top of page

Lõpuks ometi põhjendus Sinu kaua kestnud muredele

Igal inimesel on oma väljakutsed. Pole mõtet mõelda, et kellegil on elus kergem kui Sinul. Igal ühel on erinevad õppetunnid ja proovikivid, mis ei ole kuidagi omavahel võrreldavad.Meil kõigil on elus olnud erinevaid õppetunde ja läbielamisi. Lapsepõlves, sõpruses, suhetes, perekonnas, tööl, tervisega. Et hing otsib pidevat arengut ja soovib inimest kanda tema tõelise potentsiaali ja väeni, kutsub hing ise esile kogemusi ja väljakutseid, mis kasvataksid teda. Neid kogemusi ei kutsu esile keegi teine, nagu me oleme harjunud alati süüdlast väljast poolt otsima, vaid just inimese enda hing, sest see on alati suunatud arengule ja kasvule kõige heatahtlikumas vormis! Inimese hing on tema parim õpetaja! Kui aga inimene oma hinge kuulda võtta ei taha, hakkavad mustrid korduma, iga kord veidi erineva nurga alt, mõne lisanüansiga. Väga lihtne olen kasvada ja areneda, kui me oskaksime oma hinge kuulda võtta, kuid elades füüsilises maailmas, inimeste keskel, inimese kehas, tekib arenguteele ette väga palju takistusi. Neid takistusi tuleb mõista, et neile saaks teadlikult tähelepanu pöörata ning nendest hoiduda. Need takistavad tegurid on järgmised:


1. Energeetiline segunemine


Energeetiline segunemine on faktor, mis mõjutab neid nii negatiivselt kui ka postiiivselt. Elades igapäevaselt ühises energiasupis vahetame omavahel pidevalt energiat, sest inimese keha ja energiatasand on selliselt disainitud. Kui omavahel energeetilist segunemist poleks, oleksime nagu robotid. Energeetiline lävimine annab meile võimaluse teineteist tunnetada, tajuda, mõista, toetada ning koos luua. See teeb meist Inimesed.

Kuid segunemine võib mõjuda ka väga laastavalt, kui me ei õpi eristama oma energeetikat võõrastest energiatest. Võõrad energiad ei pruugi olla ainult teiste inimeste omad, vaid ka energeetiliste olendite omad, kes alati ei soovi meile head. Kandes enda kehas ja energiaväljas liiga palju võõrast energiat ning olles sellest ebateadlik, kogeme võõrast karmat, võõraid emotsioone, võõraid haiguseid, võõraid õppetunde. Tohutu koorem, mida me ei peaks üldse kandma!


2. Energeetilised blokeeringud Kui inimene kogeb väga tugevaid läbielamisi, pikaajalist füüsilist/emotsionaalset valu või korduvaid mustreid järjest liiga palju, siis tekivad kehasse, emotsionaaltasandile ning energeetilisse välja energeetilised blokeeringud. Seetõttu hakkabki inimene end tasapisi kaotama. Ta unustab, kes ta tegelikult on. Ta unustab oma väe, oma eesmärgi, oma kire ning siinkohal hakkavad võõrad energiad ja energeetilised blokeeringud tekitama tõelist sisemist kaost. Selle tagajärjel võivad tekkida nii lihtsamad kui ka väga tõsised probleemid elus. Alates korduvatest suhtemustritest, konfliktidest kuni vaimsete ja psühholoogiliste häireteni välja, mis on inimese jaoks väga kurnavad ja laastavad. Sellises staadiumis pöördub inimene tavaliselt kohe igasuguste ajukeemiat muutvate rohtude poole, mis kaugendavad teda veelgi enam iseendast ja suruvad algpõhjuse veel sügavamale hingesoppidesse. Inimene küll unustab korraks oma valu, sest ta leiab sellele leevendust, kuid tegelikult pole valu kuhugi kadunud ning kõige sügavamates soppides kasvab valu aegamööda, kuni muutub nii väljakannatamatuks, et inimesel ei jää muud üle, kui suure valuga katki minna. See katki minemine on vajalik, et jõuda jälle oma algolemuseni, leida üles oma vägi kõikide nende kaitsvate kihtide alt. Aga hallooo.. miks inimene peaks üldse ootama viimse piirini. Miks inimene peaks üldse kannatama kuni valusa pauguni? EI PEA!!! Sina, kes sa seda praegu loed - SA EI PEA ENAM SEDA VALU ENDAS KANDMA!

Sul on võimalus vabaneda kõikide läbielamiste poolt põhjustatud kahjustustest! Sul on võimalus tervendada ära tekkinud energeetilised blokeeringud ning vabaneda võõrastest energiatest, mida endas seni kandnud oled! Kuidas saada aru, kas sul on tekkinud energeetilised blokeeringud ning kas kannad endas palju võõraid energiaid:

* Oled üleemotsionaalne ega suuda oma emotsioone kontrollida

* Tunned pidevat ärevust ja rahutust

* Sa ei tea enam, kes sa oled ja mida sa elult tahad

* Sa oled kaotanud oma sihi, tunned segadust ega suuda otsuseid vastu võtta

* Sul on tekkinud tõsised ja/või kroonilised terviseprobleemid, millele arstid justkui põhjust ei leia

* Sinu elus on pidevalt korduvad (suhte) mustrid

* Igakord kui hakkad edu saavutama, nullib miski edu jälle ära

* Sa tunned pidevat kurnatust, väsimust ja ei suuda end kokku võtta

* Sul on vanematega lahendamata teemad

* Sul on hakanud tekkima ülekaal ning miski ei ole seni aidanud sellest vabaneda

* Neid põhuseid on veel palju... Kui samastusid vähemalt 4 märgiga, tuleks sul kiiremas korras tegeleda energeetilise korrastamisega, et elada jälle rahuldustpakkuvat ja harmoonilist elu, iseendaga kooskõlas. Selle artikli lõpetuseks tahan öelda, et kõik, mis on sinu ümber, peegeldab sulle seda, kuidas sa kohtled iseennast ning millises seisus on sinu sisemaailm ning keha. See ei näita meile tingimata (nagu inimesed armastavad arvata), kuidas me kohtleme teisi, vaid just iseennast. Teised ei puutu üldse asjassse, nemad on vaid kõrvalosatäitjat, käivitajad. Ära pane tähelepanu endast väljapoole, ma tean et see on ajutiselt lihtsam, meeldivam ja mõnusam. Pole mõtet otsida lahendust välisest maailmast või teistest inimestest, kui sisemaailm on korrast ära. Nii raiskad vaid aega, energiat ja võib-olla ka raha! Nüüd on aeg end tervendada sügavalt!


Mina soovitan oma klientidel alati alustuseks teha Hingesõnumite lugemine ning energeetiline korrastamine koos. Hingesõnumite lugemine annab inimesele kohe vastused otse tema hingelt, loob selge pildi sellest, mis tegelikult toimub ning aitab võtta õige suuna tulevikus, samal ajal, kui energeetiline korrastamine loob sobiva ja puhta energeetilise pinnase ning seisundi selle kõige realiseerumiseks. Need kaks on ideaalne kombinatsioon suureks muutuseks sinu elus!


Hingesõnumite ja energeetilise korrastamise seansi saad kokku leppida siin: https://www.facebook.com/energeetika

Energeetilist korrastamist ja hingesõnumeid vahendav Kristiina on äärmiselt oskuslik energiatöötaja ja tervendaja, olles seda teinud juba aastakümneid! Mõlemaid seansse saab teostada ka kaugvahendusel, mis on täpselt sama tõhusad!


TERVENEMISENI!

802 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page