Meelis voolmaa

Kontakt: meelis2353@gmail.com

Facebook: Väevaldne

Olen praktiseerinud erinevaid re ligio traditsioone. Idast budistlikke, jooga ja tantra, veidi ka Hiina (wu shu, taiji) praktikaid; läänest Ameerika põlisrahvaste, Don Juani / Castaneda õpetused, ka praktikad taimede- ja psühhedeelikumidega; ning ühendanud need meie kohaliku Euroopa traditsiooniga, millest hingelähedased on šamanistlikud / Maa-Emaga ühendavad ning kristlikud / Taeva-Isaga ühendavad palve-praktikad. Üldfüüsiline spordi-praktika. Olen nn empaat ja ka selgeltnägija, ehkki viimane nimetus on mulle olnud pigem vastukarva, kuna leian, et kõike mida välja ütleme, peame suutma reaalsuses põhjendada. Täna juba suudan.

Kes on empaat?

Inimene, kes on keskmisest tundlikum. Tundlikkus on tema õnnistus ja ka needus, kuna ta suudab aistida sügavamalt keskkonna impulsse, sh teiste inimeste tundeid. Need omakorda, eriti arengutee alguses, puudutavad valusalt tema enese emotsionaalseid traumasid ning mõjuvad hulluksajavalt. Oma emotsionaalse miinivälja, oma energiavälja piisaval määral puhastanud saab empaat rakendada sügavamalt oma tunnetusmeeli. Mida sügavamalt suudab ta keskkonda tunnetada, seda rohkem ja puhtamat sisendinfot suudab ta pakkuda oma ajule ning, seda võimekam on tema tegevus. Kõik on energia. Energia(info) maailm on spiraalne, kihiline; mida rohkem ja puhtam energia inimesel on, mida oskuslikumalt ta seda kasutada suudab, seda sügavamale suudab ta tunnetada, vaadata, nähtut lahti mõtestada ning inimesest saab ajapikku see keda nimetatakse selgeltnägijaks, -tundjaks, -teadjaks vms. See tee on avatud meile kõigile.

 

Koondasin oma sellekohased mõtted raamatusse “Väevaldne” (2020), mille põhisõnum on, et nii inimeses, organisatsioonis, ühiskonnas ja looduses valitseb sarnane (perekondlik) struktuur, mida sümboliseerib Elulill. Elulill kui Looduse loomise mustrite, inimese/organisatsiooni/ühiskonna/ looduse energiavälja kaart. Seda kaarti on võimalik tundma ning rakendama õppida.

270326383_667689227927322_2068420954333591085_n.jpg