Valge maagia vs Must maagia

Valge ja must maagia on nõidade puhul pidevaks jututeemaks. Kardetakse musti ja kummardatakse valgeid. Mitte kumbagi nõia puhul ei ole tegelikult midagi karta, sest nii nagu igas inimeses, nii on ka igas nõias tumeduse ja valguse pool. Looduses valitseb alati tasakaal. Kuid igal nõial seisab ees valik - kummale poolele otsustab ta anda väe. Kas ta valib tumeduse jõud või valguse teekonna? Kas ta otsustab teenida valgust või tumedust? Need on olulised punktid, kus selgub nõia (ja ka tavainimese) edasine käekäik. 


Tihti tuleb see valik langetada oma teekonna alguses, sest siis on nõid veel värske ja toores ning tumeduse jõududel on teda kõige lihtsam mõjutada enda poolele astuma. See võib väljenduda erinevate ahvatluste näol, pidevate ebaõnnestumiste, tervise hädade, hirmsate unenägudena kuni koguni nõia lähedaste kimbutamiseni välja. Selline trall toimub seni, kuni nõid teeb selgelt, konkreetselt ja kõigutamatult oma otsuse teatavaks. Kõige olulisem on mõista, et tumedad jõud ei saa kunagi tegelikult füüsiliselt midagi teha, seega ei tohi neid toita oma emotsioonide ja hirmuga. Nende võimuses on vaid manipuleerida nõia emotsioonidega, et mõjutada tema otsust. Reaalselt neil võimu ei ole. 

Tumedus ahvatleb alati võimsamalt ja tõmbab enda poole jõulisemalt, sest jääb mulje nagu seal peituks suur jõud. Tegelikult on vastupidi. Tumedus neelab sind endasse, võtab sind üle ja hakkab sind juhtima. Muutud tumeduse marionetiks. Teenides tumeduse jõude, antakse sulle raha ja võimu aga mitte kunagi armastust! Sulle saab osaks üksindus, kurbus, kibestumine. 

Valguse jõud seevastu, täidab sind ülla armastuse energiaga ning hakkab läbi sinu kiirgama valgust ja jumalikku tervendust kõigile abivajajatele, ilma et sa selleks ise midagi väga tegema peaksidki! Kui oled teadlik oma väest ja aitad valguse jagamisele kaasa on see puhas boonus! Tänutäheks kingib sulle kõiksus külluse, tasakaalu ja turvalisuse nii armastuses kui ka siin füüsilises reaalsuses materiaalselt. 

Valge ja musta maagia erinevus

Valguse jõud või valge maagia on on kõrgematest dimensioonidest pärit puhas tingimusteta armastus, mis hõlmab endas kõike. See on kõige looja, kõige algus. See on jumalik õnnistav energia, mis soosib arengut, armastust, tasakaalu, neutraalsust, harmooniat kõiges. Nõid, kes tegeleb valge maagiaga on täielikus kontaktis iseendaga ning kõrgemate jõududega. Ta töötab alati koostöös valguse jõududega ning ei lähtu kunagi omakasupüüdlikkusest, ahnusest või egoismist. Valge nõid kindlustab alati oma taotlustes ja loitsudes, et tema teod ei teeks süütutele kurja! Valge nõid lähtub vaid kõrgemast tahtest ning on keskendunud maailma abistamisele ja valgustamisele. 

Tume energia, must maagia aga seevastu, on aegade alguses inimestele või veel algsematele madalama dimensiooni olenditele usaldatud valge väe ümberpööramine ahnuse, omakasupüüdlikkuse, viha ja teiste madalate emotsioonide tõttu. Valge maagia väge kasutati kurja tegemiseks ning nendest madalatest energiatest sündis must maagia, mis kasvab teda toites ja praktiseerides. See on keerlev programm, mille saab tegelikult üsna lihtsasti peatada. Must maagia on primitiivne madal energia, mille põhieesmärk on vaid pidevalt kasvada ja toituda madalatest emotsioonidest, mida toodame meie, kuna oleme jäänud selle programmi lõksu ja arvame, et teisiti ei saa. Tegelikult saab küll! Mõelge see oma mõistuses ringi! Kui te küsite nüüd endalt, et kust said siis üldse alguse viha, võimuahnus, egoism, omakasupüüdlikkus ning teised madalad tunded siis vastus on järgmine - oleme pidevas ühenduses paralleeldimensioonidega, kellega toimub vastastikune mõjutamine. Kui meie süsteemi sõidab sisse madalam dimensioon, kellega plaanipäraselt on määratud kõrgema tahte kohaselt mingil viisil koos toimimine ja teineteise täiustamine, siis püsib kõik korras. Kuid kui tekib energeetiline leke või protsessi käigus toimub mõni rike, siis väga väikesest energiate keerisest võib tekkida ajapikku suur keeris, mis hakkab mõjutama järjest suuremaid protsesse kogu süsteemis. Jutt sai keeruline - aga sealt võis see rike tekkida.

Musta maagia väljendus tänapäeval 


Tumedad jõud on kindlustanud kaasaegsete ühiskondlike süsteemidega pidevalt edasi kasvava programmi, et nende ''toit'' meie emotsioonide näol otsa ei lõppeks. Selleks on nad loonud täiesti tavalisi igapäevaseid ühiskonna toimimisviise, mis hoiavad meid kenasti trellide taga, teadmatuses oma väest ja kõrgemast minast. 

Nendeks valdkondadeks on näiteks järgmised ühiskonna harud:  * Meedia - mis külvab pidevat hirmu, paanikat ja negatiivsust. 

