vaimse heaolu nõustamiNe - 60€
Kordusseanss - 40€

 

Seansse on võimalik läbi viia telefonitsi, Skype vahendusel või Tallinnas kohtudes. 
Seansil arutleme ja analüüsime Sinu probleeme ja muresid ning leiame toimiva lahenduse või programmi personaalselt Sinu jaoks. Vajadusel loome personaalselt Sinu jaoks kava ning jätkame seanssidega, kuni oled saavutanud seanssideks seatud eesmärgi. 

 

Tegelen Sinuga ükskõik, mis olukorras või seisundis oled, ükskõik, mis probleemiga minu poole pöördud. Juhendan Sind läbi praktiliste meetodite ja harjutuste, et leiaksid taas tee oma väe ja õnneliku, harmoonilise ning tasakaaluka elu juurde. 


Vaimnse heaolu nõustamise ​3 korra teraapiapakett - 140€ 

Individuaalne šamanistlik tervendus / Šamaanitöö

Šamaanitöö on väga intnensiivne, energiatnõudev, kuid väga tõhus ja efektiivne. Iga kord aidates abivajajat, riskib šamaanitööd tehes šamaan oma elu ja heaoluga. Kuna see on tema(minu) missioon ja kutsumus, teeb ta seda au ja pühendumusega. 

 

1. Kahjuliku väe eemaldamise protseduur: 150€ 
Kahjulik vägi on igasugune vägi, mis on meile võõras. Igapäevaselt elame ühises energiasupis ja pidevalt vahetame üksteisega energiaid. Võib juhtida, et kanname teadmatult teineteisele üle kahjustavaid energiaid või haakuvad meiega haavataval hetkel energeetilised olendid, kes toituvad inimese elujõust. Ehmatada ei ole vaja, see ei ole midagi õudsat, pigem on see tavaline. Inimesed on sageli sellest lihtsalt teadmatud, sest me ei näe energeetilist maailma ja seetõttu ei oska sellega ka ümber käia.

 

Teadvusteraapia keskus Psühholoogilie nõustamin

Kahjuliku väe eemaldamise protseduuril lähen rännakule, et näha, mis on põhjustanud inimeses haigusseisundi ning eemaldan algpõhjuse. Seejärel asun eemaldama kehast kahjulikku väge läbi šamanistliku meetodi, mis on väga intensiivne ja võimas. Pärast kahjuliku väe eemaldamist tuleb kindlasti tagasi tuua ka kaduma läinud vägi, sest kui inimesel oleks algselt vägi temaga olnud, poleks ta üldse haigeks jäänud ega võõrast väge kehasse lasknud. Vägi tuleb tagasi tuua, et kahjulik ei pääseks tagasi inimese energiasüsteemi ning inimene taastuks, oleks tugev, elujõuline, terve.


2. Kadumaläinud väe tagasitoomine: 150€

Inimese vägi (ehk ka väeloom) püsib temaga kuni 9-10 aastaseks saamiseni. Pärast seda hakkab väeloom iga 2-3 aasta tagant vahetuma. On erandeid, mil väeloom püsib inimesega terve elu. Kui inimene on närviline, rahutu, tasakaalust väljast, magab halvasti, on see märk, et tema vägi hakkab vahetuma. Väeloom on rahutu ja käib inimesest aina kaugemale, kuni ühel hetkel enam tagasi ei tule. Kui inimesele uut väge ei tooda, hakkavad teda kimbutama igasugused kahjustavad energiad, haigused, emotsionaalne tasakaalutus jne. Ta on haavatav ja kaitsetu. Nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Kui inimene on juba haigeks jäänud, on see märk sellest, et vägi on ta maha jätnud. Inimesel võib olla kuni kaks väelooma, seega kui sul üks juba on - tule, toome teise veel juurde! See on äärmiselt võimas tunne! Väetoomise lõpetuseks õpetan, kuidas saad oma väe eest hoolitseda ja temaga koostööd teha. 

3. Hingeosade tagasitoomine: 150€ 

Läbi traumade, läbielamiste, tugevate äärmislike emotsioonide, jätame enda hingeosakesed sellesse hetke maha, kus me tugevat kogemust läbielamise. Sageli jäävad hingeosad kinni paralleelmaailmadesse ning me ei oska neid enam enda olemusse tagasi lõimida või isegi ülesleida, sest need võivad olla ka eelmisteseludes. Inimene, kes on palju läbielanud, on kindlasti ka palju endast maha jätnud ja ära andnud. Siis võibki tekkida tunne, et ma ei tea enam, kes ma olen, mida ma tahan, mis on õige ja mis vale, kuhu ja kuidas edasi. Oma hingega kontakt puudub. 

