• tundelooja

Aeg vaadata endasse

Mõni nädal tagasi oli meie elu teistsugune. Selles virr-varris tahtis elutempo meiega võidu joosta, võib-olla märkasime, et kõik inimesed justkui jooksevad kuskile, kiirustavad kusagile ja meie oleme osa nendest kiirustajatest - meil ei ole aega korraks peatuda, astuda maha sellelt pööraselt ringlevalt karussellilt, hetke nautida, armastust tunda ega armastada, vaadata endasse ja mõtiskleda. Me lükkasime edasi asju, mida me südames soovisime ja ootasime juba ammu. Meile on tänasel päeval antud AEG. Universum on meie tasakaalu eest hoolitsenud. Kui me unustame, mis on meile tegelikult oluline, mis on meie elu tõeline mõte ja väärtus, siis meile tuletatakse seda meelde. See tuleb meie ellu erineval viisil õppetundidena, mille üheks õppetunniks on praegune olukord maailmas, mis puudutab kogu inimkonda. Meie võimalus on mõista ja tunnetada, mida meil on õppida. Meie elu on oma kindla mõttega ajutine. Ajutine on põhjusega, sest piiratud ajal peame täitma ülesanded, mis meile on antud. Me saame neid täita vaid siis, kui teame, et me oleme need, kes täidavad oma elu suurimat eesmärki täita ülesanded, mille sisu tunnetame vaid siis, kui vaatame sügavalt endasse.


Praegusel ajahetkel on meile antud võimalus märgata ümbritsevat, tunnetada, mis meie sees toimub, vaadata end kõrvalt, mõista ennast ja enda lähedasi, end tervendada, õppida, areneda ja mis kõige tähtsam – armastada. Armastada ja hinnata ennast, õppida armastama ennast, armastada lähedasi, hinnata aega, mis meile on antud koos lähedastega.


Armastusega

Mirjam Helena153 views0 comments
Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 170

Tel: +372 53044898

Keskuse üldmeill: m.kuusing@gmail.com
 

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

Keskuse terapeutidega ühendust võtmiseks kirjuta oma soov keskuse üldmeilile, või võta ühendust terapeudiga individuaalselt. Iga terapeudi kontaktid leiad nende enesetutvustuse ja/või teenusekirjelduse alt. 

Koostööpartnerid

Universaal Universum           Kristallistuudio Klaarsus      Esoteerikakauplus Allikas

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.