top of page

Kuidas avada oma kolmas silm?

Kuidas avada oma kolmas silm? (kokkuvõte)

Väldi fluoriidi

Vaata üle oma toitumisharjumused

Kasuta eeterlikke õlisid

Tee päikesevaatamise harjutusi

Mediteeri ja korda afirmatsioone

Tee koostööd kristallidega

Mis on kolmas silm?


Käbinääre on hernesuurune nääre, mis asub hüpotalamuse ja hüpofüüsi lähedal. Tuntud kui kolmanda silma keskus, on see kõikide müstikute ja nägijate vältimatu abivahend, et saavutada ja säilitada tugev kontakt universumiga.  Selle märkimisväärsus väljendub kõikides iidsetes kultuurides üle  maailma. Näiteks Ajurveeda filosoofias on kolmas silm esindatud kui Anja tšakra ning iidses Egiptuses on kolmanda silma sümboliks ''The Eye of Horus'' (Horuse silm), mis samuti tähistab käbinäärme asukohta inimese peas.  Kolmanda silma ülesanneteks on selgus, keskendumine, kujutlusvõime ja intuitsioon.


Kolmas silm bioloogias

Käbinääre esindab kolmandat silma bioloogias, mis toodab melatoniini. Melatoniin kontrollib ööpäevarütmi ja reproduktiivseid hormone. See muudab käbinäärme aja reguleerimise meistriks, mõjutades mitte ainult meie unerežiimi, vaid ka meie seksuaalset küpsemist. Melatoniin mõjutab ka meie stressitaset ja võimet kohaneda muutuva maailmaga. Kolmas silm aktiveerub valguse käes ja tal on mitmeid bioloogilisi funktsioone keha biorütmide kontrollimiseks. See toimib kooskõlas hüpotalamuse näärmega, mis suunab organismi veevajadust, nälga, seksuaalsust ja bioloogilist kella, mis määrab meie vananemisprotsessi.


Kolmanda silma erilisus Kolmanda silma töö tugevdamine ja arendamine on uks kõikidele psüühilistele võimetele - telepaatia, selgeltnägemine, kirkad unenäod ja astraalprojektsioon jne. Kui inimese ühendus kolmanda silma tööga tugevneb, kaob illusioon eraldatusest füüsilises maailmas. Seetähendab, et inimene hakkab tundma end üksolemises kõige elavaga ning ei tunne enam piinavat eraldatust oma hingekodust ja tõelisest minast. Metafüüsilised olemise viisid on samuti ühendatud kolmanda silmaga. Näiteks õpetab avatud kolmas silm meile, kuidas olla ärkvel unenäos, jalutada erinevate reaalsustasandite vahel ja ületada inimkeha seatud piirangud.  Miks peaksime oma kolmandat silma äratama Blokeeritud kolmas silm või Ajna chakra põhjustab segadust, ebakindlust, küünilisust, armukadedust, pessimismi ja palju teisi madalaid olemiseseisundeid, sest suletud kolmanda silmaga ei taju me oma tõelist olemust. Avatud ja elujõulise kolmanda silma kaudu võime kogeda kõrgemat energiaallikat, millega saame terve elu ühenduses elada ja oma elu kirgastada. Kuigi füüsilised silmad tajuvad füüsilist maailma, näeb kolmas silm teisi reaalsuseid, mis samuti mõjutavad meid igapäevaselt. Kolmas silm näeb ühtset tervikut, millel on piiramatu ühendus vaimuga. Avatud kolmas silm toob kaasa selguse, kontsentratsiooni, läbipaistvuse, õndsuse, intuitsiooni, otsusekindluse ja ülevaatlikkuse, ühtsuse tunde, kontakti iseendaga ja palju muud. Kolmas silm on seotud selgete unenägudega, astraalprojektsiooni, une kvaliteediga, suurema kujutlusvõime ja aurade nägemisega. 


Kuidas toimub käbinäärme kahjustumine? Käbinäärme kahjustumine või taandareng on tavaline, kui kolmandat silma ei kasutata või kui meie toitumisharjumused ja muud eluks vajalikud tooted sisaldavad palju fluoriidi ja kaltsiumi. Veel üks nähtus organismis, mis mõjutab ka käbinääret on lubjastumine, mis tähendab kaltsiumfosfaadi kristallide moodustumist keha erinevates osades. See protsess toimub igapäevaste toodete kasutamisel, mis sisaldavad näiteks fluoriidi, hormoonide ja lisaaineid, suhkrute ja kunstlike magusaineid. Jälgige tooteid, mida ostate söögitarbeks, majapidamistarvikud, kosmeetika, hügieenitarbed jne.  Mobiiltelefonide ja elektriliste ja magnetväljade kiirgusel on samuti negatiivne mõju ka käbinäärmele.


Harjutus: Ole tänulik oma kolmandale silmale

Enamikel loomadel on samuti käbinäärmed, mis on sageli isegi suuremad kui inimese omad. Need juhivad loomade instinktiivseid teadmisi. Kui sinu käbinääre võib olla tähelepanuta jäänud, siis tähistage, et teil tõepoolest on kolmas silm ja käbinääre . Alustage oma aktiveerimispraktikat lihtsalt kolmandale silmale tänu saatmisega oma kaasasündinud intuitiivsete võimete, oma seotuse eest loodusega, oma intuitsiooni ja tundlikkuse eest. 

Kuluta iga päev 10 minutit teadlikult mediteerimisele, aktiveerides oma kolmandat silma meditatsiooni, laulmise, palve, tantsu või jooga kaudu.

6 meetodit, et avada oma kolmas silm

VÄLDI FLUORIIDE Pöörake tähelepanu veele, mida tarbite: kraanivesi on rohke fluoriidi allikas, mis põhjustab käbinäärme lubjastumist ja kahjustumist. Samuti on tänapäeval hambapastad ja paljud toiduained täis rohket fluoriidi. Hambapasta valikul alati loe pakendilt, kas sinna on märgitud fluoriid või ei. Samuti on ohtlikud ka ebapuhta veega valmistatud kunstlikud joogid. Kaaluge vee-filtrite lisamist valamule ja dušisegistile.


TÄIENDA OMA TOITUMISHARJUMUSI Nimekiri toidulisanditest, mis toetavad ja puhastavad kolmandat silma, on pikk; toorkakao, goji marjad, küüslauk, sidrunid, arbuus, banaanid, mesi, kookosõli, kanepiseemned, koriander, merevetikad, mesi, chlorella, spirulina, toores õunasiidri äädikas, tseoliit, ženšenn, D3-vitamiin jne. Need ained puhastavad kõik tugevalt käbinääret ja toetavad selle tööd.