* Sotsiaalmeedia - süstib inimestesse, et nad pole kunagi piisavalt head. Pidev kriitika, enesesüüdistamine, oma keha häbenemine, enese mitte armastamine ja usaldamine.  * Haridussüsteem - sisendab inimestele kindla maailmapildi, et nad ei julgeks mõelda kastist välja ja kardaksid saada tagakiusatuks, kui nad julgevad olla nemad ise. Samuti on haridussüsteemi eesmärgiks aidata lapsel unustada, kes ta tegelikult on, sisestada temasse hirmu ja ebakindlust, tuues ettekäändeks, et see on vaid iseseisvaks eluks ettevalmistamine ja korralikuks kodanikuks kasvatamine. ''Korralik kodanik'' tähendabki ju vaga, alandlikku töölist, et terve elu teenida riiki. 

* Meditsiin - vaktsiinid, peavalurohud, antidepressandid ja kõik muud võimalikud medikamendid - selleks, et nõrgestada inimese kontakti keha ja vaimu vahel, mis viib meid jälle iseenda kaotamiseni. 

* Toidu manipulatsioon - GMO, rohkelt keemiaga ülepritsitud puu- ja juurviljad, täielik p*sk ja jama, mida meile toidu sisse topitakse!!! See on vajalik selleks, et meie intelligents langeks, et me poleks võimelised enam ise mõtlema, ning alluksime täielikult riigi ja valitsuse poolt sisendatud tõekspidamistele ja reeglitele. 

Nendest näidetest võikski jääda rääkima ning kindlasti leiate erinevaid allutamisviise tänapäeva ühiskonnas veelgi enam! Muidugi võiks arvata, et see on lihtsalt püshholoogiline trikk, mille võimuiharad vanad mehed riigipeadena välja on nuputanud. Jah - seda ta ongi. Kuid kurjajuur peitub sügavamal. 

Mustast maagiast sai nüüd palju juttu tehtud. Must maagia sunnib, allutab, vägistab, ei jäta muud valikut. Valge maagia annab inimesele vaba tahte, vabaduse, teadlikkuse, valgustatuse, armastuse, harmoonia ja tasakaalu, külluse ja tervise, kui sa ta ainult valid!!! Valge maagia ei ahvatle ega manipuleeri sinuga. Ta teab, et lõpuks jõuad sa ikka temani, sest oled temast ju sündinud! 

Kui tunned, et oled tumedate jõudude manipulatsiooni ohvriks langenud (mida me kõik oleme, kuna elame tänapäeva ühiskonnas), siis toimi järgmiselt: 

Süüta täiskuu ajal valge küünal. Võta end üleni alasti. Hinga sügavalt, vabasta end päeva mõtetest ja tegemistest. Tunneta oma keha ja kehas ning keha ümber voolavat energiat. Tunneta pea kohal valguse koske, mis uhub kogu tumeduse minema. Tumedus voolab Maa südamesse ja neutraliseerub seal puhtaks loovaks valguseks. Seejärel ütle kolm korda, iga korraga aina võimsamalt, et oled valinud teenida igavesti lõputut valgust ja armastust. See on sinu otsus ja nii on! Tunneta, kuidas sinu jõud ja valgus kasvab tumedatest nii palju suuremaks ja võimsamaks, et neil ei ole võimalk enam sinu energiaväljas olla. Tumedad madalad energiad ei saa sinuga haakuda, kui tõstad oma vibratsiooni taseme kõrgemale. Neil ei ole hea olla sinu energias siis. Nii kui tunned, et tumedad lähenevad, siis tõsta oma sagedust, ümbritsedes end valgusega, või taotledes vibratsiooni kasvamist (alati tunneta seda peale taotlemist), ning tekita enda sisse suur suur armastuse tunne. Tumedad olendid ei suuda armastust seedida. See ajab neil südame pahaks. Nende nippidega saad end pidevalt kaitsta, kui tunned, et nad üritavad taas sinu energiate ja emotsioonidega manipuleerida. 

Ka siis, kui oled otsustanud valida valguse poole, ei pruugi nad järgi jätta. Nad jätavad su küll enamus ajaks rahule, kuid aeg-ajalt püüavad siiski kimbutada. Sellega harjud ära ning õpid end loomulikult jõuliselt kaitsma, ilma suuremat jõudu sinna panemata. 

Peale seda rituaali ei ole tulemused kohe käes. Pead oma südames ja peas kandma seda otsust kindlalt kaasas nind meenutama seda igakord, kui tunned emotsionaalset või energeetilist langust. Lohuta end ja naerata! Intensiivsemaks vabanemiseks, soovitan igapäevaselt mediteerida ja palvetada altari ees, kutsudes oma ingleid ja valguse olendeid, et nad aitaksid sul vabaneda ja puhastuda kõikidest madalatest energiatest ja sidemetest. Tunneta ja kujusta neid enda ümber valgusega toimetamas ja sind õnnistamas. nii tugevdad järk-järgult oma sidet valgusega, kuni sind ei kõiguta enam miski! Järjepidevus on võti!!! 

Kui soovite end paremini kurssi viia, kuidas must maagia meid tänapäeval mõjutab, millised on selle tagajärjed, kuidas sellega paremini toime tulla ning ennast ja oma lähedasi vabastada, siis soovitan lugeda raamatut: David Icke ,,Mina olen mina, ma olen vaba''  Soovitan seda VÄGA VÄGA VÄGA!!! 

Mõnusat kulgemist! 

1,201 views0 comments

Recent Posts

See All