Kontakt

Tallinn, Valli tn 4, uksekell 817

Tel: +372 53044898

e-mail: m.kuusing@gmail.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 Teadvusteraapia Keskus. Proudly created with Wix.com

Search

Vaimse Polüteraapia kursus

Kursusel õpivad tulevased terapeudid osutama psühholoogilist ja vaimset abi erinevate meetoditega, ehk psühholoogilist ja vaimset polüteraapiat (ehk kombinatsiooniteraapiat). Polüteraapia meditsiiniline termin tähendab mitme ravimi manustamist ravieesmärgil, kuid antud juhul on Polüteraapia termin võtetud kasutusele vaimse ja psühhholoogilise heaolu saavutamise kombinatoorsete tehnikate kasutamise kohta, millele on raske anda ühist nimetust. Vaimne Polüteraapia keskendub inimesele, kui tervikule, et aidata tal korrastada ja tervendada oma elu igat aspekti, alustades oma sisemaailmast.

Polüteraapia kursus on terapeutide meistriklass! Kursuslased õpivad tundma inimese sügavamaid vajadusi, psühholoogiat, aju ja keha mehhanisme, et osutada parimat abi. Kursusel ei õpetata terapeute, kes soovivad seda teha moe pärast! Vaja on tugevat sisemist tunnet, et see on kursuslase kirg ja kutsumus, ilma milleta ei saa. Samuti ei ole kursus sobilik neile, kes alles otsivad iseennast. Selleks soovitan teist kursust, sellisel juhul võta ühendust! :)


Kursuslased jätkavad kursuse keskmes oma vaimsete võimete ja intuitsiooni arendamist. Mõned näited Polüteraapiavõtetest, mida hakatakse õppima ja kasutama: 1. Naeruteraapia, nututeraapia, vaikuse teraapia 2. Vestlusteraapia 3. Energiateraapia 4. Maagia ja nõiakunsti võtted 5. Teraapiavõtete väljatöötamine vastavalt kliendi vajadustele

6. Grupiteraapia

7. Kuidas õpetada inimest ise endaga töötama läbi elu 8. Teised psühholoogilised võtted

9. Töö noortega

10. Uskumuste ümberprogrammeerimine 11. Mineviku ja tulevikuteraapia

12. Grupiteraapiad

13. Meditatiivsed teraapiad

14. Lõõgastusteraapia

Igaühega enne kursust individuaalne kohtumine – miks nad seda tahavad

Kursuse sisu üldiselt:

1. Terapeudiks kasvamine 2. Sisevaade maagiasse, maagia põhialustesse, maagiatoimimisse,

3. Taimed, loitsud, rituaalid 4. Praktiline osa 5. Nõia põhimõtted ja pühitsustestid 6. Erinevate regioonide maagiad.

7. Võimete tugevdamine

8. Erinevate teraapialiikide tundmaõppimine ja harjutamine

9. Meditatsioonid ja rännakud

10. Inimese keha- ja ajuprotsessid

11. Psühholoogia alused

12. Inimeste aitamine – kindel praktika arv

Kursust juhendab terapeut, kirjanik, kanaldaja, vaimne juhendaja Maria Katariina Kuusing, kellel on ligi 10 aastat kogemust inimeste aitamises, juhendamises ja õpetamises. Praktikad ja meetodid, millele ta toetub on tema enda välja töötatud koostöös klientidega ning kombineeritud olemasolevate meetodite ja vaimsete teraapia võtetega intensiivsel iseseisval eneseharimise tulemusel.

Samuti on paljud teadmised kanaldatud teistelt tasanditelt inimeste hüvanguks. Kursus kestab 12-18 kuud ja tasu on 800€. Võimalus tasuda osade kaupa. Kohtumised iga nädal või kahe nädala tagant 3-4 h. Kohtumiste kuupäevad paneme paika ühiselt koos grupiga. Kursuse tasu sisaldab ka palju materjale, töövihikuid, raamatuid, mida ei tohi avaldada kursuse välistele isikutele! Kursuslastega sõlmitakse koolitusleping.


NB! KURSUSELE PÄÄSEVAD AINULT NEED, KES NÄITAVAD ÜLES OMA PÜHENDUMIST JA TÕELIST SOOVI AIDATA INIMESI! Kursuselõpetamiseks tuleb spetsialiseeruda kahele või kolmele teraapialiigile ja läbida kindel arv praktika tunde.

Kursuse lõpus pühitsemine Maa ja inimeste teenistusse selles elus neile, kes on selleks valmis! Kõigile lõpetajatele väljastatakse tunnistus kursuse läbimise kohta. Järgmine grupp alustab 2020 aprillis. Kursuslastele on VÄGA SOOVITUSLIK osaleda 9.aprill alustavad 15-päevasel VALGE LOOTOSE meditatiivse teraapia praktikal, mis annab neile väga palju juurde terapeudiks kasvamisel ja teraapiavõtete kasutamisel. Polüteraapia kursusel osalejatele Valge lootose praktika 50% soodsamalt! Loe lähemalt siit: https://www.teadvusteraapia.ee/post/valge-lootose-meditatiivne-teraapia Registreerumiseks saada motivatsioonikiri ja enesetutvustus, eelnevad õpingud: m.kuusing@gmail.com


Kohtumiseni Maria Katariina Kuusing

170 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now