top of page

Maagilised energeetilised puhastumise viisid

Updated: Sep 3, 2019

Kui soovid alustada maagilist teekonda enesearengu radadel, siis on esmatähtis alustada enese energeetilisest ja füüsilisest puhastamisest. Selleks, et saaks alata uus elu, peab vana elu surema. Nii ütlevad iidsed nõiad. Selleks tuleb vabaneda läbi rituaalide ja distsiplinaarsete tehnikate oma minevikutaagast, hirmudest, tõekspidamistest, mis sind igapäevaselt vähendavad ja piiravad, negatiivsusest ning sageli ka inimestest, kes sinu jõudu söövad ja alla kisuvad. Tuleb vabaneda kõigest, mis teeb sulle veel haiget või kummitab sind mingil viisil. 


Selleks jagan teile järgmiselt võimsaid puhastumispraktikaid. 

1. Püha kümblus 

Sümboolselt sarnaneb see katoliiklikule ristimisele, mineviku minnalaskmisele ja avanemisele universumi uuele korrale. Kuid see on midagi enamat; see on tervendamine. Soovitan seda kümblust klientidele, kes tahavad vabaneda minevikuga seotud negatiivsetest ja segavatest assotsiatsioonidest. Igaüks, kes seda teeb, ütleb pärast kümblust, et tunneb end värskena ja tajub uut elujõudu ning energiat.Üks klient jutustas mulle, kuidas ta oli kümblemise ajal näinud vaimu oma kehast lahkumas. See olend oli mees, endine armastatu, kes oli teda maha jätnud ja talle palju haiget teinud. Ta ei teadnud, et oli seda valu siiamaani endas hoidnud, kuni see läks tervendavas vees temast välja.

Kümblus puhastab keha täielikult. Kõik, mis pole hea, lahkub. Järgnev on Haiti kümblustseremoonia kohandatud versioon. Et seda teha, on vaja taimi, mida leidub nii Euroopas kui ka Põhja-Ameerikas. Igast taimest võetakse väike kimp õisi või neli-viis lehte ehk oksakest.


Raudrohi (kelti druiidide ja anglosaksi šamaanide püha taim. Suudab kurje vaime eemale tõrjuda)

Palderjan (ravib kõiki närvihaigusi, ängistust ja unetust)

Tüümian ehk liivatee (sõna tüümian tähendab „suitsutamine”; see taim on suurepärane puhastaja ning üks jumalate lemmikuid. Herbalist Culpeperi ütluse põhjal on see taim ka väga hea selle „vastumeelse nuriseja, luupainaja” ärasaatmiseks, mida šamaanid peavad vaimuks endaks)

Leedripuu õied (leedripuu vaim kaitseb neid, kes suhtuvad puusse austusega)

Salvei lehed - see on teine vaimude lemmik ja Ameerika indiaanlaste püha taim, mille suitsu nad kasutavad puhastamiseks ja vaimudega suhtlemisel. 

Naistepuna (seda on kaua peetud kaitsjaks nõiduse eest ja kahjulike vaimude äraajajaks. Ladinakeelne nimi Hypericum tähendab, et „sel on jõudu kummituste vastu.” See on kasulik ka hirmudest vabanemiseks ja selgete unenägude saamiseks, kus unenägija saab suhelda vaimude ja alateadvusega, et tervendada ja saada juhendeid tulevikuks)

Kummeliõied (vana anglosaksi teksti järgi on Lacnunga, kummeliõied üks üheksast pühast taimest, mille andis meile jumal Woden. See on väga hea lõdvestaja, soodustades head und)

Kaer (sobib keha lõdvestamiseks, nahapooride avamiseks ja aitab vabaneda stressist)

Piparmünt (annab vaimujõudu ja jahutab meelt ning keha)Värsked puulehed ja männiokkad (kõlbavad igasugused värsked puulehed)


