top of page

Šamanismi ja maagia õpingud pühendujatele

Šamanism ja maagia – aukartust äratavad terminid, mis peegeldavad tegelikult meie tõelist väge ja olemust. Šamanism ja maagia ei ole midagi ebatavalist, me oleme lihtsalt unustanud oma tõelise väe ja kaugenenud sellest niivõrd, et oleme hakanud oma tõelist olemust tõrjuma ja eitama.

Tõsi on see, et oma väe avamise ja otsingute retkele saab asuda vaid inimene, kes on selleks tõesti valmis. Teadmiste teekonnale tuleb asuda kui sõtta – täieliku pühendumuse ja kartmatusega. Šamanismi ja maagia õpingud on neile, kes on just selleks valmis – avama ja rakendama oma võimeid ja teadmisi, et muuta enda elu ja seeläbi aidata teisi. Kursus on tugevalt suunatud ka sellele, et kursuse lõpuks kasutada šamanistlikke ja maagilisi lähenemisi inimeste aitamiseks, toetamiseks, emotsionaalseks, hingeliseks ja füüsiliseks tervendamiseks. Sellel kursusel jääb tagasihoidlikkus, hirmud, ego ja ebakindlus uksetaha! Ootan liituma neid, kes TÕESTI soovivad asuda maagia teekonnale. Selleks on vaja valmidust tega endaga kõvasti tööd, uurida, õppida ja pühenduda maagia ajalukku ning teadmistesse. Selleks on vaja valmidust praktiseerida ja harjutada, teha korrektuure iseendas ja oma elus. Selleks on vaja USKU ja tugevat tahet! Õpingud kestavad umbes 12 kuud ja koosneb nii teoreetilisest kontaktõppest, iseseisvast tööst kui ka praktilisest kontaktõppest.

Kursuse sisu võib ajaga muutuda, olenevalt kursuslaste valmidusest ja kasvamisest, kuid ligikaudne kursuse kava ja läbitavad teemad on järgmised: * Maagia ja Šamanismi ajalugu ja alused

* Maagia ja Šamanism tänapäeval

* Sügavad teadmised taimedest * Tõeliseks teadjaks kasvamine, teadmise äratamine

* Oma tajude ergastamine

* Vaimne vastupidavus ja tasakaal

* Šamanismi sügavamale

* Maagiasse sügavamale

* Maagia ja Šamanismi praktikad

* Abivaimude leidmine

* Vaimne vastupidavus ja tasakaal – füüsilised rännakud ja treeningud

* Uuestisünni praktika

* Reaalsete abivajajate peal praktiseerimine


Kursuse tasu on 700€ (+ km). Korraga tasumisel käibemaks hinnasees.

Võimalik tasuda ka osade kaupa kindla graafiku alusel, mis märgitakse koolituslepingusse.

Kursus alustab 2020 aasta juulis või augustis vastavalt grupi täituvusele.


Enne kursust viiakse läbi kursuslastega vestlus, et veenduda nende pühendumuses.


Kursuse kohtumised hakkavad toimuma iga kahe nädala tagant. Kohtumiste ajad lepitakse kokku kursuslastega ühiselt, kui grupp on koos! Leiame ajad, mis sobivad kõigile!


Osad kohtumised toimuvad nädalases peale tööpäeva, osad nädalavahetusteti, sest plaanis on teha väljasõite ja retki kaugemale. Palun arvestage sellega! Vahel tuleb leida isegi 4-5 vaba päeva mõne sügavama praktika jaoks.


Registreerumiseks saada motivatsioonikiri ja oma varasemad kogemused e-mailile: m.kuusing@gmail.com


528 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page