MEESKOND

Rõõm tutvuda! 

Toetame ja valvame sinu üle teekonnal iseendani


Kui sa ei tea, mida Sa hetkel kõige enam vajad, siis kirjuta meile oma murest nind me aitame Sul koostada kõige efektiivsema ja parema programmi Sinu tervenemiseks ja arenguks!

Meie maailmas ei ole midagi juhuslikku. Kõik toimub põhjusega meie hüvanguks ja arenguks.  Just sellisel olulisel põhjusel on terapeut ja kirjanik Maria Katariina toonud kokku oma ema Kristiina ning head sõbrad ja pikaaegse kogemusega terapeudid Heino, Kerti, Janika, Kati, Heidi, et jagada oma oskuseid, teadmisi ning kogemusi. See on olnud vahva teekond, täis läbimurdeid, avastusi ja tervenemisi, mida nüüd soovime teiega jagada.

Me kõik tunneme vahel, et vajame juhatust, et leida vastuseid ja lahendusi endast. Et üksi endam edasi ei saa ega oska. Sageli jookseme oma eluga nii ummikusse, et ei teagi milline suund oleks kõige õigem. Eriti tänapäeval, mil kogu maailm ja ühiskond teevad läbi murrangulisi muutusi, on toimumas suured muutused ka igas inimeses individuaalselt. Just praegusel ajastul on oluline tegeleda iseendaga, pühenduda enda kõrgema olemusega kontakti taastamisele, minevikuga rahu tegemisele, oma keha, vaimse- kui ka füüsilisetervise eest hoolitsemisele. 

Selleks, et avastada uusi võimalusi ning avada enda jaoks täiesti uued elurajad, on olemas mitmeid erinevaid lahendusi, mida oleme valmis vahendama oma võimete, oskuste ja teadmistega. Kui end avad, puhastud ja õpid kuulama oma sisehäält, siis tervened sügavatel tasanditel ja õpid looma oma unistute elu. Just nimelt sellel teekonnal saame olla abiks ning anda nõu. 

Aitame teil saada oma elu meistriteks läbi tõhusate praktikate, teraapiate, seansside ja kursuste!

Pole oluline, millise murega meie poole pöördud, olgu selleks armastus, rahamured, tervis, perekondlikud suhted, vaimsed probleemid, või muud eluraskused, vastused ja lahendused on alati olemas. Meie poole ei pea pöörduma tingimata ainult murega. Võib-olla on Sul soov tegeleda mingit laadi enesearenguga. Ka sellel teekonnal saame olla saatjaks, pakkudes laialdaselt põnevaid koolitusi ja kursuseid. 
Kõik on vaid otsuse kaugusel.

Kohtume peagi imelistes tervenemistes
Teadvusteraapia Keskus

Maria Katariina Kuusing

Kristiina Kuusing

Kerti Põhjala

Heino Väli

Heidi Zäro
Kati Kold
Janika Piirsalu
Söören Vanker
Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 170

Tel: +372 53044898

Keskuse üldmeill: m.kuusing@gmail.com
 

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

Keskuse terapeutidega ühendust võtmiseks kirjuta oma soov keskuse üldmeilile, või võta ühendust terapeudiga individuaalselt. Iga terapeudi kontaktid leiad nende enesetutvustuse ja/või teenusekirjelduse alt. 

Koostööpartnerid

Universaal Universum           Kristallistuudio Klaarsus      Esoteerikakauplus Allikas

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.