4. Eelmise elu saatuse tervendamine ja vabastamine, tõelise saatuse aktiveerimine: 250€

Saatuse aktiveerimise protseduur on ülimalt võimas ning ainult nendele inimestele, kes on valmis tõeliselt läbi murdma ettevisatud takistustest, korduvatest mustritest ja kannatustest. See on võimas vabanemine ja täielikku elumuutust esilekutsuv protsess. Kas oled mõelnud, miks sul ei õnnestu ikka ja jälle lahendada ära mingit õppetundi? Ükskõik, kuidas sa ka ei püüaks, sind tõmmatakse tagasi vanasse mustrisse nagu kummipaelaga. Just siis kui hakkad edu saavutama millestki, oled plaksti jälle alguses tagasi. Võibolla saadavad sind läbi elu kroonilised tervisehädad või on alatasa midagi sinu teekonda blokeerimas. Ilmselgelt on tegu sellistel juhtidel kinnijäänud eelmise elu saatusega. Sellisel juhul ei ela sa kunagi päriselt iseenda saatust ega sünni kunagi päriselt iseendaks. Kurb, mis? 
 

Õnneks saab eelmise elu saatuse lahendada ja vabastada ning tõelise saatuse aktiveerida, mis ei ole kunagi halvem, kui praegune. See on alati parem ning aitab sind lähemale oma tõelisele potentisaalile! 

Kirjuta mulle oma mure ja lähme küsime vaimudelt abi. Enne igat seanssi, selgitan täpselt, mida teen ja hoian sind kõigega kursis. 

Loe šamanismist kindlasti rohkem siin: https://www.teadvusteraapia.ee/post/%C5%A1amaanit%C3%B6%C3%B6-inimese-enda-hing-on-tema-k%C3%B5ige-parim-%C3%B5petaja 

 

USKUMUSTE, mõtte-, tunde- ja käitumismustrite tuvastamine NING ÜMBERPROGRAMMEERIMINE - 65€

Võimalik läbi viia ka distantsilt veebivahendusel või telefonitsi

Inimese psüühika on aju ja närvitegevuse tulemuse nähtus. Uskumused ja erinevad psüühilised käitumuslikud mustrid on meie alateadvuses olevad programmid, mis panevad meid mõtlema, reageerima, käituma ja tundma. Nende alateadlike programmide tõttu kutsume esile elus pidevalt korduvaid sündmuseid, et saaksime neid programme teadvustada, murda ja asendada, et olukord muutuks. Nt kui meie alateadvuses on programm – ma ei ole piisav – siis juhtume kokku inimestega või satume olukordadesse, kus saame üha uuesti ja uuesti kogeda ning tunda enda ebapiisavust. Programmidest, mille oleme elu jooksul endas arendanud või õppinud, sõltub meie elu üldine olemus ja elukvaliteet. Programme on kahte tüüpi, millest ühed toetavad meid, teised aga piiravad, loovad hirme ning takistusi.

Tüüpilised programmid, mille inimesed elu jooksul endas arendanud on:

 • Mind ei aktsepteerita

 • Ma ei aktsepteeri ega armasta ennast sellisena nagu ma olen

 • Ma ei ole väärt armastust, küllust

 • Ma ei ole piisavalt tark, ilus ja osav

 • Hirm, mida teised minust arvavad

 • Hirm ilma jääda

 • Kõikvõimalikud orja ja ohvrimustrid

 • Elu on raske

 • Hirm üksi olemise, üksi jäämise, üksi hakkama saamise ees

 • Puudub usk iseendasse

 • Enesekindluse puudus

 • Hirm haiguste, surma ees

 • Raha tuleb raskelt

 • Ma pole mitte keegi

 • Alaväärsustunded, süütunded

 

Lihtsalt programmi teadvustamisest ja uue soovitud programmi igapäevasest kordamisest võib jääda paraku väheseks.

Programm on aktiivne kuni ta alateadvusest eemaldatakse.

