top of page

Kõrgsageduslik eluviis

Mida tähendab elamine kõrges sageduses? 


Kui lubad oma elu juhtida kõrgel sagedusel, siis saadavad sinu elu hea tervis, sa koosned vaid kõrgsageduslikest emotsioonidest (milleks on näiteks siirus, kaastunne, heatahtlikkus, südamlikkus, armastus, neutraalsus, andestamine, mõistmine jne),  sa tõmbad ligi vaid kerged, positiivseid kogemusi ja inimesi, sinu meeleolu on pidevalt kerge ja tunned end õndsalt. Kõrgsageduslikult elamisega kaasaskäivaid tunnuseid on rikkalikult palju, kuid nad kõik koosnevad kergetest, helgedest kogemustest ja tunnetest. Füüsilises plaanis tunned end kõrgetes sagedustes elades väga energiliselt, vajad vähem und ja toitu, tunned justkui oleks su keha kerge ja lendleks. Sul on kerge saavutada kontakti oma tõelise minaga ning püsida tasakaalus, sest madalad energiad ei takista sul jõudmaks kõrgemate teadmiste ja oma kõrgema olemuseni. Kui elad vastavuses kõrge sadegusega, siis on sul äärmiselt lihtne kujundada oma elu meelepäraselt, manifesteerida ja kutsuda oma ellu soovitut. Elades kõrges sageduses, muutub maailm sinu jaoks väga lihtsaks ja kergeks. Leiad üles oma kire ja tuumsageduse, ehk oma signatuursageduse, mis on omane just sinule! Sealt leiad oma jõu ja tõelise väe! Küll aga, ei ole oma energeetilise sageduse muutmine üheetapiline, lihtne ja kiire protsess. Kui oled terve oma elu elanud vaheldumisi madalates ja siis jälle kõrgemates sagedustes, oled harjunud kõikuma. Esialgu tuleb vabaneda madalatest harjumustest ja tegevustest ning siis õppida end hoidma kõrgemas sageduses. Sellest räägin hiljem. 

Mõned näited madalatest emotsioonidest: viha, kurbus, igatsus, kadedus, ülbus, depressioon, enesetapumõtted, kättemaksuhimu, hirm, paanika, raev, eitus, süütunne, häbi, pettumus, masendus, apaatia jne. 

Mõned näited füüsilistest tunnustest, kui oled madalates energiates: kurnatus, pinge, stress, perioodiline valu, regulaarne valu, tõbi, haigus, erinevad sõltuvused (k.a. toidu ja seksi sõltuvus ja muud emotsionaalsed sõltuvused), traumad, vigastused (ka varba ära löömised), funktsioonide kadu, halvatus, kooma. 


Mis on sagedus? 

Kõige lihtsam on mõista sagedust, kui räägime helidest ja valgusest. Helid ja valgus ümbritsevad meid igapäevaselt ja need on sagedus - meile nähtavad ja tuntavad sagedused. Kuid inimkeha on ehitatud nii, et sellel ei ole võimalik tunda, tajuda, kuulda või näha väga kõrgeid või väga madalaid sagedusi, kuid me saame oma füüsilisi piire treenides nihutada ning oma meeli avardada kõrgematele ja madalamatele sagedustele.  Teadlased on kinnitanud, et inimesed tunnevad ja näevad vaid väga kitsast sageduse riba, mis tähendab, et tegelikult eksisteerib veel väga laias ulatuses erinevaid sagedusi, mis võiksid saada ka meile osaks, kuid meie igapäevane eluviis ja ühsikonna struktuurid kujundavad inimest järkjärgult aina rohkem pimeduse ja kitsama võimekuse suunas, et meid paremini kontrollida ja ohjata.  Kogu maailm koosneb sagedusest, võngetest, energeetilistest lainetest. Isegi mateeria koosneb energiatest. Lihtsalt väga madalale sagedusele koondunud energiast, mis võtab füüsilise vormi. 


