• tundelooja

Mis asi on Positiivne mõtlemine Tegelikult?

Updated: Apr 17

Mis on see „Positiivne mõtlemine“ siis tegelikult? Mida tegelikult selle alla silmas peetakse? Mis on see, see väike „võti“ või „võtmed“, mis meil jäävad märkamata, et oma ellu tuua see kaua oodatud muutus, mida nii väga sügaval hinges igatseme?


Igapäevaselt kohtun ma inimestega, kes püüavad olla positiivsed. Need inimesed näevad kohutavalt palju vaeva, olla see positiivne inimene ja igapäevaselt kontrollida, et olla positiivne. Kas ka sina tunned ennast sellisena ära? Siis võid sa siit midagi ka endale leida...

Täna soovin Sinuga jagada oma vaatenurka ja näidata, mis on see väike „võti/võtmed“, mis meil kõigil märkamata jäävad?

Vaadake, kui Teie pähe tekib idee/mõte, sellest kuidas olla ja kuidas reageerida reaalsusele, mis Teil iga päev näkku vaatab? Olgu see siis sinu töö, raha, suhe, sõbrad....mis iganes teema. Tuleb see asi, mis tekitab sinus selle halva emotsiooni ja sa tunned, kuidas sul vererõhk tõuseb, kuid kuklas koputab lause „Ole positiivne!“. Sel hetkel teed sa VALIKU olla kas pahane, kurb, pettunud, tige, raevunud või valid Sa hoopis naeratada ja VALID olla rahus, armastav hooliv, toetav, valid midagi muud, mida sa päriselt tahad.

See hetk ja see väike „võti“ on VALIK. Sina valid!

Lase see korra palun oma mõistusest ja südamest läbi. Leia enda sees üles see koht, kus Sul ja meil kõigil on see valiku koht. Ainult sellest, et Sa positiivselt mõtled, ei muutu Sinu elus mitte midagi. See on nagu illusioon, mis hiljem kokku kukub ja pettumuse valmistab.

Teine „VÕTI“, mida tutvustan on TUNNE.

Mõte Sinu peas on, kuid seda tugevat tunnet, usku ei ole. Las ma korra selgitan näite näol, et Sa paremini mõistaksid. Tekib mõte osta uus auto, mille hind on 50 000 eurot, Sa nii soovid seda autot. Aga sees tead, et see pole võimalik. See sinu reaalsusesse ei mahu hetkel. Kas märkad praegu, et asjad ei ole sünkroonis? Sul ei ole seda tunnet, mis toetaks seda mõtet? See on koht, kus proovime olla need positiivsed inimesed, kes tegelikult seda ise ei tunne. Sellega teeme endale ise haiget. See auto ja selle hind, on lihtsalt näide Sulle, et sa paremine näeksid, mida ma mõtlen.

Kas Sulle ei tundu, et see on iseendaga manipuleerimise mäng? Mis siis, kui tegelikult saab teisiti? Mis siis, kui päriselt on ka kõik võimalik?

Sinu MÕTTELE peab järgnema TUNNE(positiivne tunne,“VÕTI“), siis TEGEVUS („VÕTI“/VALIK) ja siis tuleb TULEMUS.

Proovime seda vaikselt harjutama hakata, et kõik oleks oma vahel sünkroonis.

✨Mõte-Tunne-Tegevus-Tulemus.✨

See on elumuutev valem, mida enda elus kasutan iga päev. On päevi, kus ma ka unustan ja vanast harjumusest valin midagi vana viisi. Kuid laps, kes pidi õppima elus kõndima hakkama, proovis seda ka sada korda varem, enne kui välja tuli. See on trenn. Sinu ajul on ka vaja harjutada ja harjuda uute asjade ja mõtetega. Minu elus töötab see valem laitmatult ja olen endale väga tänulik, et valisin seda infot proovida ja katsetada oma elus.

Selle valemi kasutamisel olen ära muutnud täielikult oma suhte, iseendasse suhtumise, lastega läbisaamise, oma rahamaailma vaated ja palju muud.

Olen saavutanud rahulolu, enesekindluse, tajunud õigeid valikuid oluliselt paremini, mida teha. Saan iseendast palju rohkem aru, mida ma vajan mingil ajahetkel. Olen õppinud ennast kuulama.

Sellel õppimis protsessil saan Sind aidata märgata, kuidas ja kus sa seda valemit juba kasutad ja kus Sa seda ei kasuta.

Kui mul ei oleks olnud neid inimesi ümber, kes mulle seda õpetasid? Poleks ma täna siin see, kes ma olen. Kuid, mis kõige tähtsam, mina valisin selle muutuse. Iga kord, kui abi vajasin olid nad olemas. Mina valisin selle vastu võtta ja rakendada oma ellu. Tänu nendele valikutele saan siin täna olla ja ka Sulle seda kõike näidata, õpetada.

Kui Sa tunned, et see on midagi Sulle, mis võiks Sind aidata, siis võta minuga julgesti ühendust ja kirjuta mulle!

Pea meeles, et kogu Sinu elu on Sinu valikute tulemus!


Imelist nädalat Teile!✨

Elen

61 views
Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 170

Tel: +372 53044898

Keskuse üldmeill: m.kuusing@gmail.com
 

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

Keskuse terapeutidega ühendust võtmiseks kirjuta oma soov keskuse üldmeilile, või võta ühendust terapeudiga individuaalselt. Iga terapeudi kontaktid leiad nende enesetutvustuse ja/või teenusekirjelduse alt. 

Koostööpartnerid

Universaal Universum           Kristallistuudio Klaarsus      Esoteerikakauplus Allikas

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.