top of page

OMA OLEMUSE PÕHJUSE OTSINGUIL

Kogu maailm on Tõde otsiv organism. Kas on? Loomad, linnud, taimed, puud, lilled ei otsi tõde, nad elavad. Elavad pidevas muutuste tsüklis, on tärkamine, õitsemine ja närbumine, peale mida sünnitakse taas. On kevad, suvi, sügis ja talv. Igal aastaajal oma roll. Kas pole mitte meie olemus läbi elutee just samamoodi? Looduses toimub kõik voolamises, loomulikult. Kõigil ja kõigel on oma põhjus ja oma roll. Miks meie, kehastunud mõtlevad olendid oleme siis enda olemuse nii väga ära kaotanud? Miks ei voola me koos loodusega? Aina tormame, kardame midagi või kedagi kaotada, teenime välja armastust, tegeleme asjadega, mis teevad meid õnnetuks. Võtame teadlikult üle võõrad mustrid ja käitumismallid kaotades oma olemust veelgi rohkem.

Täna, kui mulle on au lugeda HIngesõnumeid läbi silmade, korrastada energeetilist keha ja seeläbi kohtuda paljude kehastunud HIngedega, tahaksin anda oma lisapanuse olles abiks iga Hinge olemuse põhjuse leidmisel. Läbi nende kanalduste olen näinud, et absoluutselt igal hingel on soov taasluua kontakt oma keskmega. Selleks, et täita siin maa peal oma rolli. Teisiti see pole enam võimalik! Just selle kontakti puudumise tõttu, mille on inimkond ise kõrvale heitnud, valitseb maailmas kaos, paanika, hirm, ebaõiglus, sõjad, ühekohus, kurbus, üksindus.


Aga mida saad sina teha? Väga palju! Alusta endast ja kontaktist oma Hingega. Ka mina olin kord Otsija, seega saan väita 100%, et leida kontakt ja side oma olemusega on võimalik ning rohkemgi veel...ma ei andnud alla ja taastasin sideme terve kanaliga, Kõiksuse Kanaliga. Uskuge, ma olin rabatud, kuid väga õnnelik ja elevuses. 


Millest alustada? Õpi kasutama tajusid. Nägemine, kuulmine, maitsmismeel, haistmine, kompamine. Mõtle, miks need meil on? Et tajuda! Et võtta füüsilisest maailmast hingena maksimum. Tundub justkui lihtne ülesanne, aga kas ikka on? Proovi, kas suudad näha, kuulda, haista jne.korraga ja kõike ja lõpuni. Kõike korraga! Olla iga hetk kohal kõikide oma meeltega. Kui mitte, siis harjuta. Ma luban sulle, et kui sa selle ära õpid, oled sa ühenduses nii oma Hingeolemusega, kui ka Kõiksusega mis meid ümbritseb. Sa hakkad mõistma iga elusolendit, kaasaarvatud iseennast. Hakkad mõistma Elu suurt pliti, Elu suurt plaani ja oma rolli selles Elus, selles kehastumises.


Võta endale 1 nädal, iga päev vali üks taju, milles otsustad olla KOHAL, olla siin ja praegu. Sest kui sa seda teed, siis oledki kohal ja sinu Hing kannab sind sinna mida sa otsid.

1. päev: VAATA! Vaata kõike, püüa näha oma füüsiliste silmadega nii peenusteni kui suudad. Vaata taevast, puukoore mustrit, kangakiudude jooni, puuvilju seestpoolt kogu nende olemuses ja ilus. Kuidas näeb välja seestpoolt õun, tomat, kurk jne; Vaata teisele inimesele silma, vaata oma nahka ja sellel võikeseid kortsukesi. Vaata kõike lõpuni, avasta oma silmadega nii palju detaile, kui suudad. See on sinu päeva eesmärk! Olla nägemises!

2.päev: KUULA! Kuula vaikust :) Maja hääli, öiseid hääli, loodushääli, linnulaulu, muusikat. Kuula mida su armsam või sõber tegelikult räägib, ise samal ajal mõtlemata või analüüsimata. Kuula oma last ilma kriitikata või vajaduseta talle kohe nõu anda. Kuula automootori häält, kuula kuidas vesi kraanist jookseb jne. Ole kuulamises kogu päeva! Püüa kuulda uusi helisid, mida sa tavapäraselt loomulikuks pead.

3. päev: MAITSE! Nagu väike laps avastab maailma ja topib kõike suhu. :) Söö toiduaineid eraldi. Kuidas maitseb leib, kartul, toores kartul, vesi... Avasta, kuidas toit maitseb eraldi. Või huulepulk kallima huultel.

4. päev: NUUSUTA! Kõike!!! Padjapüüri, kätekreemi, lille, õhku toas ja õues, nuusuta puid, nuusuta mulda ja loomulikult toitu, mida suhu pistad. Avasta uusi lõhnasid, ka ebameeldivaid. Need on lihtsalt lõhnad, osa meie maailmast.

5. päev: KATSU ehk kompa. Tunne kõike läbi nahapinna. Kuidas tundub silitades pea, või lemmikloom, et vesi pole mitte külm ja soe vaid ka märg. Katsu pehmust ja jäikust, siledust ja karedust. Otsi ja katsu kõike, kuidas tundub.

Sa imestad, kui suureks muutub maailm, sinu hing hakkab ärkama ja rõõmustab koos sinuga iga avastuse üle, sest kui meil pole füüsilist keha, ei saa me seda kõike kogeda. Ja kui sa oled seda õppinud tegema, siis järgmisel päeval võ isegi terve nädal püüa hoida kõik tajud ärkvel. Automaatselt lisanub sellele sinu intuitsioon, sisetunne, südamehääl..JA SA OLED TERVIK! Sa tunned oma olemust, sest sa oled tagasi koos Kõiksuse olemusega. Sa hakkad armastama nii ennast, kui kõike loodut. Sa tunned ennast osana sellest tervikust. Sa hakkad taas tundma ARMASTUSE OLEMUST!

Sellel avastamise teel on meie keskuse meeskond sulle toeks, kui tunned et vanad mustrid ja taagad vaja vabastada. Tule avastame ja jagame oma väärtust! 


Kristiina Kuusing Energeetiline korrastamine

600 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page