top of page

Nõiakunst tänapäeval: Kas sinust võib saada nõid?

Updated: Sep 6, 2019

Läbi aegade on nõidu kujutatud alati kurjusekehastusena. Filmides, raamatutes, sarjades jne on nõiad alati midagi tumedat, ohtlikku ja kindlasti tegelevad musta maagiaga. Kuid nõiakunst ei ole üldse mitte midagi kurja! Nõiakunst on eluviis, mille keskmeks on siirast austus emakese Maa ja kõige elava suhtes. Jah - nõidadel võivad olla üleloomulikud võimed ning nad võivad praktiseerida kummalisi ja kõhedusttekitavaid rituaale, kuid nad ei ole tingimata kurjad ja inimestele ohtlikud! Kui sa oled üks neist, kes usub kõrgematesse võimetesse ning sind tõmbab kirglikult nõiakunst, siis võiksid kaaluda nõiaks saamise teekonna alustamist!!

Esialgu võiksid teha põhjaliku uurimustöö nõiakunsti ajaloo, põhiliste kommete ja tõekspidamiste osas. See annab sulle võimaluse mõista paremini erinevaid rituaale ja nõidade harjumusi. Samuti annab see eelduse saada edukamaks nõiaks kõikides rituaalides ja loitsudes. Hea ülevaate nõidade uskumustest ja kommetest annavad näiteks järgmised raamatud: Igapäevane maagia - Dorothy Morrison, Silja maagilised loitsud, Hõbedane kuu - Teresa Moorey. 

Peale uurimustööd nõidade ja nõiakunsti kohta peaksid alustama teadmiste rakendamist oma igapäeva ellu. Seo end armastusega emakese Maa vastu. Kasvata endas tänu tunnet ja armastust looduse ja kõige elava suhtes. Seejärel alusta enda energeetilise puhastamisega, et vabaneda oma vanast elust ning nö sündida uuesti. Energeetiliste puhastuspraktikate kohta leiad infot varajasematest artiklitest. 

Järgmiseks sammudeks on oma isikliku altari loomine, kus saad segamatult tegeleda maagiaga, mediteerimise ja muuga. (http://maagiakeskus.wixsite.com/maagiakeskus/single-post/2018/01/31/Altar---sinu-maine-p%C3%BChamu )  Seejärel soeta endale Varjude raamat, kuhu saad üles täheldada kogu oma nõiaks olemise teekonna. Sinna kirjutavad nõiad oma loitse, teadmisi, taipamisi, salanippe ja rituaale. 

Nõid elab ja juhib oma maailma maagilistel viisidel, praktiseerides loitse ja rituaale. Alusta lihtsamatest loitsudest, et tasahaaval oma väge kasvatada. Nõiad kasutavad loitse kaitseks, tervendamiseks ja muudes valdkondades TASAKAALU LOOMISEKS! Tõeline nõid teab, et kõik, mis ta teeb, tuleb talle 9-kordselt tagasi, seega palun jälgi hoolikalt oma tegutsemise motiive! Iga väiksem negatiivne soov kellegile teisele, tuleb sulle mitme kordselt tagasi!  Ära pettu, kui sinu loits ei toimi. Selleks on erinevad põhjused, millest räägin hilisemates artiklites. Sageli on üheks põhjuseks see, et see pole kooskõlas Universumi tahtega ning sinu jaoks on varuks midagi hoopis paremat. Nõia kohus on siinkohal usaldada elu ja Universumit ning mitte jonnakalt oma tahtmist läbi suruda!  Nõidade ülesanne on aidata luua tasakaalu kõikjal ning olla ka ise tasakaal! 

Nõiaks saamine on otsus! Sageli võid avastada oma perekonnaliinist nõidade verd, kuid mingil hetkel nõiaks olemine lõppes erinevate elutingimuste tõttu. 

Kui otsustad saada nõiaks, siis tea, et tagasiteed ei ole. See on ainukordne pööre ning sellest saab sinu elamisviis igaveseks. Ole oma otsuses kindel ning ole valmis edasisteks muutusteks, väljakutseteks ja vastutuseks! Nõiakunsti ei tohi võtta kergemeelselt ning sellega ei tohi mängida! 


