muud. Samuti saab toetada reiki tervendusega ka erinevate siseorganite tööd ja puhastust.
 

Emotsionaalne. See osa hoolitseb närvisüsteemi eest ning määrab selle, kuidas me reageerime ja võtame vastu oma emotsioone, tundeid ja suhteid elus. Reiki tervendus aitab rahustada ja tasakaalustada Sinu närvisüsteemi, mis aitab Sul omakorda reageerida ja vastu võtta erinevaid emotsioone tasakaalustatud, tervislikul, rahulikul ja mõistlikul moel. Nii Sa ei tekita enam rasketest tunnetest ja emotsioonidest uusi sisemisi blokeeringuid enda alateadvusesse.
 

Spirituaalne ehk vaimne. Spirituaalne osa hoolitseb Sinu ühenduse eest kõiksuse allikaga. Reikiga puhastades aktiveerub Sinu ajus käbinääre ehk nö kolmas silm ja kroon tšakra, mistõttu hakkab tugevnema intuitsioon ja sügavamale juurduma Sinu vaimne side kõiksusega. Reikiga enda vaimse osa puhastamisel on võimalik hakata nägema ja kogema kõike seda, mis peitub kaugemal kui ainult füüsiline maailm.
 

Millal tulla reiki seansile?
 

Broneeri aeg seansile kui Sul on:
* Stress.
* Depressioon.
* Ärevus.
* Tulemas keerulised elu muutused.

* Soovid muuta või tervendada ühiskonnast, suguvõsalt või perekonnast pärit mustreid.
* Elu on seisakus, tunned ennast kinni mingis olukorras.
* Füüsilised valud, pinged, haigused - olgu see kasvõi liiga tihedad peavalud.
* Pidev väsimus, unetus.
* Soov tõsta oma energiat.
* Suhteprobleemid.
* Pidev rahapuudus.
* Tule ka siis, kui sul on kõik suurepärane, et seda head energiat püsivalt hoida kõrgena.

Broneeri aeg kodulehel või otse minu e-mailile kirjutades, telefonile helistades. 

Olen alati olemas! 

IMG_0651.jpg