top of page

Šamaanitöö - Inimese enda hing on tema kõige parim õpetaja

''Inimene peab kasvama seest poolt väljapoole. Mitte keegi ei saa Sind tegelikult õpetada, mitte keegi ei saa Sind muuta spirituaalseks. Pole olemas mitte ühtegi teist õpetajad, kui just Sinu enda hing'' - Swami Vivekananda

Esmalt veidi minu teekonnast šamanismis. See iidne, inimkonnale kõige loomulik ja omasem praktika on mind saatnud tegelikult terve elu. Päris alguses ei saanud ma sellest veel aru, kuid tagasivaadates näen, kuidas 3.aastaselt ilma nõidumine, tugev kontakt looduse ja loomadega, veidi vanemalt vaimudega rääkimine, mis saatis mind ka ''pubekaeas'' ning kestab siiamaani tõi mind otseteed šamanismini. Minu kogemuste pagasisis on teadmisi erinevate maagialiikumiste teadmiseid ja oskuseid, kuid nüüd saan aru, et need kõik baseeruvad ühel või teisel viisil šamanismile.

Olen ülimalt tänulik, et mind selleni juhatati, sest jõudes teadlikult šamanismini tundsin, kuidas kogu minu vägi ja teadmised sulanudsid üheks võimsaks tervikuks. Kogu minu maailmapilt, minapilt, tulevikupilt jm said korraga selgeks. Ma sain teadlikult oma potentsiaalist ja väest veel rohkem.

Mis kõige tähtsam, leidsin, kui võimas tööriist on šamanism tervendamisel, väestamisel ja inimeste aitamisel. Täiesti uskumatu! Seni polnud mitte ükski maagiline praktika olnud nii võimas, kui just see. Võibolla on asi selles, et see tööriist on just minu jaoks kõige efektiivsem. Šamanismist on tõendeid kõige kaugematest aegadest. Ammu enne kõiki teisi usundeid, teooriaid ja religioone.

Šamanism kui isiklike teadmiste kogum elust, loodusest, maailmast, vaimsusest, Universumist, loomisest, tervendamisest on minu sügav kirg just selle puhtuse, siiruse, eheduse ja väe tõttu. See on mind valinud, puudutanud ja endasse haaranud.

Šamanism on humaanne ja hooliv.

See annab tööriistad, et tegeleda inimese kõige sügavamate vajadustega, nii tumedate kui ka helgematega. See annab juhiseid, et tervendada kaugeleulatuvad hädade algpõhjused, et seeläbi saada oma elu tõeliseks meistriks. Šamanismi üheks põhiliseks tegevusalaks on tervendada ja hoolitseda inimese väe eest. Šamaan rändab muutunudteadvuseseisundis paralleelmaailmades ja lahendab ära erinevatel põhjustel tekkinud kaost, et inimene saaks hakata tervenema.

Minu ettevalmistused šamanistlikuteks praktikateks on olnud pikad ja põhjalikud.

Kui viimaks praktikani jõudsin, sain aru, kui oluline oli kõik need aastad end tugevalt vaimselt treenida ja tasakaalustada. Vaid nii on võimalik tõeliselt edasi kanda seda väge, mida šamanismi praktikad inimeses avavad.

Šamaanitöös on võimalik teha väga palju: 1. Kahjuliku väe eemaldamise protseduur: Kahjulik vägi on igasugune vägi, mis on meile võõras. Igapäevaselt elame ühises energiasupis ja pidevalt vahetame üksteisega energiaid. Võib juhtida, et kanname teadmatult teineteisele üle kahjustavaid energiaid või haakuvad meiega haavataval hetkel energeetilised olendid, kes toituvad inimese elujõust. Ehmatada ei ole vaja, see ei ole midagi õudsat, pigem on see tavaline. Inimesed on sageli sellest lihtsalt teadmatud, sest me ei näe energeetilist maailma ja seetõttu ei oska sellega ka ümber käia. Kahjuliku väe eemaldamise protseduuri lähen rännakule, et näha, mis on põhjustanud inimeses haigusseisundi ning eemaldan algpõhjuse. Seejärel asun eemaldama kehast kahjulikku väge läbi šamanistliku meetodi, mis on väga intensiivne ja võimas. Pärast kahjuliku väe eemaldamis tuleb kindlasti tagasi tuua ka kaduma läinud vägi, sest kui inimesel oleks tema vägi alles, poleks ta üldse haigeks jäänud ega tasakaalust välja läinud. Vägi tuleb tagasi tuua, et kahjurid ei pääseks tagasi inimese energiasüsteemi ning inimene taastuks, oleks tugev, elujõuline, terve. 2. Kadumaläinud väe tagasitoomine:

