top of page

Kristallkambri Tervendav Vägi: 200 000 kristalli ja püha geomeetria

Teadvusteraapia keskusesse on kolinud ülipopulaarne ja sügavat tervendavat muutust loov Kristallkamber.

Kristallkamber on imeline kristalli-, värvi-, valgus- ja heliteraapia kooslus, kuhu on koondatud 200 000 kristalli ja püha geomeetria vägi. Kristallkambri külastus on kordumatu ja inspireeriv kogemus, mis toob Sind välja igapäevaelust, vabastab pingetest ja laeb uue energiaga. Kompleksteraapia mõjub energeetiliselt puhastavalt ja harmoniseerivalt, taastades inimkeha heaoluks vajaliku tasakaalu. Sul on vaja vaid lõõgastuda, lasta kõigel takistaval minna ja lubada kristallienergiatel teha õrnalt oma tööd!


Mida kujutab endast Kristallkambri seanss?

Kui lähed kambrisse kahtluse või küsimusega, aitavad kristallid Sul vastust leida ning otsusele jõuda. Kristallide, valguse ja värvide võngetes kümmeldes taastub elujõud, selginevad mõtted, rahunevad emotsioonid. Kristallkambris tunnetad selgemalt oma tõelist olemust ja sisemist ruumi. Sinusse voolab kristallne selgus ning sügav rahu. Rahulikus tempos vahelduva värvilise maheda valguse rütm ühendatuna kristallide leebe, ent võimsa vibratsiooniga mõjutab inimkeha raku tasandil, luues turvatunde ning avades Sind uutele võimalustele.

Taustaks saab igaüks endale valida oma soovile vastava muusika (nt mantrad, gongid, loodushelid, kosmilised helid jne).

Intelligentsete elusolenditena on kristallidel võime häälestuda meie energiaväljadega. Kristallide jaoks on imelihtne mõista ja korrastada meie alateadvust, mis mõjutades tugevalt meie reaalsust. Meie füüsilise keha pahameel, mis võib väljenduda stressi, valu või haigusena, on sõnumitoojaks mõnest energeetilisest blokeeringust, mida kristallienergiad saavad pehmelt vabastada.


Kambrit on võimalik külastada individuaalseansina nii üksi kui ka mitmekesi, või tulla Elisabethi shamanistliku tervendamisseansile mille läbi vabastatakse negatiivsed energiad kehast ning seejäral saadakse suur positiivne laeng, et keha energiakeskused töötaksid optimaalselt ning astraalkeha saaks olla täielikus tasakaalus, millele järgneb füüsiline tervenemine.

Broneeri seanss kristallkambris : elisabethsau@gmail.com

Rohkem infot kambri kodulehel www.kristallkamber.ee

390 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page