• tundelooja

Ego - kas hirmus koletis või hoopis kaunis abiline?

Updated: Apr 17

Väga palju räägitakse egost, egoismist, egoistlikest inimestest. Ego kujustatakse sageli kui

hirmsat kolli, kellega peab võitlema, keda peab murdma, maha suruma või kõrvale tõstma. Kuid kas ikka peab? Mis või kes see ego meie sees ikkagi on ja millist funktsiooni ta kannab?


Kui ma hakkasin uurima ja vaatlema oma ego, siis ma jõudsin ühe helendava väikese poisini, kes oli veidi väsinud ja kurvavõitu, kuid täiesti ohutu. Kui tema tegevust üldse kellegagi võrrelda, siis üli ülehoolitseva lapsevanemaga, kes kardab kõike ja kõige hullemat ja üritab oma last iga hinna eest päästa ning säästa kõigest, mis vähegi võimalik on...ära seda tee, ära sinna mine, ära roni...juhtub nii...juhtub naa... ohtlik... ohtlik...ohtlik...selliselt toimides seisab lapsevanem risti oma lapse tee peale ees ega võimalda tal oma rajal liikuda. Sama teeb ka ego.

Ego ei ole muud kui vahendaja meie teadliku teadvuse, füüsilise keha ja programmide vahel.

Situatsioon käivitab inimeses programmid, mis on konkreetselt antud olukorraga seotud. Ego näeb käivitunud programme ning vahendab meie teadvusele mõtted ja füüsilisele kehale tunded, mis nendest programmidest tulenevad. Kui tegemist on ohu eest hoiatava programmiga, siis tekivad hirmu mõtted peas ja hirmu tunne kehas - topelt hoiatus, et inimene ikka kindlasti asjast aru saaks. Jah, reaalse ohu puhul on see kõik omal kohal, sest meie eesmärk on elada elavas kehas, seega tuleb meid elus hoida. Probleem on aga selles, et inimese sisse on kodeeritud tohutus koguses rämpsprogramme, mis ei kaitse vaid väga konkreetselt takistavad elamist, liikumist, suhtlemist, tegemast seda, mida meile ütleb süda, hing. Sadu programme, mis loovad läbi kõikvõimalike hirmude ebakindlust, üksindust, hüljatust, usaldamatust, suletust, jäikust, paindumatust, võitlust, kaitsesse tõmbumist, suutmatust, pettumust, jõuetust ja ka väga palju erinevaid haiguseid. Näiteks surmaga seotud hirmud on üheks aluseks nii mõnelegi vähivormile.


Minu ego on olnud minule väga suur abiline mind takistavate programmide tuvastamisel.

Olen väga põhjalikult uurinud ja vaadelnud kuidas toimib minu ego, mis muutub, kui soovimatu programm võrrandist eemaldada. Avastasin, et minu ego seisab minu ees seni kuni programm on aktiivne, peale muudatust astub ego lihtsalt minu kõrvale vabastades tee mõnusaks, kergeks, kõhkluste ja hirmudeta edasi liikumiseks. Nii lihtne ongi. Kedagi ega midagi ei ole tarvis murda.


Egoismi ja egoistlike inimesi ei ole olemas. Need on programmid, mis panevad inimesi vastavalt toimima, käituma, reageerima, ütlema, mõtlema.

Ego on osa meist endist. Murdes ego, murrame iseennast, võideldes egoga, võitleme iseendaga, surudes ego maha, surume maha iseenast, üritades ego kõrvale tõsta, tõstame kõrvale iseennast. Lisaks enese lõhkumisele, me kulutame nendeks tegevusteks tohutus koguses iseenda väärtuslikku energiat, elujõudu. Mõtle, mida kõike head on võimalik endale luua suunates seda energiat sinna, mis reaalselt Sulle head teeb ja kasu toob, kui palju tervem, julgem, tugevam ja õnnelikum Sa oleksid, kui palju rohkem Sina ise.


Ole pai, lihtsalt tuvasta programmid, mis töötavad Sulle vastu ja muuda need. Kui Sul endal ei õnnestu, siis ma olen olemas, et aidata ja juhendada Sind sellest protsessist läbi. See on lihtne ja jõukohane kõigile. Leiad rohkem infot minu teenuste alt.


Kaunist, kerget, hirmudeta olemist ja elamist armas hing

Veronika

88 views
Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 170

Tel: +372 53044898

Keskuse üldmeill: m.kuusing@gmail.com
 

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

Keskuse terapeutidega ühendust võtmiseks kirjuta oma soov keskuse üldmeilile, või võta ühendust terapeudiga individuaalselt. Iga terapeudi kontaktid leiad nende enesetutvustuse ja/või teenusekirjelduse alt. 

Koostööpartnerid

Universaal Universum           Kristallistuudio Klaarsus      Esoteerikakauplus Allikas

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.