Kui oled otsustanud elada maagilises maailmas ning ühineda oma tõelise väega, kõrgemate energiate ja jõududega, siis tea, et sa ei saa lubada endale enam madalaid emotsioone, jonnakust, vaidlemist, klammerdumist, egoistlikku viha ja ahnust! Muidugi inimlikus mõttes tunned sa aeg-ajalt neid tundeid, kuid pikaajaliselt nendesse kinni jääda sa endale enam lubada ei saa! See pole enam sinu tase ning sinu kohus on luua maailma valgust, mõistmist, headust ja armastust! Sinu kõrgem ülesanne on vabaneda nendest rasketest emotsioonidest ning aidata ka teistel nendest vabaneda! Selle kallal tuleb vaeva näha, kuid tulemus on seda väärt! Treeni ja distsiplineeri end! 

Veel üks oluline osa nõiaks olemisel on tervisliku toitumise ja mõõduka kehalise aktiivsuse harrastamine. Nõid peab olema täielikus kontaktis oma kehaga, et toimiks keha ja vaimu koostöö. Selleks tuleb hoida ka oma füüsiline keha energeetiliselt ja füüsiliselt väga puhas.  Tervisliku toitumise all mõtlen seda, et nõid ei ahni sisse madala energiaga toite, milleks on - liha, valge suhkur, nisu, kohvi, alkohol. Muna, kala ja piimatooted võivad sinu menüüsse täiesti alles jääda! Asenda nisu sisaldavad tööted muust jahust tehtud toodetega ning tarbi rohkem värskeid puu-, juur- ja köögivilju! Kui tarbid kõrge vibratsiooniga toitu, siis on sinu ühendus Universumiga avatud, energiad puhtad ja madalad emotsioonid ei kimbuta sind.  Et puhastada oma keha mürkidest, mida oled vale toitmisega endasse kogunud, ning madalast energiast, soovitan läbi teha 7-päevase puhastuskuuri, mille vältel tarbid ainult tooreid smuutisid, puuvilja mahla ja taimeteed. Tomatisupp ja muu keedetud variant ei lähe selle alla! Kogused ei mängi rolli, joo nii, et kõht oleks täis! Selle protsessi käigus tunned end äärmiselt kergelt! Energiat on rohkem, unenäod on selgemad, keha hakkab tervislikumal viisil energiat looma, kui selleks on pidev toidusõltuvus, vabaned isudest ja halbadest harjumustest, distsiplineerid end, kasvatad oma vaimu ning puhastud võimsalt! Tean, et paljud ei kujuta seda protseduuri ettegi, arvates ekslikult, kuidas neile saavad osaks meeletu väsimus, nälja tunne ja peavalud. Ei - see pole nii! Hoopis vastupidi! Me oleme harjunud tarbima rohkem, kui meie keha tegelikult vajab ning selega kurname me end üle ja lukustame oma kõrgemad tajud ja meeled täielikult. Lase end üllatada sellel võimsal puhastusel! 

Mõõduka kehalise aktiivsuse all mõistan järgmist: Nõid harrastab energeetilisi harjutusi nagu näiteks tai chi või tensegrity harjutused. Alusta lihtsate harjutustega youtube-ist. Praktiseeri neid iga päev ja sa tunned, kuidas keha energeetilised kanalid avanevad. Jälgi oma hingamist, et see oleks sügav, pehme ja sujuv! Kui oled paar nädalat neid harjutusi praktiseerinud siis lisa oma kavasse ka jooksmine. Jooksimne on oluline spordiala, mida praktiseerivad kõik sõdalased ja nõiad! Ühest küljest on see vajalik enda distsiplineerimiseks, oma sisemise jõu kasvatamiseks, parema hingamise ja rühi saamiseks ning ka üldfüüsilise võimekuse tõstmiseks. Laitmatu füüsiline vorm on üks nõidade ja sõdalaste tunnuseid! Oluline on siinkohal jälgida, et treeningus oleks sees eneseületamise moment! Sellega kasvatad end vaimselt väga kõvasti! 

Kui soovid rohkem juhiseid nõiapraktikate avastamise ja nõiakunsti kohta, kirjuta mulle isiklikult! 


356 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page