 

Programmide muutmisest tulenev kasu:

 • Kasvab julgus, enesekindlus, enese väärtustamine

 • Vähem häirivaid ja kontrollimatuid mõtteid

 • Situatsioonid, mis varem ärritasid, ei mõju enam

 • Suudad jääda neutraalseks 

 • Elukvaliteet tõuseb

 • Olukorrad ja inimesed muutuvad Sinu ümber

 • Koged rohkemat sisemist rahu, eneseteadlikkust, selgust

 • Suureneb elurõõm, elujõud

 • Hirmud vähenevad

 • Paraneb suhete kvaliteet, mida elus koged

 • Paraneb kontakt iseendaga, oma südame, sisemise hääle ja intuitsiooniga

 • Jne

 

Kohtumine koosneb kahest osast: 1) Piiravate programmide tuvastamine ja soovitud toetavate programmide kaardistamine 2) Programmide muutmine läbi juhendatud käigu alateadvusesse. Programmide tuvastamiseks kasutan freudislikku psühhoanalüüsi, programmide muutmine käib läbi sügava transiseisundi, mille ajal oled kõigest teadlik. 

Lisaks räägin ja seletan lahti, mismoodi programmid täpselt toimivad, kuidas neid igapäevaelus märgata ja ära tunda, kuidas ennast hoida ja säästa manipulatsioonide eest, kuidas mõista oma emotsioone ja neid juhtida.

_MG_5211.jpg

Personaalne Kanaldus - 50€

 

Vahendan infot olles otsekontaktis puhta kõrgeima Universumisagedusega, kus on olemas kogu juhatus ja vastused, mida vajame.

Kanalduseks on tarvis Sinu pilti ja sünniandmeid. Kanalduse teen kirjalikult. Selleks kirjuta mulle oma mure, küsimus või teema, millele soovid Universumist vastuseid ja juhatust. 

 

Lisaks teen Personaalseid ennustusi ka kindla aja perioodi peale e-posti teel. Maksumus tuleneb ajaperioodist. Selleks on vaja inimese pilti ja sünniandmeid. Samuti on võimalus küsida lisaküsimusi enne ennustust. 

Ennustamise seanss - 60€

 

Seansse on võimalik läbi viia telefonitsi, skype vahendusel kui ka Tallinnas kohtudes. Üks seanss kestab maksimaalselt tund aega ning hinnaks on 60€. Seansil vastan konkreetsetele küsimustele mineviku, oleviku ja lähituleviku kohta. Arutleme üle murekohad ja küsimused, leiame koos lahenduse. 

Rituaal või maagilinetoiming, Universumiga kooskõlas, sinu konkreetse palve kohta - 100€

Rituaale ja muid maagilisi toiminguid viin läbi vaid siis, kui oleme esmalt üleskerkinud probleemi või soovi vaadelnud ja arutlenud koos. Tuleb teha selgeks, kas olukorrale on ehk mõni muu mõistlikum lahendus, mis soovija hingeplaaniga vastavuses või on vaja sekkuda maagiaga. Maagiaga on tavaliselt vaja sekkuda siis, kui võõrad energiad on vahele seganud ja loonud tarbetuid takistusi, mis ei peaks olema inimese eluteel. Või kui on vaja inimest vabastada haigusest või muust kogemusest, mis on talle külge hakanud ning ei kuulu tema eluteele. Samuti saab teha rituaale, mis avavad võimalusi kas armastuse, raha või muudes valdkondades. Võimaluste avamine on alati kooskõlas Universumiga. 

LAPSE Sünni ja elutee pühitseminE Loodususu järgi - 250€ + transport

Paljud meist tunnevad vajadust ristida oma last/lapsi ka siis, kui ise tegelikult end ühegi usuga ei seosta. Mis on ristimine tegelikult? Lapse ja tema elutee õnnistamine, et teda saadaks edu, kergus ja headus ning et ta oleks kaitstud kõige kurja ja negatiivse eest, mis teda ohustada võib. Kuid last saab pühitseda ka ilma end religiooniga sidumata. Kui tunned tugevamat seost ja kutset looduseväe ja Universumi poolt, võid oma lapse sündi tähistada ka kõige loomulikumal ja naturaalsemal viisil - looduses, kus tunnisajaks on kogu Universum ja üksolemine. Sealjuures viia läbi kaunis rituaal, mis liidab ja õnnistab kogu peret. 
Selliseid tseremooniaid olen ma valmis läbi viima, et pühitseda uued ilmakodanikud inimhingedel kõige puhtamal viisil. Kirjuta mulle ja arutame läbi, kuidas see täpsemalt sinu pere jaoks käia võiks. Palun broneeri varakult ette!