EEM ehk „Eden Energy Medicine“

Updated: Sep 9, 2019

EEM ehk „Eden Energy Medicine“

EEM – mis peitub selle sõnaühendi taga? „Eden Energy Medicine“, ehk maailma ühe kuulsama ja vaieldamatult omala alal ühe parima spetsialisti Donna Edeni poolt välja töötatud inimese energeetilise hetkeseisu testimise, energiamustrite muutmise teraapiate kogum. Tahame seda või mitte, aga meie tervise alustala peitub just energeetilises tasakaalus. Donna on aidanud üle 10 000 inimese ja tema meetoditega on abi leidnud rohkem kui 100 000 inimest. Et mõista selle metoodika sisu, on vaja natuke rääkida Donna Edeni taustast. Tegemist on inimesega, keda on õnnistatud andega näha inimese sees ja ümber erinevaid energiamustreid – täpsemalt üheksat erinevat liiki energiaid. Mõned neist on meile idamaade kultuuridest rohkem tuttavad, nagu aura, tšakrad, meridiaanid. Mõned aga kõlavad uudsemana nagu neurolümfaatilised punktid, neurovaskulaarsed punktid, baasvõrgustik, elektrilised punktid jne. Lisaks imelisele andele oli Donnat õnnistatud ka väga kehva tervisega. Kahekümnendates eluaastates kujunes tal välja Sclerosis Multiplexis (autoimmuunhaigus, kus keha peab iseenda süsteeme vaenlaseks ja hävitab ennast seestpoolt). Olukord oli läinud juba väga halvaks ja arstid ei suutnud teda enam aidata. Nähes enda kehal energiaid ajendas see teda katsetama ja peagi avastas ta, et suudab enda enesetunnet käsi erinevates punktides hoides märgatavalt parandada. See andis talle tohutult indu asja lähemalt uurida. Kahe aasta jooksul töötas ta välja metoodika, mida täna tunnemegi „Eden Energy Medicine“ nime all. Olen Donnaga isiklikult kohtunud ja see oli vapustav kogemus. Täna on ta 76 aastane energiast, rõõmust ja tervisest pakatav naine. Donna ütleb, et energia tahab kehas liikuda ja kui ta seda ei saa, inimene haigestub. EEM puhul on tegemist metoodikaga, mis Donna sõnul pigem on abiks ja täienduseks tänapäeva meditsiinile, mitte ei konkureeri sellega.
EEM Kinesteetiline energeetilise seisundi testimine koos korrigeerivate harjutuste ja „Kiire Energeetilise tasakaalu“ + „Brazilian Toe“ teraapiaga

See teraapia sobib inimesele, kes tunneb, et tal on midagi viga aga ta täpselt ei tea, mis teda vaevab.Teraapia käigus testin Kliendi energiate liikumise olukorda mitmel tasandil Kinesteetilisel meetodil. Kinesteetilisel teel on võimalik väga suure usaldusväärsusega hinnata, kas testitavas energeetilises süsteemis (meridiaanid, organid, lümfisüsteem jne) energia liigub või on seal mingi probleem, mida tuleks edasi uurida. Testimisel nõrka tulemust näidanud kohtade energia liikuma hakkamiseks kasutan erinevaid võtteid, vastavalt sellele kui tõrges on keha uusi energiaid vastu võtma. Pärast testimist viin läbi „Kiire Energeetilise Tasakaalustamise“, mis on Donna poolt välja töötatud tehnika keha üldise energeetilise seisundi tasakaalustamiseks ja toniseerimiseks. Teraapia lõpetan tehnikaga „Brazilian Toe“, mllega kaasneb sügav rahunemine. Sellel tehnikal on ka mõju vähendada unetust ja valusid. Leevendab rahutute jalgade sündroomi ja aitab hästi kaasa vähiravis kasutatava keemiateraapia ja radiatsiooni mõjude oluliseks vähendamiseks kehale. Teraapia puhul tuleks arvestada kestvusega vähemalt 1,5 tundi. Täpset aega on raske määrata, kuna see sõltub suurel määral inimese energiasüsteemi blokeeringutest ja nende tõrksusest. Teraapia lõpus annan ka näpunäiteid milliste ülilihtsate harjutustega oma energiasüsteemi toetada. Teraapia ajal on inimene riietes. Protseduurid viime läbi osaliselt püsti ja osaliselt massaažilaual lamades. Oluline on siinkohal toonitada, et ma ei ravi inimest, vaid toetan tema tervislike energiamustrite taastumist, mis annab võimaluse meie kehal käivitada enesetervenduse protsess. Keha loomulik tasakaal on olla terve ja blokeeringute eemaldamisel hakkab keha koheselt selles suunas liikuma. Tähtis on inimese teadlikkus ja soov terveneda.


