top of page

Kuufaaside kasutamise tähtsus ja õpetus nõiakunstis

Nõidade jaoks on lahutamatu osa Kuu faaside jälgimine ning Kuu energiate rütmis elamine.  Erinevate faaside ajal on võimalik saavutada häid tulemusi erivaldkondades. Kui teed loitsu - jälgi alati, et Kuu faas oleks õige ja vastavuses sinu loitsu eesmärgiga. 

Kasvav kuu - Kasvamine, suurenemine, õitseng. Uued algused, ettevõtmised, rahalise edu parandamine, tervise paranemine jms. Praktiseeri loitse, mis on seotud millegi kasvatamise ja parandamisega. 

Täiskuu - Igasugused rituaalid, eriti väga keerukad saavad jõudu juurde. Kuul on maksimaalne jõud. Tugev loitsude võimendaja. Praktiseeri loitse, mis on seotud suurte ettevõtmiste ja soovite täitumisega! 

Kahanev kuu - Taandumine, rahumeelselt asjade lõpetamine, halbadest harjumustest vabamine, puhastumine, kahanemine. Soositud on loitsud, mis on seotud vähendamisega.

Must kuu - Puhkuseperiood. Musta kuu ajal on kõige parem tegeleda oma hingelise sügavuse, alateadvuse ja eelmiste eludega. Väga kärge on saada infot oma alateadvusest ja eelmistest eludest. Mediteeri, turguta oma keha ja vaimu ning tegele ennustamisega.

Nõidadele on väga oluline ka Kolmikjumalanna austamine ja temalt jõu ja väe saamine.


Kolmikjumalanna on otseselt seotud Kuuga, esindades kolme kuu faasi ja naise aspekti:   Kasvav Kuu - noor neiu, neitsi Täiskuu - Küps naine, lapseootel naine, oma õitsengu ajal

Vana Kuu - Tark, vana, kogenud naine 

Igalt faasilt saad teatud kindla jõu. Noor naine annab sulle värskuse, nooruse, tütrlapselikkuse, siiruse ja puhtuse. Küps naine kingib sulle võimsa naiseliku jõu, seksuaalsuse, salapära, emaduse jne. Tark naine külvab sind üle oma teadmiste ja elukogemustega. Kutsu neid alati, kui soovid toetust oma loitsudele. 706 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page