top of page

Kõrgsageduslik eluviis II

Esimeses blogipostituses kõrgsageduslikust eluviisist rääkisime palju sellest, kuidas füüsilises maailmas tegevustega tõsta oma sagedust ning luua endale kõrgvibratsiooniline elu. Kuid seekord tahaksin tuua teieni lisaks veel maagilisi toiminguid, mis aitavad teil puhastuda, avaneda, oma vaimseid võimeid kasvatada ning veelgi enam enda, oma kodu ja lähedaste sagedust tõsta. Selliselt elades ning säärast eluviisi propageerides, aitame tohutult kaasa Kuldajastu taasloomisele, mis on meie kõigi sügav sisemine kohus ja eesmärk! Ainult meie ise saame luua uue reaalsuse ning tõusta kõrgemale. 

1. Õnnista vett ja toitu. See on vana Atlantise komme, kus atlantlased õnnistasid isegi kõiki järvi, jõgesid, merd, ojakesi, kõiki taimi, toitu, absoluutselt kõike. Pideva õnnistamise tagajärjel oli kogu neid ümbritsev loodus laetud Jumaliku energiaga ning polnud vaja muretseda reostatud joogivee või surnud toidu pärast. Tänapäeval aga, kui meie maailma olukord on märksa, märksa hullem, on lausa hädavajalik, et toit, mida me söödame oma lähedastele ning ka endale suhu pistame, oleks tõesti elus! Ellu äratab selle aga õnnistamine. Samamoodi on veega. Valgusest laetud vesi ja toit abistavad meie DNA-s peituval potensiaalil taas avarduda. Meie keha puhastub ning on pidevalt Jumaliku energia voos. Kaovad haigused ja terviserikked, madalad ja mustad mõtted ja hingevalu, sest meie rakud on laetud valgusest! 

Õnnistamist võite teha täiesti tavalise rääkimise abil. Rääkige toiduga, mida valmistate või restoranis õnnistage toitu mõttes. Kleepige filterkannule peale sildiks ''armastus'' või ''aitäh''. See on teaduslikult tõestatud, et need sõnad ning ka tavaline taotluslik õnnistamine sõnadega, muudab veekristallid äärmiselt ilusaks, säravaks, puhtaks.

2. Räägi taimede ja loomadega. Uuringud on näidanud, et taim, kellele jagatakse hoolitsust, armastust ning kellele räägitakse vaid kauneid sõnu, armastuse sõnu, kasvab lopsakalt ning jagab sinuga armastust vastu. Kuid kui lasta taimele vaid rokkmuusikat, teda kohelda vaid möödaminnes ja närviliselt, sureb taim üsna pea. Kuid kõige olulisem on see, et taimed ja loomad õpetavad meid taas armastama. Aitavad meil uuesti usaldada, uskuda, armastada. See on vastastikune teene. Samuti avavad nad meie ülemeelelisi võimeid ja kõrgemaid tajusid. 

Kohtle kõiki taimi ja kõike elavat austusega. Ela võimalikult loodusesäästlikult ning kooskõlas looduserütmidega. Emake Maa avab sulle oma südame ning koostöös saate teha palju head maailmale! Sinu elu avardub ja muutub väga imeliseks kogemuseks! 


3. Praktiseeri tänulikkust!!! Tänulikkus on võimas tööriist, mis avab meile kõrgemad maailmad ning toob juurde rohkelt kõike seda, mille eest tänulik ollakse.  Kui keskendume vaid sellele, mis on puudu, loome puudujääki. Kui keskendume tänulikkusele, loome veel rohkem rõõmu, armastust, häid ja harmoonilisi kogemusi oma ellu. Uskuge mind - see on maagiline, mis sinu ümber hakkab juhtuma!!! Tänulikkus on väga kõrgvibratsiooniline tunne, mis ühendab sind kõrgemate olenditega, inglite, kaitsjate, valguse meistritega, sest nemad vibreerivad tänulikkuse sagedusele väga lähedal! Niiet kui soovid tugevdada oma ühendust, siis praktiseeri tänulikkust! 

Selleks on hea harjutus Diana Cooperi raamatust ,,Avasta Atlantis'': TÄNU MEDITATSIOON Tegu on õnnistuste kokkulugemisega. Pane kirja kõik õnnistused, mis sulle elus on osaks langenud. Meenuta vett, toitu, armastust, sõprust, oma keha ja meeli, samuti materiaalseid kingitusi. 

1. Leia koht, kus saad olla segamatult ja vaikselt.  2. Süüta küünal.  3. Sulge silmad ja hinga sügavamlt, kuni tunned end lõdvestunult.  4. Kujutle kõiki häid asju oma elus ja täna nende kõikide eest tõesti südamest! Tunne, kuidas tänutunne sind üleni täidab.  5. Ava silmad. 

Ära unusta tänada ka oma keha ja hea tervise eest, isegi siis, kui sind kimbutavad mõned tervisehädad. Keskendu sellele heale, mis sul on. Sellele, mis on terve. Sealt saab alguse ka ülejäänud tervenemine kehas. 

Mina kasutan tänulikkust iga meditatsiooni alguses ja lõpus, sest see on praktika, mis muudab kogu sinu elu äärmiselt imeliseks kogemuseks! 

Need kolm punkti on väga olulised tegevused, mida oma eluviisi lisada! Mõtiskle ning vaatle, kuidas siduda neid praktikaid oma ellu ja alusta juba täna! Katseta ja proovi, kuidas need tegevused sind tundma panevad! 

Olge hoitud!  Maria Katariina 

183 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page