top of page

Kuidas toimida energeetilise rünnaku korral?

Elus on vahel perioode, mil sinu vastupanu võime on nõrk ja oled rohkem haavatav. Sellistel hetkedel oled kui avatud toidulaud isikutele, kes on harjunud oma energiat ja elu jõudu sööma teiste energia arvelt. Selleks, et toituda võõraste energiast on tarvis mingit viisi inimest mõjutada ning tavaliselt on selleks kõige lihtsam viis negatiivselt ärritamine või vihastamine. Eriti suurte konfliktide puhul kiputakse teadmatult ning sageli ka teadlikult teist inimest energeetiliselt ründama, millega soovitakse saavutada enda domineerimist teise üle antud situatsioonis. Näidata oma võimu ja saavutada seeläbi oma tahtmine. Energeetilist rünnakut saab korraldada ka täiesti teadmatult, suure viha või solvumisega, klatšimise ja ka täiesti tavaliste negatiivsete mõtetega. Kuid on ka neid, kes tahtlikult oma vihaga korraldavad teisele inimesele energeetilise rünnaku.  Niisiis - kui oled parajasti nõrgenenud vastupanuvõimega ning satud sellisesse olukorda, et oled ILMA PÕHJUSETA (kui oled ise süüdi teisele viha põhjustamises, siis tuleb tegeleda olukorraga esialgu hoopis iseenda viha lahustamisega ja oma isiklike õppetundide õppimisega) vallandanud kelleski soovi korraldada sulle tahtmatu või tahtlik energeetiline rünnak, siis on vaja tegeleda kiiremas korras enda ja olukorra neutraliseerimise ja kaitsmisega. Mitte mingil juhul ei tohi astuda energeetilisse võitlusesse, sest siis olete mõlemad nõiaringis, kus üks söödab teisele pinksipalli. Sama kehtib ka siis, ja eriti siis, kui ''ründajaks'' on reaalse füüsilise inimese asemel tumedad jõud. 


Energeetilise rünnaku sümptomid:

* Seletamatud füüsilised järsud muutused: nt: krambid, ägedad kõhu- või peavalud ja üleüldiselt väga ägedad torkivad valud niiöelda ''ei kusagilt''. 

* Järsk energeetiline ja emotsionaalne muutus justkui ''ilma põhjuseta'' peale mõnda konflikti või negatiivset kokkupõrget. (see võib ilmneda ka aastaid hiljem pikaajalise viha tõttu või passiivse agressiivsuse tõttu, mida kannab keegi sinu vastu) 

* Energeetiline rünnak võib olla ka peidetud ja varjatud, kui keegi kannab sinu peale salajast podisevat vimma ning oma mõtetega õõnestab sinu energiavälja pidevalt. Siis tunned end pidevalt väsinuna, mitte omas elemendis, pikemas perspektiivis ilmuvad tõsisemad tervisehädad, kurnatus jms. Kuid siiski ei tasuks oma hädasid ekslikult panna ainult energeetilise rünnaku alla ning arvata pimedalt, et see just seda ongi! Mõtle ja kaalu hoolikalt, enne kui otsustad oma seisundi üle! Alati on ka sinus endas peidus mingi põhjus, miks lubasid endale võõrast energiat külge haakida ja mida tuleb sinul endal enda sees ära õppida!  Energeetilise rünnaku ''diagnoosimine'' on väga kerge viis veeretada süü teiste kaela. Püüa sellest hoiduda ning anda olukorrale objektiivne hinnang! 


Järgnevalt toon teieni etapid, mida tuleks kasutada, kui tunned, et oled energeetilise rünnaku ohver: 

* Kui tead, kes on rünnaku põhjustajaks, kirjuta ta nimi paberi peale ja pane plastpudeli sisse vette ning pudel sügavkülma. See külmutab selle inimese kinni, mis tähendab, et tema energia ei küündi enam sinuni. See protseduur ei tee midagi halba ega negatiivset sellele inimesele vaid lihtsalt neutraliseerib teda ja kaitseb sind. Meie eesmärk ei ole ju kellegile liiga teha ja mängida tasujat! Elu ise tasub õiglasel moel!  * Võimalusel võta kange meresoolavann või pese end meresoolalahusega.

* Puhasta ennast ja oma aurat valge pikliku küünla leegiga ning kujusta, kuidas leek põletab ära kõik konksud, haagid ja sidemed, mida on püütud sinu energiavälja ankurdada, et edaspidi sind tühjaks imeda.  * Kujusta enda ümber tugev valguse ja armastuse väli. Madalad energiad ei suuda armastust seedida ning see peletab nad eemale ning teeb nende viibimise sinu energia väljas võimalikult ebameeldivaks. See trikk töötab eriti tõhusalt, kui ründajaks on mittefüüsilised tumedad jõud. 

* Hõõru end üle keha tiigrisilmaga ning seejärel kanna seda kaelas. 

* Kujusta enda ümber tulemüür, mis kõrvetab koheselt kõiki, kes tahavad negatiivsete soovidega läheneda, ka energeetiliselt. Tuli lubab läbi vaid puhast ja siirast energiat sinuni!  * Kõige tõhusamaks meetodiks loen oma isikliku vibratsiooni kasvatamist. Kui võngud kõrges sageduses, siis ei saa madalad sagedused sinuga haakuda, mis tähendab, et oled kaitstud! Parim kaitse on kaitsetus! Kui hakkad looma enda ümber tugevaid müüre ja võimsaid kapsleid, siis võib juhtuda, et sulged oma energia niivõrd, et eluenergia ei saa vabalt ja avatult voolata. Sellega seiskad kõik oma eluvaldkondade vaba voolu ja soovide realiseerumised.  Selleks, et oma energia sagedust tõsta, mine rahulikult ja neutraalselt oma energiasse, võta rahulik hetk ning sisene meditatsiivsesse seisundisse sujuva, rahuliku hingamisega läbi nina. Hinga väga pehmelt ja mine enda sisemisse sügavusse. Tunneta oma energiavälja ja oma mina ning palu ma energiasagedusel kasvada kõrgeks. Palu ka oma ingleid ja vaimseid toetajaid aidata su energia sagedusel kasvada Looja võnkesageduse kõrgusele. Seejärel tunneta oma KÕRVADEGA, kuidas sagedus kasvab ja muutub sinu sees ja ümber. Võid kujustada ka valgust, mis abistab sinu energial puhastuda ja kasvada peensageduslikuks energiaks, milles lahustub iga väiksemgi negatiivne virvendus.  Seda harjutust soovitan praktiseerida ka niisama - ilma rünnakuta! On hea olla igapäevaselt kõrgemas vibratsioonis, et kogeda oma elu pehmelt, rahulikult, tasakaalukalt, ilma suuremate kokkupõrgete ja konfliktideta. Selliselt ei saa madalad emotsioonid, kogemused, energiad ja ka inimesed, kes kannavad madalaid energiaid ja tundeid, sinuga haakuda ja sind mõjutada! 

Edukat praktiseerimist! 

717 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page