top of page

Loitsud - muinasjutt või võimas reaalsuse loomise tööriist?

Updated: Jun 10, 2022

Loitsud, maagia, nõiakunst, tervendajad ja maagid on saatnud inimkonda läbiaegade. Ükskõik millisel ajastul, nad on alati olnud salapärase loori taga inimesi aitamas ja toetamas. Mõned tumedad ka kahjustamas. Üldsusele on maagia ja loitsud jäänud võõraks. Seda ei tunnistada ning selle üle visatakse nalja, sest seda kardetakse. Seda kardetakse, sest seda ei mõisteta. Kui maagiat tundmaõppida, siis on võimalik mõista, et tegelikult on see meie kõigi loomulik anne ja täiesti tavaline elamise viis. Maagiaväele pääsevad ligi tänapäeva kontekstis vaid väga tugevad inimesed, kes on endaga tööd teinud, kelle soov ja tahe on siiras. Maria Baydari esimeses raamatus ,,Peidetud nõiavägi tänapäeva inimeses'' on autor püüdnud lugejatele selgeks teha, et maagiavägi on meis kõigis, sest me oleme sündinud loodusest. Meie keha on sümboliks maistele vägedele( loodusseadustele) ning hing taevastele (universumi energeetilistele seadustele). Maagia ja loitsud ei ole midagi enamat, kui see sama vägi, mis tõukab taevas pilvi. Teisisõnu Universumi ja looduse energeetilised seadused.

Kuid seda energiat saab kasutada oma elu teadlikuks kujundamiseks vaid see, kes näitab üles pühendumist, kelle kavatused on selged ja tugevad.

Loits - oma(või teiste) sisemise väe/energia koondamine kooskõlla looduse ja universumi väega, et teadlikult kujundada oma elu ja luua selleks võimalusi. Selleks, et mõista loitsu ja loitsimist on vaja palju teadmisi, millesse me selles artiklis ei lasku.


Moderne termin loitsimiseks on manifesteerimine. Sellega on ju paljud tuttavad. Annan teile loitsimise ehk manifesteerimise mõistmiseks lihtsa valemi:

Sisemine jõud + tahe + sümboolsed rituaalsed tegevused + Kontakt Maaga + kontakt Universumiga + usk = Loits ehk manifesteerimine

Loitsul on tegelikult veel palju väikeseid lisakomponente, aga suures plaanis näeb valem välja selline. Valemi Elementide tähendused: Sisemine jõud - tugeva sisemise jõuga inimene on see kes: toitub tervislikult, kontrollib oma mõtteid, treenib füüsist, tegeleb endaga emotsionaalselt ja energeetiliselt, armastab end ja kõike ümbritsevat, on endas ja oma kavatsustes kindel, on saanud võitu hirmust ja muudest hävitavatest tunnetest. Tugev sisemine jõud annab väge juurde igale toimingule, mida see inimene teeb. Tahe - tahe äratada oma elus teatud muutus peab olema tugev ja siiras! Kuid see ei tohi kunagi minna vastu vabatahte seadusega. Tähendab, me võime inimestena kõike teha. Võime isegi minna vastuolla vabatahte seadusega ja kellegi elu mõjuada nii kuidas ise heaks arvame, aga sellel on väga tumedad ja rängad tagajärjed. Sümboolsed rituaalsed tegevused - on selleks, et viia oma tahe energeetiliselt tasandil füüsilisele tasandile. Teisisõnu, et see manifesteeruks igapäevases reaalsuses korrapäraselt, ilma kaoseta. Kontakt Maa ja Universumiga - et kõik sinu loodu oleks õnnistatud ja kooskõlas, tasakaalus looduse ja universumi seadustega. Usk - mitte ükski loits ega manifesteerimine ei toimi, kui sa tegelikult ei usu, et see sinu elus üldse võimalik oleks. Oma unistustesse tuleb kasvada. Pead olema valmis seda vastu võtma ja tegelikult ka käsitlema. Siis avanevad sulle kõik uksed. Loitsude juurde on oluline veel mainida, et kõik maagilised tegevused on ohutud, kui neid viib läbi inimene, kes tunneb maagilisi protseduure ja seaduseid. Kui läbiviija ja/või tellija soovid on läbimõeldud, siirad ja kooskõlas Universumiga. Sellisel juhul võib oma ellu ankurdada uusi energiaid, võimalusi, tervist, teadmisi, armastust, küllust ja palju muud! Valge maagia loitsud ei nõua kunagi ohvrit. Need toovad inimese ellu soovitu saavutamiseks võimalused läbi kerguse ja lihtsuse ning ootavad vastu vaid lugupidamist ja austust. Artikli alguses mainitud raamatu autor Maria jättis mõneks aastaks teistele loitsimise, kuid uue ajastu saabumisega on järjest olulisem tuua inimesteni see maagiline vägi ja aidata neil saavutada rahuldustpakkuv elu. Seetõttu on nüüd taas võimalik pöörduda Maria poole palvega, mille täitmiseks kasutab ta loitse ja maagilisi võtteid. Selleks, et loits kindlasti täituks, eelneb loitsimisele nõustamine, et koos panna paika kõige õigem taotlus, suhtumine ja vaatenurk olukorrale. Nii kindlustatakse koos edukas ettevõtmine. Kirjuta Mariale oma soovist või murest siin: m.kuusing@gmail.com Maria võimsuses on teha maagilisi protseduure kõikides valdkondades, mis ei tee kellegile kurja ega lähe konflikti vabatahte või muu Universumi seadusega. Valdkonnad näiteks: viljakust, suhted, raha ja küllus, äriedu, tervis, kaitse, vaimne heaolu, puhastumine jne Peagi on võimalik seda võimsat reaalsuse loomise tööriista ka ise õppida ning enda sisemist väge avada! Oleme ühenduses Teadvusteraapia keskus

812 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page