Kõrgsagedusliku eluviisi tunnused: 

* Tervislik tasakaalustatud toitumine - vähem loomset, rohkem taimset. Ideaalis soovitan tarbida muna, kala, piimatooteid, kuid lihatooted jätta oma menüüst välja. Samuti tuleks hoiduda valgest suhkrust ja nisujahust! Leidke nendele toodetele tervislik alternatiiv, sest need tooted on väga madala energiaga ning süües madala energiaga toite, on pea võimatu hoida oma keha, mõtted ja tunded kõrges sageduses. Samuti tuleks välja jätta ka kohvi, alkohol ja teised uimastid! * Jälgi oma mõtteid ja sisedialoogi! Toida endas positiivset sisedialoogi ja positiivseid mõtteid. Sellega külvad manifestatsiooni pinnasesse vaid positiivsed seemned! Et oleks kergem oma tunnete, mõtete ja sisedialoogiga tööd teha, pea päevikut, jälgides igapäev oma mõtteid ja emotsioone. Distsiplineeri end ja õpeta oma aju ümber mõtlema teisi mõtteid ja tundma teisi tundeid! Seda saad teha ainult sina ise! Ainult sina ise valid, mida sa tunned ja kuidas maailmasse suhtud! Sellest algab kõik! Kui elad kõrges sageduses, siis sa ei saa endale lubada enam kadedust, ülbitsemist, mittemõistmist, süüdistamist, mitteaktsepteerimist! Need tunded peavad asenduma mõistmise, neutraalsuse, kaastunde, andestamise ja armastusega enda ja ümbritseva vastu! * Viska oma sõnavarast välja parasiitsõnad ja roppused! Ropendamisega tekitad energeetilist pürgi, mis hoiab sind madalas energias!  * Lõpeta enese ja elu eitamine. Ela elujaatavalt ja avatud meele ja südamega! Ava end uuele ja astu

mugavustsoonist välja! Nii vabastad endast vanad, seismajäänud madalad energiad.  * Tasakaalustatud sport - harrasta regulaarselt endale sobivat spordiala, et vaimsele tööle pakkuda tasakaalustuseks tööd kehaga. Nii saavutad perfektse vaimu, hinge ja keha koostöö ja tasakaalu!  Tasakaalustatud füüsiline koormus on vaimse arengu juures olulisem, kui arvad, sest kuna me elame füüsilises reaalsuses, peame oma maist templit hoitma laitmatus korras! Ainult tasakaalus füüsisega, saame rakendada vaimset tarkust ja teadmisi maisesse keskkonda! Peab olema keha ja hinge tasakaal! Treenimata kehaga ei ole treenitud vaimust Maa peal kasu! Kõige enam soovitan Tai Chi-d, jooksmist (üldfüüsilisele), kiirkõndi, kes joosta ei saa, või Tensegrity harjutusi. Võib teha ka mõlemat, kui oled eriti tubli! Ka 5-tiibetlase harjutused sobivad suurepäraselt! 

* Luba endale regulaarselt puhkust! Võta päevi, kus sa ei sea endale mingeid eesmärke ning lihtsalt lähed vooluga kaasa!  * Puhasta regulaarselt oma aurat ja energiaid energiakeskustes! Kuula oma keha ja tee temaga koostööd! Energeetiliste puhastamisviiside kohta leiate infot varasemast artiklist.  * Mõista, et elame Maal vaid selleks, et kasvada ja areneda vägevamaks ja tugevamaks. Mitte mingit muud eesmärki pole! Ära tähtsusta üle konflikte ja raskeid juhtumisi oma elus, sest need leiavad aset vaid sinu arenguks ja kasvuks! Mõista ka, et samuti teistel inimestel on käimas sisemine protsess ning igaüks näeb igal pool vaid iseenese peegeldust. Selliselt suhtudes, ei ole sul tarvis võtta midagi isiklikult vaid hoopis mõista ja kaasa tunda!  Kõik on väline peegeldus ning probleem kaob, kui tegeled sellega enda sees. Kõik mis juhtub, on vaid selleks, et pöörata sinu tähelepanu millegi lahendamisele, enda sees.  Sa EI PEA kõikuma kaasas väliste mõjutajatega, sest need EI PUUTU sinusse, mitte mingil viisil! Sina oled ju endiselt SINA ning sa EI PEA reageerima muutustele ja kõikumisele! Seda otsustad sina!  * Vabane minevikus toimunud rasketest emotsionaalsetest juhtumistest ja koormast! Jäta minevik seljataha! 

Kui jääte hätta, andke endas märku! Mina ja minu ema Kristiina oleme valmis teile nõu ja tuge pakkuma! 

366 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page