top of page
Polüteraapia ja -terapeutide koolitus

Tutvu põhjalikumalt koolitusega Eesti teadlike terapeutide kooli kodulehel: www.terapeutidekool.ee

Kursusel õpivad tulevased terapeudid osutama emotsionaalset ja vaimset abi erinevate meetoditega, ehk kasutama polüteraapiat (ehk kombinatsiooniteraapiat).

Polüteraapia meditsiiniline termin tähendab mitme ravimi manustamist ravieesmärgil, kuid antud juhul on Polüteraapia termin võtetud kasutusele vaimse ja psühhholoogilise heaolu saavutamiseks kombinatoorsete tehnikate kasutamiseks, millele on raske anda ühist nimetust.

Polüteraapia keskendub inimesele, kui tervikule, et aidata tal korrastada ja tervendada oma elu igat aspekti, alustades oma sisemaailmast.

 

Laughing Yoga
Polüteraapia looja
_MG_4229.jpg

Maria Baydar on uue teraapiameetodi Polüteraapia looja. Ligi 10 aasta pikkuse praktilise kogemuse ja teadust ühendava töö tulemusena lõi ta kõiki inimtasandeid hõlmava universaalse ja unikaalse teraapia.

Polüteraapia on kombineeritud teadmistest, mis pärinevad erinevatest teraapiavõtetest, bioloogiast, psühholoogiast, füüsikast, spirituaalsusest ja inimeseõpetusest. Polüteraapia kursuse läbimine annab täiskomplekti terapeudiks kasvamiseks ja polüteraapia võtete kasutamiseks, et anda oma panus inimese sisemaailma tervenemise toetamiseks ja juhendamiseks ükskõik millises probleemis.

Ainuke eeldus teraapia õppimiseks on tugev ja selge sisemine kutsumus pühenduda inimeste sisemaailma uurimisele ja valmidus teha enda vaimse, emotsionaalse ja psühholoogilise poolega intensiivset tööd, et pakkuda parimat, neutraalset ja kvaliteetset abi.  

bottom of page