Täitke vann veega, mis on nii kuum, kui suudate taluda. Lisage sinna lehed. Laske iga lehte käte vahel hõõrudes selle vaim vette. Õnnistage vett ja paluge, et vee ning lehtede vaimud annaksid teile energiat, tervist ja jõudu ning viiksid ära mineviku valud. Paluge endale jõudu juhtida oma elu ja unenägude suunda. Siis lahkuge viieteistkümneks minutiks toast. Minge teise tuppa ja mediteerige vaikselt altari ees sellele, millest soovite oma elus vabaneda. Paluge, et loa teid aitaks.Kui olete valmis, kustutage majas kõik tuled ja süüdake vaid üks valge küünal. Kui lähete vanni juurde, keskenduge oma soovile ja kaitske käega küünlaleeki. Pange küünal hoidjasse ja minge vette.Lamage vaikselt, lastes veel kümme kuni viisteist minutit puhastada kogu keha. Siis suruge pihutäis taimi vastu otsmikku, pealage, kukalt, küünarnukkide sisekülgi, põlveõndlaid ja jalataldu (need on maagiliste rünnakute ja vaimude seestumise puhul võtmepiirkonnad). Tõuske püsti ja hõõruge end ülalt allapoole minnes taimedega üle. Korrake, mida tulevikult soovite ja olge veel umbes kümme minutit vees.Kui olete valmis üles tõusma, pöörelge kolm korda päripäeva (see on positiivsuse ja kasvamise suund), tulge kiiresti vannist välja, plaksutage käsi ja öelge tugeva soovi ja tahtejõuga, „Olen terve! Olen tugev! Olen vägev!” Kustutage küünal ja pange tuled põlema.Laske kehal vabalt kuivada, jättes külgekleepunud lehed nahale ja juustele. Võtke ülejäänud lehed vannist välja ja tehke neist ning allesjäänud küünlajupist pakk. Viige see järgmisel päeval kuhugi loodusesse ja matke puu alla koos ohvriga selle koha vaimudele.Olge õhtuni vaikne, mõtisklege ja püüdke mitte inimestega suhelda. Tehke seda kümblust kolm õhtut järjest.


2.  Palo Santo suitsuga oma energia välja puhastamine ning samal ajal visualiseerimine, kuidas vabaned minevikust, valudest, kurbusest ja muust, millest soovid puhastuda, on efektiivne viis vabanemiseks mineviku köidikutest, kui seda praktiseerida regulaarselt. Näiteks on seda hea teha alates täiskuust kolmel järjestikusel päeval. 


3. Harja oma energia välja regulaarselt sõrmedega või vibuta sulega negatiivne energia minema, ümbritsedes end seejärel kõrgvibratsioonilise valgusega. Lisaks võid oma energia välja puhastada valge pikliku küünla leegiga, käies kogu energiaväli leegiga läbi. Kujusta, et leek mõjub kui puhastustuli. 


4. Äärmiselt oluline on vabastada oma energiaväljast teiste inimeste energeetilised sidemed ja jäänused, mis jäävad meie energia välja läbi erinevate suhtluste ja vahetatud emotsioonide näol. Ka kõige väiksem negatiivne emotsioon jätab loob juba väikese energeetilise sideme teie vahele. Kas positiivsed emotsioonid loovad sidemeid, kuid need ei koorma meid negatiivsel viisil. Siiski tasub sellegipoolest vahel puhastada end ka positiivsetest sidemetest, et püsiksid täielikult oma energiaväljas. 

Selleks soovitan praktiseerida järgnevat meditatsiooni. Et meditatsioon oleks efektiivne, pane esmalt kirja isikud, kellest soovid end energeetiliselt vabastada. Kui vaja, tee kasvõi pikk nimekiri kõigist, kellega sul on olnud negatiivne kokkupuude või kellega tunnet rõhuvad ja koormavat suhtlust. Käi oma minevik üksipulgi läbi ja pane need inimesed kirja. Ka minevikus olevad inimesed võid vabastada.  Oluline on jälgida, et teeksid vabastamist väga neutraalses seisundis, mitte viha või kättemaksuhimuga. Nii sa mitte ei vabasta sidemeid, vaid lood nad veel tugevamaks ja valusamaks. 

Ühe seansi ajal vabasta end korraga maksimaalselt kolmest inimesest. Jätka iga päev seansse, kuni jõuad nimekirja lõppu. Kui tunned, et mõne inimesega side ei taha nii kergesti vabaneda, korda protseduuri, kuni tunned lahustumist ja vabanemist. 

Istu sirge seljaga toolil või maas. Rahusta oma keha ja meel maha tasase ja sujuva hingamisega läbi nina. Tunneta oma energia välja. Tee kõiki kujustamisi ja tunnetamisi väga aeglaselt ja tasasel tempol. Ära kiirusta, sest sellega vaid rebestad energiat. Liiguta energiaid väga sujuvalt ja kannatlikult. Muuda oma energia väli pehmeks ja rahulikuks. Lahusta tunnetuse ja visualisatsiooni abil kõik rasked ja negatiivsed energiad oma energiaväljas. Võid selleks appi paluda ka oma kaitseingleid. 

Seejärel visualiseeri kõiki konkse ja sidemeid oma energiaväljas ning hakka neid ükshaaval lahti konksutama. Kui mõni konks kohe ei vabane, proovi uuesti. Sidemed kukuvad maha ja lahustuvad või lähevad tagasi sinna, kust nad pärinevad. Tee seda seni, kuni tunned vabanemist. 

