Kontakt

Tallinn, Valli tn 4, uksekell 817

Tel: +372 53044898

e-mail: m.kuusing@gmail.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 Teadvusteraapia Keskus. Proudly created with Wix.com

Psühholoogilise nõustamise 3 korra teraapiapakett - 150€ 

 

Seansse on võimalik läbi viia telefonitsi, Skype vahendusel või Tallinnas kohtudes. 
Seansil arutleme ja analüüsime Sinu probleeme ja muresid ning leiame toimiva lahenduse või programmi personaalselt Sinu jaoks. Vajadusel korral loome personaalselt Sinu jaoks teraapiaprogrammi või kava ning jätkame seanssidega, kuni oled enda sisemised protsessid tervendanud ja muundanud. 

 

Tegelen Sinuga ükskõik, mis olukorras või seisundis oled, ükskõik, mis probleemiga minu poole pöördud ja juhendan sind, et leiaksid taas oma tee ja tasakaalu.

Seanssi viib läbi Maria Katariina. 


Psühholoogiline nõustamine - 60€, kordusseansid 40€.

Seansse on võimalik läbi viia telefonitsi, Skype vahendusel või Tallinnas kohtudes. 
Seansil arutleme ja analüüsime Sinu probleeme ja muresid ning leiame toimiva lahenduse või programmi personaalselt Sinu jaoks. Vajadusel korral loome personaalselt Sinu jaoks programmi, teraapia, kava ning jätkame seanssidega, kuni oled enda sisemised protsessid tervendanud ja muundanud. 

Tegelen Sinuga ükskõik,
mis olukorras või seisundis oled, ükskõik, mis probleemiga minu poole pöördud ja juhendan sind, et leiaksid taas oma tee ja tasakaalu.

Seanssi viib läbi Maria Katariina. 

 

COACHING - 60€/1,5 h

 

m.kuusing@gmail.com

+372 53044898
Facebook: Igapäevane maagia

Coaching on: Sinu toetamine, et suudaksid anda endast parima ja kasutada selleks kõiki olemasolevaid võimalusi. Tähelepanu pööramine sellele, mida saaksid teha paremini, kus ja kuidas seda teha võiksid

Selguse loomine sellest, kelleks sa tahaksid kasvada, milliseks areneda.

Sinu toetamine, et leiaksid vastused iseenda seest ja suudaksid nende järgi ka tegutseda.

Oma tunnete, mõtete, emotsioonide ja enese teadvustamine, samal ajal tegutsedes ja edasi liikudes. Selguse loomine keerulisest, murettekitavast või muutmist vajavast olukorrast.

Mida coaching annab?

Suurem teadlikkus ja selgus

Täpsemalt sõnastatud väljakutsed ja eesmärgid

Ambitsioonikamad sihid ja uued tööriistad

Kasvamiseks vajalikud hoiakud ja väärtused

 

Kellele jaoks on coaching?

Ettevõtte juhtidele, meeskondadele ja töötajatele.

Inimestele, kes tahavad oma elus tegeleda enesearenguga ning saavutada oma elus kõrgemaid eesmärke

Isiklikust kasvamisest huvitatud inimestele.

 

Coaching põhineb faktil, et keegi on sinu kõrval. Keegi väljastpoolt oma vaatenurgaga, kellega mõtteid vahetada ning kellelt saada julgustust ja tuge, et endalt rohkem nõuda ja soovitut kergemini saavutada. Coaching aitab sul tähelepanu koondada, selgust saada ja tegutseda. Coaching ei ole nõustamine ega teraapia, kuigi need võivad sageli veidi kattuda esmasega ning samuti olla väga kasulikud sisemisekasvu ja muutuste väärtuslikud abivahendid.

Samuti pole coaching koolitamine ega ka mentorlus, kuid siiski võib sisaldada mõningaid elemente neist.

Coachi eesmärk on suurendada teadlikkust, vastutustunnet ja eneseusku. Need kolm moodustavad vundamedi kõigele, mida ette võtad ning võimaldavad parimal võimalikul moel realiseerida oma tõelist potentsiaali.

Personaalne Kanaldus - 50€

 

Vahendan infot olles otsekontaktis puhta kõrgeima Universumisagedusega, kus on olemas kogu juhatus ja vastused, mida vajame.

Kanalduseks on tarvis Sinu pilti ja sünniandmeid. Kanalduse teen kirjalikult. Selleks kirjuta mulle oma mure, küsimus või teema, millele soovid Universumist vastuseid ja juhatust. 

