Janika Piirsalu:,,Kui lubad, aitan Sul kõike saavutada''

Updated: Apr 24, 2020

Janika Piirsalu on Teadvusteraapia keskuses erakordne terapeut, kelle võimuses on aidata inimesi energeetiliselt, müstiliselt, spirituaalselt. Janika on tugev energeetiline korrastaja, väestaja, tervendaja ning kõigele lisaks aitab ta inimestel leida vastuseid läbi ennustuste ja kaartide.

,,Kõik me oleme kogenud kurbust, üksindust, raskemaid aegu, korduvaid mustreid, mõelnud elu mõtte üle, otsinud lahendusi, liikunud edasi-liikunud tagasi…Ka minu elus on olnud selliseid aegu ja see on pannud mind otsima paremat homset, aina otsima ja õppima uut, sest tean, et meie ümber ja meie sees on tugev jõud, mida me tihtipeale ei oska kasutada… Tänaseks olen endale kingitud väega saanud aidata ja toetada nii paljusid inimesi ning see teeb mulle vaid suurt rõõmu!

Universumi tervendav ja ülendav vägi inimese elus

,, Mina aitan inimesi energeetilise tervendamisega, mille käigus vahendan Universumi vägevat valgust ja jõudu otse inimesele, et ta saaks kasutada oma lõpmatut potentsiaali ja terveneda igal tasandil. Kuna inimorganism kaotab energiat erinevate stressiseisundite läbi ja sellega seoses meie energeetiline tasakaal muutub, siis energeetilises teraapias saab organismi tervendada energeetika korrastamisega, mille tulemusel Sa tunned kergust ja rahulolu ning hingelist tasakaalu.

​ Kui lubad, aitan Sul kõike seda endas saavutada! ''

Ausad ja otsekohesed vastused, lahendused kaartidelt, otse Universumist

,,Minu elus on kaardid väga tähtsal kohal, abiks alati tähtsate otsuste langetamisel ja olukorra tõelise olemuse nägemisel. Olen alati väga otsekohene kõiges, mida näen ning edastan inimesele info just nii, nagu see on tema kõrgeimaks hüvanguks. Mulle teeb nii suurt rõõmu, kui saan inimesele anda vastuseid, mis aitavad teda edasi ning lähendavad teda tõelise olemuse ja õnnega.''

Kirjuta mulle ükskõik, mis murega! Olen Sinu jaoks alati olemas Facebookis: Janika Piirsalu teraapiad Imeliste kohtumisteni Janika

432 views0 comments
Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 170

Tel: +372 53044898

Keskuse üldmeill: m.kuusing@gmail.com
 

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

Keskuse terapeutidega ühendust võtmiseks kirjuta oma soov keskuse üldmeilile, või võta ühendust terapeudiga individuaalselt. Iga terapeudi kontaktid leiad nende enesetutvustuse ja/või teenusekirjelduse alt. 

Koostööpartnerid

Universaal Universum           Kristallistuudio Klaarsus      Esoteerikakauplus Allikas

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.