EEM „Kiire Energeetilise tasakaalu“ + „Brazilian Toe“ teraapiaga

Kui inimene on juba minu juures varem käinud ja mul on aimu tema energeetilisest pildist, kuid igapäevane virrvarr on tema enesetunde alla viinud võib ta vajada lihtsalt energeetikat korrigeerivaid teraapiaid ilma väga sügavalt põhjuste üle juurdlemata ja neid otsimata. Olen selleks loonud võimaluse kasutada ka vaid energeetilist süsteemi balanseerivaid tehnikaid eraldi. Teraapia kestvus ca 40 minutit ja see toimub massaažilaual inimesele sobivas kerges riietuses.


EEM Kinesteetiline energeetilise seisundi testimine koos korrigeerivate harjutuste ja „Black Pearl“ teraapiaga

Teraapia sobib neile, kes tunnevad stressi ärevust või kalduvad depressiivsetele meeleoludele. Selle käigus testin Kliendi energiate liikumise seisundit mitmel tasandil Kinesteetilisel meetodil. Testimise tulemusel nõrka tulemust näidanud kohtade energia liikuma hakkamiseks kasutan erinevaid võtteid vastavalt sellele kui tõrges on keha uusi energiamustreid omaks võtma ja hoidma. Teraapia lõpetan ülivõimsa mõjuga teraapiaga „Black Pearl“. Selle nime all tunti vanasti aju osa nimega hüpotalamus, mis on meie endokriinsüsteemi regulaatoriks ja vastutab südametegevuse, soojusregulatsiooni, ainevahetuse, näljatunde, janu, une, emotsioonide ja tundeelu reguleerimise eest. Pikaajalise stressi tulemusel võib see kokku tõmbuda. Black Pearl on teraapia, mis aitab hüpothalamust uuesti üles turgutada ja nö nõtkeks muuta. Teraapia aitab lisaks parandada vere kvaliteeti, tasakaalustada energiaid ja tekitab sügavama turvatunde. Kogu teraapia puhul tuleks arvestada kestvusega vähemalt 1,5 tundi. Teraapia toimub riietes, osaliselt püsti asendis ja osaliselt massažilaual. Teraapia lõppedes annan kliendile näpunäited lihtsate harjutuste tegemiseks blokeeritud energiasüsteemides energiavoolu taastamiseks.


„Black Pearl“ protseduur + ärevust maandavate meridiaanide töötlus 

Kui inimene on stressis või ärevuses ja soovib leida sellele kiiret leevendust, kuid ajanappuse või mõne muu põhjuse tõttu ei ole tal võimalust või valmisolekut kogukeha teraapiaks, olen välja töötanud lühendatud teraapia stressi vähendamiseks. Teraapia kestab kuni 1 h ja selle käigus viin läbi „Black Pearl“ protseduuri, kombineerides seda keha stressitaseme eest otseselt või kaudselt vastutavate meridiaanide töötlusega Ki Shiatsust ja EEM-st tulenevate võtetega. Teraapia toimub pikali asendes massaažilaual ja selle ajal on klient riietes. Teraapia lõppedes annan näpunäited kodus tehtavate ülilihtsate harjutuste tegemiseks, mis aitavad stressitaset alandada.    

Loe rohkem ning Broneeri endale seanss MER-teraapiasse siin: https://www.teadvusteraapia.ee/heino-vali Facebook: Heino Väli Teraapiad

72 views0 comments

Recent Posts

See All
Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 170

Tel: +372 53044898

Keskuse üldmeill: m.kuusing@gmail.com
 

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

Keskuse terapeutidega ühendust võtmiseks kirjuta oma soov keskuse üldmeilile, või võta ühendust terapeudiga individuaalselt. Iga terapeudi kontaktid leiad nende enesetutvustuse ja/või teenusekirjelduse alt. 

Koostööpartnerid

Universaal Universum           Kristallistuudio Klaarsus      Esoteerikakauplus Allikas

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.