top of page

Uus ajastu lävel? Kuidas saad sina aidata kaasa Maa ülemineku perioodile?

Kõikjal räägitakse Maa üleminekust uude ajastusse.. Intuitsiooniajastusse, kus juhivad kõrged energiad ja inimeste tõeline olemus. Mida see aga täpsemalt tähendab ja kuidas saab iga indiviid selle loomisele isiklikult kaasa aidata? 

Maapeal on käimas juba mitmendat korda eksperiment, kus vaadatakse, kas inimesed suudavad säilitada oma Jumalikkuse ja ühenduse Kõiksusega ka füüsilises kehas, kõikide ihade, õppetundide, inimlikkuse, egode ja emotsioonide keskel. Kõik eelnevad korrad on inimesed muutunud ahneks, omakasupüüdlikeks ja egoistlikeks, mistõttu on eksperiment Maal peatatud, sest inimesed seadsid liialt ohtu Emakese Maa. Sel korral oleme liikumas väga sarnast radapidi, kuid samaaegselt on vastukaaluks ärkamas massiliselt rahvaid ja inimesi vaimsuse ja intuitiivajastu poole. Tänasel päeval on kõige suurim võimalus inimkonnal taastada Kuldajastu, kõrged ülemeelelised võimed ja tingimusteta armastuste ajastu. 


Seda uut vaimset ja dimensioonilist tasandit iseloomustab tingimusteta armastust, neutraalsus, ühendus oma Kõrgema mina ja Kõiksusega, egovaba olek, omakasupüüdmatus, kõrged energiad, vaimsed võimed, rahu ja harmoonia, Üksolemine, koos tegutsemine jne. See on maailm, kus inimesed, loomad ja kõik meie ümber vibreerivad 5.-7. dimensioonis ja kogevad elu vaid kõrgetes sagedustes. 

Kuid selleks, et seda sagedust saavutada, on kiire vibratsioonide kasv algatanud ka intensiivse kasvu inimeste teadvusest, aktiveerides karma kiiruse 10kordseks, saates mitu õppetundi korraga - suhted, perekond, armastus, seks jne -  oodates samal ajal ka kiiret õppimis- ja kohanemisvõimet.

Samaaegselt toimuvad ka tugevad füüsilised protsessid, sest varjatud DNA potensiaal inimese kehas hakkab ärkama ja endast märku andma. Võimalikud on kõiksugused füüsilised rikked ja hädad - väsimus, gripp, erinevad valud kehas - kuid paljudel toimuvad eriti suured muutused, milleläbi annavad endast märku kasvajad ja vähk, et puhastada inimest väga tõhusalt vanadest, madalatest energiatest ja programmidest. 

Kogu see tohu-vabohu on loonud aga suure segaduse ja paanika, mis omakorda jällegi aelgustab inimeste arengut. Seetõttu oleks tarvis mõista ja aru saada, mis toimub, kuhu me liigume ning mida saame meie teha. 

Kõige olulisem on mõista, miks see toimub ja milleks see hea on meile ja kogu maailmale.

Tuleb lõdvestuda ja rahulikuna püsida, kui sinu ümber hallavad toimuma järsud muudatused. Ära satu paanikasse, sa tead, miks see toimub ja milleks see hea on! ;)  Vanu energiaid ja vana elu enam tagasi ei saa. Tuleb edasi liikuda ning olla valmis võtma vastu kõik uus, mida elu pakub ja endaga kaasa toob. Kui hakkad ujuma vastuvoolu, raiskad vaid enda aega ning sinu kõrgemale arengust ei tule midagi välja. Seega anna vabaks kõik, mis sul oli ja on. Ära kunagi kellegi, ega millegi vastu võitle. Kui sind lükatakse, tõmba, kui sind tõmmatakse, lükka. Taba ära asjade loomulik kulg ja paindu selle järgi. Ühendu looduse jõuga.

