top of page

Lapse sünni ja elutee pühitsemine Loodususus

Paljud meist tunnevad vajadust ristida oma last/lapsi ka siis, kui ise tegelikult end ühegi usuga ei seosta.

Mis on ristimine tegelikult? See on Lapse ja tema elutee õnnistamine, et teda saadaks edu, kergus ja headus ning et ta oleks kaitstud kõige kurja ja negatiivse eest, mis teda ohustada võib. Kuid last saab pühitseda ka ilma end religiooniga sidumata.

Kui tunned tugevamat seost ja kutset looduseväe ja Universumi poole, võid oma lapse sündi tähistada ka kõige loomulikumal ja naturaalsemal viisil - looduses, kus tunnisajaks on kogu Universum ja üksolemine. Sealjuures viia läbi kaunis rituaal, mis liidab ja õnnistab kogu peret.


Milleks seda üldse vaja on? Paljudel hingedel on siin maailmas raske kohaneda ning leida oma tee, eriti tänapäeva lastel. Selline pühitsemine aitab tal hoida kontakti oma hingeteekonna ja valikutega ning sammuda enesekindlalt ja õnnelikult läbi elu. Kuna kontakt säilib tugevam, siis on tal ka kergem mõista oma elueesmärki ning seda, mis siin maailmas toiub ja miks. Ta on kaitstud ja hoitud ning ta puutub kokku vaid nende väljakutsete ja õppetundidega, mille ta on oma teele valinud. Samuti nõrgendab pühitsus suguvõsamustrite mõju, et laps saaks arenedes selgema pilguga nendest mustritest aru ning neid transformeerida. Meie uue ajastu lastel on vaja teistsugust toetust, kui meile seda pakuti.

Selliseid tseremooniaid olen ma valmis läbi viima, et pühitseda uued ilmakodanikud inimhingedele kõige puhtamal viisil. Olen sünnipärane nägija, kanaldaja ja oman tugevat kontakti looduse maagiliste toimingute ja Universumiga. Minu igapäevane töö on inimeste nõustamine ja juhendamine enesearengu teekonnal ning maagiaga ei ole sellel midagi pistmist. Kuid minu anded ei ole sellegipoolest kuhugi kadunud ning neid tuleb rakendada selleks, milleks on nad loodud - õnnistamiseks ja võimaluste loomiseks!


Kirjuta mulle ja arutame läbi, kuidas see täpsemalt sinu pere jaoks käia võiks.
123 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page