Nõiad, nõiakunst ja maagia tänapäeva maailmas

Updated: Sep 3, 2019

Nõiakunstile, maagiale ja nõidadele on tänapäeva ühiskonnas heidetud hirmuäratav ja tume loor, mis on justkui midagi keelatut, ohtlikku ja tundmatut. Nõidu, võlureid ja maage peetakse ''erilisteks'' ja ''teistsugusteks'' tava kodanikust. Tegelikult pole see üldse nii ning kogu see kaos ja arusaamatus on tekkinud orjandusliku ja vaga ühiskonnasüsteemi tulemusena. Inimene on kaotanud kontakti oma kõrgema olemusega, mis tõttu eraldusid nõiad (kes suutsid säilitada kontakti oma väega) ''tava inimestest'' (kes lasid end pimestada ahvatlustel ja füüsilise reaalsuse ihadel). Tegelikult ei ole nõidades, maagides, meediumites midagi erilist. Need maagilised võimed ja vägi on meie kõigi algne loomus, seda tuleb vaid hakata taas tunnetama ja enda sees  samm-haaval ellu äratama. 


Et oleks selge, kes on tegelikult nõid, toon alljärgnevalt välja peamised nõidade, maagide, meediumite, võlurite tunnused:  * Ühendus loodusega ja võime teha koostööd loodusjõududega

* Austus ja tingimusdeta suhtumine iseenda ja kõige elava vastu 

* Oskus kanaldada teiste dimensioonide energiaid ja infot

* Sageli ka teadliku unenägemise oskus  * Võime tervendada kanaldades kõrgemaid energiaid

* Võime ja oskus transformeerida reaalsust tehes koostööd kõrgemate jõududega. (Loitsimine) * Võime näha läbi erinevate energia kihtide. Võime näha tulevikku, olevikku, minevikku.  * Võime näha energiaid, aurat, erinevate dimensioonide olendeid. 

* Kontakt oma kõrgeima minaga ja oma tõelise olemusega.  * Lisaks igale nõiale erisugused võimed. 


Kokkuvõtlikult on nõid või meedium või maag see, kes on maapealseks kanaliks kõrgematele energiatele ning aitab inimestel leida taas tee iseendani ja avada need samad võimed. Tegelikult on meie kõigi tulevik elada kõrgema dimensiooniga maailmas, mille tunnuseks on avatud võimete ja avatud teadvusega isikud, kes elavad harmoonias ja armastuses kõige ümbritsevaga. See on meie kõigi tõeline olemus ning ka esimene eesmärk, mida peame täitma kehastudes - tegelema intensiivselt oma vaimse arenguga ja kõrgemasse vibratsiooni jõudmisega. Nõidade maailm on väga maagiline ja fantaasiarikas, seega selleks, et seda mõista, tuleb oma teadvus nihutada tavapärastest piiridest täiesti välja. Alles seejärel mõistad, kui vägev, tõeline, loomulik ja loogiline nõidade maailmas kõik on! Maailm, kus elame täna, on näiline, võlts ja vale! Meie võimed on lukku läinud  haridussüssteemi, majandussüsteemi, raha olemasolu, sõdade, hirmuvalitsuse, pideva meedia asjupesu, kultuuri ja rahvuslikkuse propageerimise, toidumanipulatsiooni ja pidevalt tehnoloogilist arengut soosiva ühiskonnamudeli tõttu. Selle tulemusena on tänapäeva lapsed on kui robotid, kes on küll tugevad reaalainetes, kuid neil puuduvad täiesti tavalised sotsiaalsed oskused nagu järjekorras ootamine või teistega kommi jagamine. Sama toimub ka täiskasvanute maailmas. Inimesed on unustanud võime armastada, jagada, hoolida. Meid valitseb vaid hirm, hinnangud, kriitika, pidev ahnus ja egoism. Me oleme juba piisavalt kaugenenud oma tõelisest säravast, puhtast olemusest, mis igatseb juba ammu välja pääseda ja maailma paremaks kohaks muuta! On aeg lõhkuda barjäär müstika ja ''tavareaalsuse'' vahel, sest müstika ja maagiline nõiduslik võlumaailm on tegelikult meie päris reaalsus, kust meid välja kisti ainult käputäie vanade meeste ahnuse ja võimuiha tõttu. 

Panen teile südamele, et see on meie kõigi asi, panustada iseendasse ja seejärel kogu maailmasse. Nautige vaimset kasvamist ja arengut ning teadke, et me kõik oleme vägevad ja erilised!  Järgmisest blogi postitustes hakkan  jagama teiega teadmiseid ja juhiseid, kuidas alustada oma vaimsearengu teekonda ning läbida seda kõige valutumalt ja sujuvamalt. See teekond ei ole kerge, kuid see on ainus, mis viib meid tõelise õnneliku olemiseni!

Soovin teid juhatada nõidade iidete traditsioonide ja tõekspidamisteni. Kommete ja kultuurini, loitsude ja nõiakunstini. Kui tekib küsimusi või muresid, tunned, et takerdud oma arengus, anna julgesti märku! Olen valmis vastama kõikidele küsimustele ja toetama kogu oma tarkusega. Loodan, et need toovad teile õnnestumisi ja edu! 


Mõnusat kulgemist! 

278 views0 comments

Recent Posts

See All