MURRANGULINE KOLMIK – kombinatiivne protsess sügava läbimurde ja vaimse kogemuse otsijatele

Updated: Jan 9, 2020

Murranguline kolmik on ainulaadne praktika, mis on kokku pandud kolmest väga sügavat transformatsiooni esilekutsuvatest praktikatest. See on sobilik nii neile, kes soovivad minna endas sügavamale ning tõsta oma elukogemus järgmisele tasandile, saada vägev spirituaalne, emotsionaalne ja psühholoogiline kogemus, kui ka neile, kellel on enda sees lahendada tõsised väljakutsed, millega maadeldud juba kaua. Murranguline kolmik on neile, kes on valmis tõeliseks muutuseks ja uueks eluks! Samas ei pea kartma, et murrang on järsk ja väljakannatamatu. See toimub osalejas loomulikult ja temale sobivas rütmis.


Murrangulise kolmiku osad on järgmised:

1. Osa AKTIIVMEDITASIOONID – Võimsad alateadvuse puhastajad ja keha väestajad. Kestvus: 1 kuu, nädalas 2-3 korda (1 h) Algus: Jaanuaris ja veebruaris, kuupäev veel lahtine.

Aktiivmeditatsioonid on välja töötanud India teadjamees OSHO ja neid meditatsioone on üksteist. Need meditatsioonid lõi ta tänapäeva ehk tuleviku inimesele selleks, et me saaksime olla oma keskmes, tunda rahulolu ja sisemist tasakaalu.

Aktiivmeditatsioonid on nii tõhusad just seetõttu, et see tegeleb läbi füüsilisetasandi meie alateadvusega ja avaldab mõju seeläbi otse alateadlikele protsessidele. Aktiivsed meditatsioonid vabastavad ka kehatasandile programmeerunud reaktsioone, tundeid, emotsioone, mälestusi ja kõike seda, mis meid igapäevaselt tagasi hoiab ning mida tavalise passiivse meditatsiooniga vabastatud ei saa.

Kõigile kel on soov ja julgus endaga silmitsi seista, inimesele, kelle on korduvad mustrid elus ja need häirivad või takistavad tema elus oma potentsiaali rakendamist või inimesele, kes tunneb , et on tekkinud seisak ning miski ei suju. Sobib inimestele, kellel on depressioon, ärevus, unetus, inimestele, kes soovivad vabaneda sõltuvustest. Need meditatsioonid on abiks inimestele, kes soovivad vabaneda oma allasurutud emotsioonidest nagu näiteks viha, kurbus, rõõm. Neid olukordi, kus meil pole võimalust või julgust olnud vabalt väljendada seda, mida me tunneme ja peitnud selle tunde oma sisse ja tassinud seda, kui koormat kaasas. Läbi nende meditatsioonide on ka võimalus sellest koormast vabaneda. Kui me lahendame nende meditatsioonide käigus neid olukordi, mis takistavad meil olla päriselt need, kes me oleme ja avame oma elujõu ning potentsiaali, võivad saada lahendatud ka meie terviseprobleemid. Need meditatsioonid on väga-väga erilised ja mida nad täpselt teevad on väga keeruline öelda, sest üks ja sama meditatsioon samale inimesele erinevatel päevadel võib mõjuda väga erinevalt ning vallandada temas väga erinevaid asju. Seega ei saa me eales võrrelda ühe ja sama meditatsiooni mõju erinevatele inimestele, sest inimesed ja nende olukorrad ja protsessid on totaalselt erinevad. Et neid meditatsioone kogeda ei pea sul olema mingit probleemi või midagi halvasti elus, nende meditatsioonide väge ja uskumatut jõudu võivad kogeda ka kõik need inimesed, kelle on elus kõik suurepäraselt ja hästi.


2. Osa – Kundalini meditatsioon 21 päeva

Algus: Märtsis See meditatsioon aitab tõsta meie elujõudu, potentsiaali, vabastada blokeeringuid füüsiliselt ja emotsionaaltasandilt. Eriti hästi sobib see meditatsioon inimestele, kelle on meeleoluhäired, depressioon, ärevus või muud psühholoogilesed mured. Kundalini äratab meis kõigis uinunud elujõupotentsiaali pehmelt ja loomulikult ning pärast 21 päeva tunned end täiesti teise inimesena, sest kundalini energia ravib nii keha kui meelt. See on väga võimas ja unikaalne transformatsiooni energia, mille kundalini meditatsioon osalejais esile kutsub!

3. Osa – Valge Lootose meditatiivne teraapia Kestvus: 15 päeva Algus: Aprill


Valge Lootose meditatiivne teraapia on kolmele võimsale psühholoogilisele elemendile põhinev vaimne praktika, keha, emotsionaal- ja energiatasanadi transformatsioon.

21-päevase teraapiavormi võttis kasutusele esmalt teadjamees Osho. Tema sõnul tuleb spirituaalseid praktikaid pidevalt uuendada ja kohandada, sest inimene on muutuv ja arenev ning seetõttu peavad muutuma ka tehnikad (raamatust ,,Estoeeriline psühholoogia'' OSHO). Käesolev teraapia on täiustatud ja kohandatud versioon tänapäeva inimese jaoks.

Meie poolt läbiviidav 15-päevane protsess on sobilik just Eestimaa inimestele. Iga element kestab 5 päeva järjest ja 3 tundi päevas. See teeb kokku 15 päeva järjest intensiivset sisemist arengut.

Terapeut ja juhendaja Maria Katariina Kuusing omandas kogemused ja oskused teraapia kohta Indias ning pani kolmele elemendile toetudes kokku täiesti uue praktika, mis on nüüdseks testitud mitmete gruppide peal raputavate tulemusega.

Loe sellest lähemalt siit: https://www.teadvusteraapia.ee/post/valge-lootose-meditatiivne-teraapia


OSALUSTASU

Murrangulise kolmiku hind paketina osalejale on 600€. Summat ei pea tasuma korraga. Võimalus tasuda ka osadekaupa iga järgneva osa alguseks. Palume registreerujatel olla oma osalusel kindel, sest läbiviijad arvestavad oma aja, energia ja muude ressurssidega! Palume olla mõistvad ja arvestavad ning mitte viimasel hetkel osalust tühistada!

Kui soovid, on võimalik osaleda praktikatel ja eraldi, ilma kõigist kolmest osa võtmata. Praktikate hinnad üksikuna: Aktiivmeditatsioonid kuuaega – 150€ Kundalini meditatsioon 21 päeva – 190€ Valgelootos 15 päeva 350€

Registreeru siin: m.kuusing@gmail.com või kerti.kertip@gmail.com

Oleme alati Sulle olemas! Maria ja Kerti

www.teadvusteraapia.ee

62 views0 comments

Recent Posts

See All
Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 170

Tel: +372 53044898

Keskuse üldmeill: m.kuusing@gmail.com
 

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

Keskuse terapeutidega ühendust võtmiseks kirjuta oma soov keskuse üldmeilile, või võta ühendust terapeudiga individuaalselt. Iga terapeudi kontaktid leiad nende enesetutvustuse ja/või teenusekirjelduse alt. 

Koostööpartnerid

Universaal Universum           Kristallistuudio Klaarsus      Esoteerikakauplus Allikas

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.