Inimese vägi (ehk ka väeloom) püsib temaga kuni 9-10 aastaseks saamiseni. Pärast seda hakkab väeloom iga 2-3 aasta tagant vahetuma. Kui inimene on närviline, rahutu, tasakaalust väljast, magab halvasti, on see märk, et tema vägi hakkab vahetuma. Väeloom on rahutu ja käib inimesest aina kaugemale, kuni ühel hetkel enam tagasi ei tule. Kui inimesele uut väge ei tooda, hakkavad teda kimbutama igasugused kahjustavad energiad. Ta on haavatav ja kaitsetu. Nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Kui inimene on juba haigeks jäänud, on see märk sellest, et vägi on ta maha jätnud. Inimesel võib olla kuni kaks väelooma, seega kui sul üks juba on - tule, toome teise veel juurde! See on äärmiselt võimas tunne! Väetoomise lõpetuseks õpetan, kuidas saad oma väe eest hoolitseda ja temaga koostööd teha.

3. Hingeosade tagasitoomine:

Läbi traumade, läbielamiste, tugevate äärmislike emotsioonide, jätame enda hingeosakesed sellesse hetke maha, kus me tugevat kogemust läbielamise. Sageli jäävad hingeosad kinni paralleelmaailmadesse ning me ei oska neid enam enda olemusse tagasi lõimida või isegi ülesleida, sest need võivad olla ka eelmisteseludes. Inimene, kes on palju läbielanud, on kindlasti ka palju endast maha jätnud ja ära andnud. Siis võibki tekkida tunne, et ma ei tea enam, kes ma olen, mida ma tahan, mis on õige ja mis vale, kuhu ja kuidas edasi. Oma hingega kontakt puudub.

4. Eelmise elu saatuse tervendamine ja vabastamine, tõelise saatuse aktiveerimine:

Tõelise saatuse aktiveerimise protseduur on ülimalt võimas ning ainult nendele inimestele, kes on valmis tõeliselt läbi murdma ettevisatud takistustest, korduvatest mustritest ja kannatustest. See on võimas vabanemine ja täielikku elu muutust esilekutsuv protsess. Kas oled mõelnud, miks sul ei õnnestu ikka ja jälle lahendada ära mingit õppetundi? Ükskõik kuidas sa ka ei püüaks, sind tõmmatakse tagasi vanasse mustrisse nagu kummipaelaga. Just siis kui hakkad edu saavutama millestki, oled plaksti jälle alguses tagasi. Võibolla saadavad sind läbi elu kroonilised tervisehädad või on alatasa midagi sinu teekonda blokeerimas. Ilmselgelt on tegu sellistel juhtidel kinnijäänud eelmise elu saatusega. Sellisel juhul ei ela sa kunagi päriselt iseenda saatust ega sünni kunagi päriselt iseendaks. Kurb, mis?

''Virgunud inimesele ei ole ühtki teist kohustust peale selle: otsida iseend, saada iseendas kindlaks, liikuda käsikaudu edasi omaenese teed mööda, ükskõik kuhu ka see ei viiks. Tõeline töö on igaühele vaid see üks: jõuda iseendani. Ja - leida oma saatus''- Hesse

Õnneks saab eelmise elu saatuse lahendada ja vabastada ning tõelise saatuse aktiveerida, mis ei ole kunagi halvem, kui praegune. See on alati parem ning aitab sind lähemale oma tõelisele potentisaalile! Kirjuta mulle oma mure ja lähme küsime vaimudelt abi. Enne igat seanssi, selgitan täpselt, mida teen ja hoian sind kõigega kursis.


Minu ja ma usun, et kõikide šamanismi praktiseerivate inimeste eesmärk on tuua inimest tagasi koju. Iseendasse. Lähemale oma tõelisele väele, potentsiaalile ja temas peituvatele teadmistele.

Minu seansside kohta saad lisaks uurida siin: https://www.teadvusteraapia.ee/maria-teenused

962 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page