Ennustamise seanss - 60€

 

Seansse on võimalik läbi viia telefonitsi, skype vahendusel kui ka Tallinnas kohtudes. Üks seanss kestab maksimaalselt tund aega ning hinnaks on 60€. Seansil vastan konkreetsetele küsimustele mineviku, oleviku ja lähituleviku kohta. Arutleme üle murekohad ja küsimused, leiame koos lahenduse. 

 
Personaalsed ennustused 
 

Personaalseid ennustusi teeme kindla aja perioodi peale e-posti teel. Maksumus tuleneb ajaperioodist. Selleks on vaja inimese pilti ja sünniandmeid. Samuti on võimalus küsida lisaküsimusi enne ennustust. 

Juhitud meditatsioonid ja rännakud 50€-100€
 

Seansid toimuvad Tallinnas. Hind kujuneb vastavalt meditatsionile/rännakule, mida lahendatav probleem vajab. 

 

Tervendusseansid 50€-100€

Tervendusseansse sobib läbi viia ükskõik milliste füüsiliste või psühholoogiliste murede korral. Kanaldatud energia korrastab tervendatava energeetilist keha ja annab seeläbi inimesele võimaluse tervendada ise oma keha ja vaimu. Luuakse tõeline hingeline tasakaal. Seansid toimuvad Tallinnas ning vajaduse korral ka distantsilt. Seansi maksumus ja kestvus kujunevad välja mure või probleemi keerukusest. 

Rituaal või maagilinetoiming, Universumiga kooskõlas, sinu konkreetse palve kohta - 100€

Rituaale ja muid maagilisi toiminguid viin läbi vaid siis, kui oleme esmalt üleskerkinud probleemi või soovi vaadelnud ja arutlenud koos. Tuleb teha selgeks, kas olukorrale on ehk mõni muu mõistlikum lahendus, mis soovija hingeplaaniga vastavuses või on vaja sekkuda maagiaga. Maagiaga on tavaliselt vaja sekkuda siis, kui võõrad energiad on vahele seganud ja loonud tarbetuid takistusi, mis ei peaks olema inimese eluteel. Või kui on vaja inimest vabastada haigusest või muust kogemusest, mis on talle külge hakanud ning ei kuulu tema eluteele. Samuti saab teha rituaale, mis avavad võimalusi kas armastuse, raha või muudes valdkondades. Võimaluste avamine on alati kooskõlas Universumiga. 

LAPSE Sünni ja elutee pühitseminE Loodususu järgi - 250€ + transport

Paljud meist tunnevad vajadust ristida oma last/lapsi ka siis, kui ise tegelikult end ühegi usuga ei seosta. Mis on ristimine tegelikult? Lapse ja tema elutee õnnistamine, et teda saadaks edu, kergus ja headus ning et ta oleks kaitstud kõige kurja ja negatiivse eest, mis teda ohustada võib. Kuid last saab pühitseda ka ilma end religiooniga sidumata. Kui tunned tugevamat seost ja kutset looduseväe ja Universumi poolt, võid oma lapse sündi tähistada ka kõige loomulikumal ja naturaalsemal viisil - looduses, kus tunnisajaks on kogu Universum ja üksolemine. Sealjuures viia läbi kaunis rituaal, mis liidab ja õnnistab kogu peret. 
Selliseid tseremooniaid olen ma valmis läbi viima, et pühitseda uued ilmakodanikud inimhingedel kõige puhtamal viisil. Kirjuta mulle ja arutame läbi, kuidas see täpsemalt sinu pere jaoks käia võiks. Palun broneerida varakult ette! 

Organismidiagnostika + individuaalne konsultatsioon - 15€

Teadliku eluviisi keskuse konsultandid

m.kuusing@gmail.com 

Organismi diagnostika, kus saate teada oma sisemised näitajad, mida on vôimalik muuta oluliselt paremaks teadliku toitumisega. Sealhulgas kuri siseminerasvaprotsent, bioloogiline vanus ja mitmed muud olulised näitajad, mis mõjutavad rangelt meie enesetunnet ja tervist. Neid sisemisi näitajaid ei näe silmaga, kuid mõjutavad salaja meie elu! 

Eelnevalt tuleks olla 2h söömata, joomata ning riietuda nii, et oleks kerge paljajalu võtta.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now