Seejärel tunneta oma energia välja ning tunne, kuidas sinu keha ja meel sulavad kokku ühtseks energiaväljaks. Järmisena kutsu enda ette esimene inimene, kellest soovid end vabastada.  Tunneta sidemeid teie vahel ning anna talle tagasi KÕIK mida olete koos kogenud ja tundnud. Ära nopi välja häid kogemusi ja halbu kogemusi. Anna tagasi KÕIK energeetilised osad, mis kuuluvad talle. (See ei tähenda, et sa ei saaks enam kunagi kogeda temaga ilusaid kogemusi, saad küll) Tunneta, kuidas energia osakesed tulvavad sinust temasse tagasi. Istu selles seisundis mõndaaega, kuni tunned, et oled valmis. Seejärel otsusta, et võtad talt austuse ja lugupidamisega tagasi kõik energeetilised osakesed, mis kuuluvad sulle. Tee seda headusega ning tunne, kuidas sinu elujõu osakesed, mis on kogemata või tahtlikult vahetusse läinud, tulevad nüüd sinusse tagasi. 

See järel lahusta ja neutraliseeri enda ümber ja teie vahelt valgusega kogu energia ning anna ta vabaks. Anna ta vabaks kerguse ja headusega. Siis võid kutsuda enda ette järgmise ja korrata sama protsessi.  Kordan veelkord, et iga etapp peab olema väga aeglane, sujuv, kannatlik ja tunnetuslik. ÄRA KIIRUSTA! 

Sama protsessi võid läbida ka kogu maailmaga. Kujustades ja tunnetades, kuidas sinu energiaväljast vabanevad kõik osakesed, mis ei kuulu sulle ning lähevad oma omanike juurde tagasi. Seejärel kutsud tagasi kogu maailmast oma elujõu osakesed, mille oled laiali jaganud. Ning siis lahustad taas enda ümbert valgusega ära. 

See on väga tõhus energeetiline puhastumise protsess ja soovitan seda teha pikalt! 


5. Veel üks minu lemmik puhastamisnipp on meresoola vann. See on eriti tõhus, kui oled osaks saanud tugevale energeetilisele rünnakule, mustale maagiale või ründavad madalad tumedad olendid sinu jõudu. Võta kuuma vanni ROHKE meresoolaga! Võid lisada juurde tilga eeterlikke õlisid. 


6. Viimaseks jagan Aigar Säde õpetust Kosmilisest kullast, mis on minu enda jaoks kõige võimsam ja tõhusam puhastamise meetod. Jagan katkendit Aigar Säde artiklist. 

''Ma leviteerin oma unenägudes tihti. Üks unenägu oli selline, et mingis maailmas olin kosmiliste tööriistade kasti juures ja teadsin, et selles kastis on Loojate kosmilised töövahendid, mis on orjastajate poolt ära varastatud. Need vahendid olid tehtud kosmilisest kullast, mis on maisest kullast veidi heledam ja on tugevam kui teras. Võtsin sellest kastist üleni puhtast kullast pussnoa ja püüdsin sellega koos leviteerima hakata. Tohutute jõupingutustega suutsin end koos noaga maast umbes 30 cm lahti rebida. Siis tuli teadmine, et olen saanud volituse seda kulda kasutada ja selle kasutamise mooduseid inimestele edastada, et olen selleks valmis.

Sellel kullal on võimas puhastav ja laadiv efekt. Et ennast kõigest võõrast puhastada, tuleb heita pikali ja mõelda enda kohale sellest kullast tehtud võrk ja lasta see endast läbi vajuda. Kogu sodi, mis võrgu alla jääb, tuleb koos võrguga rulli keerata, mis seejärel koos võrguga dematerialiseerub. Võrgu silma tihedus tuleb anda automaatselt, et olgu see selline, milline hetkel vajalik on. Hiljem võib teha nii, et oleks palju võrkusid üksteise peal ja iga võrk selline, et see puhastaks erinevate tasandite sodi.

See puhastussüsteem jätab alles vaid inimese enda õppetunnid/probleemid, andes võimaluse inimesel tegelda sellega, milleks ta siia tulnud on. Seda meditatsiooni tuleb teha siis, kui see meelde tuleb (ta annab endast ise märku). Samuti võib seda kasutada oma kodu puhastamiseks ja ka välismaailmas, milles sa osaled (näiteks töökoht). Teiste inimeste peal võib seda kasutada ainult siis, kui nad selleks loa annavad. Parem on, kui õpetad neid seda ise tegema.''

Kõiki neid puhastuspraktikaid võib teha paralleelselt. Parem on, kui otsustad esialgu võtta ette kindla puhastusprogrammi ning teed neid praktikaid intensiivselt! Edaspidi kasuta neid vajadusepõhiselt. 

Väga suureks abiks on, kui teed põhjaliku analüüsi oma elust ja kogemustest. Kuidas sa oled ajas muutunud ja milliseks on sinu elu keerdkäigud sind kujundanud. Seda tehes leiad taas üles oma tõelise algolemuse ning leiad kergemini üles oma väe. Alusta nii algusest, kui mäletad. 

Head tegutsemist! 

2,835 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page