Meelis Voolmaa Teenused
 

Kontakt, registreerumine: meelis2353@gmail.com

Facebook: Väevaldne

 

Isikliku jõu rakenduskava loomine 180€

Tüüpne probleem enesearengu teel käijatel on, et kursustel-teraapiates loodud energia pillatakse tavaelu väljakutsetes kiiresti laiali.

Don Juan Matuse sõnadele – “Tee peal omandad nii Tarkuse kui ka Jõu” ning osalt ka õpetustele rajatud programmis kaardistan tahtjale tema energiavälja (võrgustiku), selle tugevad ja nõrgad kohad, koostame nimistu vajalikest tegevustest ning aitan selle ellu viia.

Tulemusena õpib tahtja oma energiat eneses hoidma ja juhtima ning, selmet teda tavaelus kaotada, hakkab enese jaoks paljundama.

Protseduur koosneb kolmest 2-tunnilisest seansist. Seansside vahe 2 kuni 4 nädalat. Maksumus 3 x 60 = 180 eurot.

 

Väevaldse praktikaD 160/320€

“Tänane maailm pakub suuri väljakutseid ning samas pakub hakkajale hingele ka palju võimalusi. Sajandite jooksul väljakujunenud äristruktuurid, toitumisahelad lagunevad ning selle käigus vabaneb palju energiat. Energiat, mis enesele uut peremeest otsima hakkab.

Kuidas saada peremeheks, väevaldseks, kes oskab ning suudab, vallata energiat?”

 

1-päevane “Väevaldse-praktikate” loeng, maksumus 160 eurot. Selles annan ülevaate elulille struktuurist ning praktilisest rakendamisest enese, oma pere, organisatsiooni ning kogukonna potentsiaali avamisel. Loenguga kaasneb Väevaldse trükis (A4, 100lk).

Vaata raamatu lühitutvustust: https://youtu.be/cWm-mri1SKE

Teavita kui oled huvitatud loengus osalema. Koostame grupi, alates 7-8 inimest, käigult.

Väevaldse trükise saad soetada ka eraldi, maksumus 65 eurot. Teavita oma soovist, saad (autori signeeritud) eksemplari kätte Teadvusteraapia Instituudist või siis posti teel (Eesti sisene saatmine tasuta).

 

2,5-päevane “Väevaldse treening”. Praktikatega süvitsiminek, hõlmab nii teoreetilist kui ka praktilist osa, maksumus 320 eurot. Hind sisaldab majutuse, toitlustuse, Väevaldse trükise.

Treeningul osalemisel pole ealisi, füüsilisi piiranguid. Oluline on isiklik motivatsioon või siis motivatsioon leida motivatsioon.

Teavita kui oled huvitatud treeningul osalema. Koostame grupi, alates 7-8 inimest, käigult.

 

 

Suitsiid

Suitsiidi teemat, seda emotsionaalset tsooni tihti välditakse ning sellega luuakse suitsiidi-juhtumeid juurde. Meil puuduvad elementaarsed esmaabivahendid suitsiidses keskkonnas toimetulekuks, iseenda või oma lähedase abistamiseks. Ning kui olukord tuleb, siis oleme võimetud. Veel enam, lähedaste esmane reaktsioon on pea liiva alla peitmine.

Ometigi on võimalik sinna emotsionaalsesse tsooni rahu luua, samuti vajalik tööriistade komplekt. Kriisikäitumise juhis, mis aitab meil olukorra ületada.

Kui juhis on omandatud, siis, mõningase praktiseerimise järel suudame ilmnevaid sümptomeid varem näha, sellega sündmuste eskaleerumine ära hoida.

Omandatud (meeletreeningu) praktika toetab toimetulekut kõigis äärmuslikes olukordades, valdkondades.

 

Loengud suitsiidi teemadel

Korraldan kogemusnõustajana loenguid suitsiidi teemadel – kuidas aidata sel perioodil ennast, kuidas aidata lähedast. Grupi minimaalne suurus 7-8 inimest, maksumus 15 eurot/inimene.

Teavitan loengutest sots.meedias. Samas saate mind kutsuda ka enese, lapsevanemate grupi vms juurde.

 

Suitsiidi käsitlemine, individuaalne kogemusnõustamine

Individuaalne seanss hinnaga 25 eurot/tund.

270315909_1616828245335790_1725204771281874133_n (1)_edited.jpg