MIKS ME SIIN OLEME

Selle küsimusega: mis on minu elu ülesanne või miks ma olen siin Maa peal, pöörduvad täna minu juurde paljud inimesed. Hingesõnumite lugemine silmadest on saanud populaarseks, sest varem või hiljem soovime me teada - aru saada suuremast plaanist. Suuremast eesmärgist. Läbi selle kogemuse, mida te olete mulle usaldanud - vaadata teile hinge, olen ka mina saanud suure pildi palju selgemaks ja ka palju lihtsamaks.


On asju, mida me ei saagi mõista, kuid mõistes ja tunnetades Universumi suurt pilti, leiame koha, mida tegelikult täitma tulime. Väga sageli on need hingesõnumid ääretult lihtsad, isegi liiga lihtsad… sest me ju otsime midagi suurt ja müstilist. Tegelikult oleme oma algolemuselt lihtsad olendid. Kogu algolemus on armastus ja ei midagi muud. Miks me siis ei peaks hingena soovima tulla siia Maale, et kogeda veel palju teisi tundeid nagu kurbus, pettumus, valu, igatsus jne. Hingena ehk energeetilise olendina me seda ei tunne.

Minu nõuanne : kui kurbus on võtnud võimust, siis teadvusta, et see on nüüd kogetud ja otsusta enda sees koos oma olemusega, et võtad uued kogemused. Ja pane tähele, kurbus kaob - see on tehtud, kogetud!

Ma tahaksin tuua teile välja enim levinud sõnumid, mida HIng meile öelda soovib:


Armastust pole vaja otsida, sa oledki armastus

Armastus ei tee haiget, haiget teeb ego või enesehaletsus

Mõtle südamega, Mitte ajuga - ühenda oma aju südamega.

Ole oma tajudes kohal 100% või püüa vähemalt olla. Just füüsilistes tajudes nagu nägemine, kuulmine, maitsmine, haistmine, kompamine - mida rohkem seda suudad, seda kiiremini avad oma südame tunnetuse ja ukse oma hingeni. Hakkad mõistma oma olemust Hingena.

Minu kommentaar: pane igal õhtul endale kirja vähemalt 3 asja, mida avastasid, nägid, kuulsid või tähele panid esimest korda elus.

Kõik on üks ja üks on kõik

Kõik, mida sa väljast otsid on sinus olemas

Loo oma elu nagu taevas nõnda ka Maa peal


Väga paljudel hingedel on täna roll tulla siia tõstma maailma energia sagedust. Väga paljudel! Kuidas? Lihtsalt olles oma olemusega ühenduses ja see juba voolabki maailma laiali. Selleks pole vaja olla guru või suur õpetaja. Ole lihtsalt oma olemusega ühenduses!

Ja ära unusta, et Hing tuli kogema seda, mida energeetiliselt kogeda ei saa. See on vajalik hinge kasvuks.


Kui sa nüüd mõtled, et see kõik on liiga lihtne, siis proovi OLLA KOHAL ainult ühe päeva igas hetkes. Täielikult kohal kõikide oma meeltega. Mitte mediteerides vaid argipäeva toimetuses. Samal ajal ühenduses oma olemusega, tingimusteta ja kriitikata. Olla oma olemuses täielikus aktsepteerimises Maa peal on suur saavutus igale hingele, kes on kehastunud ehk inimesele. Kuid see ongi eesmärk, miks me siia tulime!


Ole hoitud, ole avatud iseendale, oma olemusele!


Kui soovid endalegi personaalset hingesõnumit, võta ühendust Kristiinaga: kristiina.wellness@gmail.com

371 views0 comments

Recent Posts

See All