Kõige olulisem, mida tuleks suurte muutuste keskel jälgida, on see, et kõiki õppetunde, valusid, kogemusi, mis pinnale kerkivad, tuleb sul võtta põnevuse ja õhinaga kui väljakutsed, sest seda need ongi. Kõigest väljakutsed, täienemiskohad ja võimalus kasvada. Valu, kurbus ja teised emotsioonid on vaid kõrvalnähud muutusteprotsessile, aga kindlasti ei ole need reaalsus. Seda tuleks mõista ning siis ise end sellest seisundist välja tõsta. Anna endale võimalus kogeda maailma ja elu teisiti. Selleks, et muuda peegelpilti peeglis, ei ürita sa ju peegelpilti muuta vaid muudad iseennast! 


Kolmas juhtnöör, mida järgida Uue ajastu loomisel, on see, et oma kasvamis- ja arenemisprotsesse tuleks teineteisega jagada. Me peame õppima jälle koos tegutsema, jagama oma andeid, oskuseid, jõudu ning looma koos unistuste maailma. Muidugi ei tähenda see, et peame KÕIKE oma elus KÕIGIGA jagama. Muidugi peab sulle jääma sinu isiksus, sinu isiklik olemine ja vabadus, kuid tähtis on mõista, et KÕIK mida me teeme on ühenduses kogu maailmaga. Üks on kõik ja kõik on üks! Selleläbi peab tulema ka arusaam, et kõik, mis teed, teed iseendale. 

Neljas oluline põhimõte, mis tuleb selgeks saada, on see, et kogu rõhk arenemisel tuleb suunata iseendale ning kõrgema ühenduse saamisele. Kui see on saavutatud, on oma edasise elu juhtimine väga kerge ning õppetundide raskus ja valu kahvatuvad tugeva ühenduse, rahu ja harmoonia tunde kõrval. Selleks tuleb sul kavandada endale kirjalikult konkreetne plaan,  kus võtad ette vabaltvalitud, kuid ligitõmbavad praktikad, mida igapäevaselt teha, et saavutada meisterlikkus kõrgemas ühenduses püsimises. Selleks soovitan kõige enam hommikul ja õhtul mediteerimist, oma sisemisse sügavusse laskumist, sidemete vabastamist, mida võite lugeda siit: https://www.maagiakeskus.com/single-post/2018/01/29/Maagilised-energeetilised-puhastumise-viisid 

Samuti tuleb hoolt kanda oma keha eest, mõõduka spordi ja tasakaalustatud toitumisega! Oma keha tasakaalus, avatud, vaba ja puhtana hoidmiseks soovitan praktiseerida ka Tai Chid! 

Sinu arengu teekonna lõpuks märkad, kuidas üha enam vabaned raskest koormast, negatiivsetest mõtetest, valedest suhetest, kõik loksub justkui iseenesest paika ning tunned iga keharakuda, kuidas sammud oma õigel eluteel. Tunned end kaitstud ja toetatuna. Samtui tugevneb ühendus sinu kaitseingli ja teiste vaimsete toetajatena. Sa suudad lugeda ja dešifreerida nende saadetud märke, sõnumeid ning koged nendega lausa emotsionaalset sidet. Sinu sisemine valgus ja tugevus kasvavad niivõrd, et hakkad kõiki inimesi enda ümber puhtalt oma kohalviibimisega tervendama, avama, toetama, harmoniseerima, automaatselt. 

Kuna me oleme kõik omavahel väga tihedalt seotud, siis on igaühe esimeseks ülesandeks hoida tähelepanu tugevalt enda isiklikul arengul ning seejärel, kui oled saavutanud piisava neutraalsuse, saad hakata toetama ja abistama teisi. Samuti on sul võimalus igal oma sammul tänada, toetada ja abistada Emakest Maad, tegutsedes võimalikult loodusesäästlikult. See on igaühe kohus! Vaid üheskoos saame peatada selle allakäiguspiraali. Ka meditatsioonikäigus võid saata Maale ja kõikidesse paikadesse Maal valgust, jõudu ja visualiseerida selle tervenemist ja Maaema tšakrate avanemist. Sellest on kindlasti palju abi ning Emake Maa on sulle selle eest äärmiselt tänulik! 

Soovin teile jõudu ja jaksu ning mis peamine - NAUTIGE SEDA TEEKONDA, sest eelkõige on elu Maal ainulaadne kogemus, mida saame kogeda vaid siin ja praegu!!!