top of page

Populaarne ja ainulaadne: Vaimsete võimete avamise kursus

Updated: Feb 25, 2021

Vaimsete võimete avamise kursused on toimunud juba mitu aastat. Selle on läbinud mitmed grupid, kes on tänaseks õppinud edukalt kasutama oma vaimseid võimeid igapäeva elus ning ka teiste hüvanguks.

Kursusel keskendume oma sisemise väe ja vaimsete võimete avamisele.

Selleks, et võimed saaksid inimeses avaneda, tuleb teha suuri ettevalmistusi – puhastada end negatiivsetest ja võõrastest energiatest, vabastada end hirmudest ja negatiivsetest, valusatest energiamustritest ja teha end suurel määral immuunseks välismaailma mõjutuste, tõusude ja mõõnade, suhtes. Ainult psühholoogiliselt ja emotsionaalselt tugev inimene saab elada avatud võimetega tänapäeva maailmas ning sellega ka palju kasu tuua.Seepärast on üheks suureks alateemaks kursusel iseendaga intensiivne ja oskuslik töö emotsioonide ja psühholoogilise poolega.   Tuleb mõista sügavamaid energeetilisi ja vaimseid protsesse ning teada ohtudest, osata end kaitsta ja teha teadlikke julgeid samme ning otsuseid. Kursuse suurem osa keskendubki sisemise tugevuse leidmisele, et toime tulla kõrgemate energiatega tasakaalukalt ja oskuslikult. Ei saa olla haavatav ja lasta end segada välisest mürast. Kursuse teine osa keskendub konkreetsemalt vaimseid võimeid avardavatele harjutustele, rituaalidele, rännakutele, meditatsioonidele jne. Käsitleme ka tervendamise ja inimeste lugemise teemat.

Lisaks sellele õpime suhtlema kõrgemate olenditega, inglite, haldjate, Algallika ja Universumiga, kõige elavaga, mis meid ümbritseb ning õpime, kuidas kanaldada läbi enda informatsiooni.

Veel üks oluline osa, mida kursusel käsilteme, on oma tasakaalukeskmes elamine ning oma signatuurvibratsiooni leidmine ja hoidmine. Sellisel viisil õpime looma oma ellu imelisi kõrgvibratsioonilisi kogemusi ja kogeme elu vaid positiivsel viisil. Kaovad ära elu polaarsused – halb ja hea, tumedus ja valgus. Jääb vaid neutraalsus ja sisemine rahu!


Kursusega ootan liituma vaid inimesi, kes tõsiselt soovivad endas avada oma väge ning muuta oma elu ning maailma selle väe abil paremaks paigaks. Kuigi see teekond võib esialgu olla raske ja konarlik, siis see on seda väärt. Ükski vaimne rada ei olegi kerge. 

Musti nõidu ma ei õpeta! Kui on keegi, kes soovib lihtsalt tulla teadmisi koguma ning huvitub teemast ega soovi pühenduda otseselt inimeste aitamisele, siis on ka see täiesti okei. Võib tulla ka lihtsalt teemaga tutvuma ja end harima. Sellisel juhul ei oota ma osalejalt kõikide koduste ülesannete korrektset täitmist. Kuid, kes tahab tulemusi, peab olema valmis ka selle nimel tööd tegema. Neid ei saa mina teie eest täita, saan olla vaid juhendaja. 

Kursus kestab pool aastat, aga vajadusel alustame uut poolaastat, vastavalt osalejate soovile. Seetähendab, et liigume edasi väga rahulikult ja põhjalikult. Ei kiirusta ühegi teema juures, sest inimeste avanemine toimub väga individuaalselt. Samuti püüan läheneda igale osalejale individuaalselt, andes eraldi ülesandeid, et toetada teie personaalset arengut.

Kursuse täpse kava saadan huvilistele personaalselt, seetõttu panen siia kirja vaid teemad, mida poole aasta jooksul läbime. Sinna võib lisanduda veel vajalikke lisaharjutusi või teemasid, vastavalt grupile. Minu eesmärk on treenida teid vaimselt väga tugevateks olenditeks. Siis avanevad ka võimed! 

Grupisessioone teeme nädalas korra või iga kahenädalatagant. Vastavalt vajadusele. Esialgu tihendamini. Sessioonide ajad paneme paika ühiselt, nii et kõikidele grupiliikmetele sobiks. Peamiselt nädala sees ja õhtustel kellaaegadel. 

Kursuse kondikava on järgmine:

* Töö oma psühholoogiaga, minevikuga ja emotsionaalsete/energeetiliste mustritega.  * Väga põhjalik enese energeetiline JA füüsiline puhastamine. Emotsioonide kontrollimine, mõtte ja keha kontroll.

* Emotsioonide ja energiate vabastamine KEHAST! Alateadvuse korrastamine.

* Töö egoga  * Sidemete vabastamine minevikust ja olevikust. Täielikult oma energiaväljas viibimine. * Sügava meditatsiooni seisundi praktiseermine. Keha, vaimu ja hinge tasakaalu saavutamine.

* Töö energiaväljadega, kõrgema minaga kontakti tugevamine.

* Kontakti saavutamine inglite, kaitsjate, olendite, looduse ja teistega. + Valguse portaali loomine * Enda energeetiline kaitsmine. Õpetused tumedast ja valgest energiast/maagiast. Madalad ja kõrged vibratsioonid. Elu kõrges sageduses.

* Keha ettevalmistamine kõrgema vibratsiooni läbilaskmiseks, kanaldamiseks, võimete avamiseks * Vabastamine füüsilise identiteedi piiridest

* Rännak kõrgematesse energia kihtidesse * Energiate ja energiakeskuste tasakaalustamine kehas

* Võimeteavamise rituaal

* Harjutused ja meditatsioonid võimete avamiseks * Võimete järk-järguline intensiivistumine, avaldumine, erinevad harjutused.

* Tervendamise praktika (pikk protsess) * Aura lugemise ja nägemise praktika * Info lugemise praktika (pikk protsess)

Järgmine kursus alustab Aprillis või Mais 2020. Haara võimalusest! Anna endast märku, et saaksin sulle tutvustada osalemise tingimusi ja täpsemat infot sellest, mis on ees ootamas! 

KÜSI LISA: m.kuusing@gmail.com

Maria Katariina 

1,062 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page