top of page

Nõiakunsti seadused

1. Mitte kunagi ära vii läbi ühtegi loitsu või rituaali, kui sa ei tea, mida see täpselt tähendab, mida sa teed. See võib viia väga ohtlike tulemusteni ja tuua palju kahju. Kõik peab olema mõtestatud.

2. Kui teete teistele loitse, siis mitte kunagi ärge küsige selle eest ekstra raha. Tarnekulude, materjali ja jõupingutuste eest on täiesti vastuvõetav raha küsida, kuid nõiakunstis pole see olnud kunagi nõutav. Maagiast äri tegemine võib mõjutada loitsijad ning loitsude tulemust negatiivsel viisil.

3. Mitte kunagi ära kasuta maagiat ning oma oskusi, et ennast tõestada või endale imetlust välja teenida! Jumalanna ja Jumal ei vaja endale veel järjekordset ülbet egoisti. Selliselt toimides ebaõnnestud kõikides oma tegemistes.

4. Mitte kunagi ära hirmuta või pressi kellegilt välja maagiaga või ähvardustega!   


5. Jälgi hoolikalt oma mõtteid. Mõtted on asjad. Ning mida rohkem tegeled nõiakunstiga, hakkavad sinu mõtted (ka negatiivsed!) manifesteeruma väga kiiresti! Ole hoolas ning ära tee kurja oma mõtetega!

6. Mitte kunagi ära valeta endale või teistele. See on enesehävituslik nõiaring, millest on väga väga raske vabaneda ning mille eest maksad suurt hinda.7. Kõik asjad, mis on sinu elus kuidagi viisi ‘’halvad’’ on vaid sinu madala enesehinnangu või negatiivse mõtteviisi tulemus, tegemist ei ole ‘’halva õnnega’’. Midagi ei ole juhuslik!

8. Nõia vägi kasvab vastavalt tema tarkusele ning energeetilisele võimekusele.

9. Mitte miski ega keegi ei saa sulle liiga teha või sind kontrollida, kui sa seda ei lase ning sellesse ei usu.

10. Mitte kunagi ära kasuta oma väge ja oskusi teistele liiga tegemiseks. Muidugi võid sa end kaitsta ja neid keda armastad, kuid tee sead targalt ja tasakaalukalt.

11. Alati anna endast parim võimalik. Mitte keegi pole perfektne, kuid alati pane rõhk arenemisele ja kasvamisele. Usu sellesse, usu Universumi suurde plaani. Jumal ja Jumalanna hoolitsevad sinu eest alati ning teavad, mis on sulle parim. Usalda elu!

12. Seni kuni sa pead kinni sellest, millesse sa usud, ei ole vaja muretseda teiste naeruvääristamise pärast. Naeruvääristamine on hirmu, madala enesehinnangu ja kahtluste tulemus. Ära kuluta oma aega selliste energiate peale.

13. Väärtusta teiste vara rohkem, kui nemad sinu oma väärtustaksid. Ole austav ja lugupidav teiste suhtes!

14. Ära tee midagi, mis ohustaks teisi nõiakunsti liikmeid.

15. Väldi Emakese Maaga konflikti astumist. Ausata oma rahva, Universumi, Maa seadusi kõikidest seadustest rohkem. Rahva all pole siin mõeldud ühiskonna poolt loodud erinevaid rahvuseid, vaid inimkonda tervikuna.

16. Nõid võib õpetada teisi inimesi nõiakunsti osas vaid siis, kui keskkond selleks on turvaline, õpetaja on valmis võtma vastutust ning on piisavalt tark, õpilane on oma kavatsustes siiras ja valmis pühenduma ning kui õpetatav informatsioon ei tee kellegile kurja ning on avalikult kätte saadav.

17. Kõik maagilised ettevõtmised vii läbi Väeringis. Ainult peale pikka kogemust võid väeringist väljaspool praktiseerida.

18. Ära häbista iseennast ega nõiarahvast. Me kõik esindame nõidadena nõiarahvast. Teised, kes ei ole nõiad lihtsalt räägivad sellest, aga ei praktiseeri.

19. Alati ole uhke enda üle sellisena, nagu oled. Austa ennast. Ole enda vastu lahke, aus, usaldusväärne, truu. Ära reeda end. Tea, et oled midagi vägevat! Usu endasse!

20. Ära too oma altaril vereohvreid. See tähendab, et ära tapa! Tapmine on ainult enesekaitseks või ellujäämiseks. Jumal ja Jumalanna ei taha, et raiskaksime nende lapsi ja loomingut.

21. Alati mäleta, et Jumal ja Jumalanna on alati meiega. Nad kindlustavad ja kaitsevad meid. Me ei ole KUNAGI üksi.

22. Alati järgi neid reegleid. Austa reegleid ning nemad austavad sind!

23. Alati järgi oma uskumusi. Need teevad sinust sinu!

24. Ära vii läbi loitse, kui oled haigestunud, kasutad narkootikume või oled tugevate ravimite all. TUlemused võivad olla väga ohtlikud ja pöördumatud, kuna kui kasutad drooge ja muud sellist, siis sellega avad maailma väga madalatele ja kurjadele olenditele, deemonitele meie maailma.

25. Mitte kunagi ära lase enda uskumusi mõjutada või muuta. See on trikk, et muuta sind käpiknukuks mõnele organisatsioonile või egregorile.

26. Ole alati avatud suhtumise ja mõtlemisega, vastuvõtli ka teistele uskumustele ja ideedele. Me oleme kõik siin selleks et õppida ja kasvata koos. Hoia iseend ja oma uskumusi, kuid ole valmis ka õppima teistelt.

27. Ära mitte kunagi narri või halvusta teisi selle eest, kuidas nad oma elu elavad. Nad võivad teada midagi, mida sina ei tea ning võibolla pole sa seda veel märganud.

181 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page