Psühholoogilise nõustamise 3 korra teraapiapakett - 150€ 

 

Seansse on võimalik läbi viia telefonitsi, Skype vahendusel või Tallinnas kohtudes. 
Seansil arutleme ja analüüsime Sinu probleeme ja muresid ning leiame toimiva lahenduse või programmi personaalselt Sinu jaoks. Vajadusel korral loome personaalselt Sinu jaoks teraapiaprogrammi või kava ning jätkame seanssidega, kuni oled enda sisemised protsessid tervendanud ja muundanud. 

 

Tegelen Sinuga ükskõik, mis olukorras või seisundis oled, ükskõik, mis probleemiga minu poole pöördud ja juhendan sind, et leiaksid taas oma tee ja tasakaalu.

Seanssi viib läbi Maria Katariina. 


Psühholoogiline nõustamine - 60€, kordusseansid 40€.

Seansse on võimalik läbi viia telefonitsi, Skype vahendusel või Tallinnas kohtudes. 
Seansil arutleme ja analüüsime Sinu probleeme ja muresid ning leiame toimiva lahenduse või programmi personaalselt Sinu jaoks. Vajadusel korral loome personaalselt Sinu jaoks programmi, teraapia, kava ning jätkame seanssidega, kuni oled enda sisemised protsessid tervendanud ja muundanud. 

Tegelen Sinuga ükskõik,
mis olukorras või seisundis oled, ükskõik, mis probleemiga minu poole pöördud ja juhendan sind, et leiaksid taas oma tee ja tasakaalu.

Seanssi viib läbi Maria Katariina. 

 

COACHING - 60€/1,5 h

 

m.kuusing@gmail.com

+372 53044898
Facebook: Igapäevane maagia

Coaching on: Sinu toetamine, et suudaksid anda endast parima ja kasutada selleks kõiki olemasolevaid võimalusi. Tähelepanu pööramine sellele, mida saaksid teha paremini, kus ja kuidas seda teha võiksid

Selguse loomine sellest, kelleks sa tahaksid kasvada, milliseks areneda.

Sinu toetamine, et leiaksid vastused iseenda seest ja suudaksid nende järgi ka tegutseda.

Oma tunnete, mõtete, emotsioonide ja enese teadvustamine, samal ajal tegutsedes ja edasi liikudes. Selguse loomine keerulisest, murettekitavast või muutmist vajavast olukorrast.

Mida coaching annab?

Suurem teadlikkus ja selgus

Täpsemalt sõnastatud väljakutsed ja eesmärgid

Ambitsioonikamad sihid ja uued tööriistad

Kasvamiseks vajalikud hoiakud ja väärtused

 

Kellele jaoks on coaching?

Ettevõtte juhtidele, meeskondadele ja töötajatele.

Inimestele, kes tahavad oma elus tegeleda enesearenguga ning saavutada oma elus kõrgemaid eesmärke

Isiklikust kasvamisest huvitatud inimestele.

 

Coaching põhineb faktil, et keegi on sinu kõrval. Keegi väljastpoolt oma vaatenurgaga, kellega mõtteid vahetada ning kellelt saada julgustust ja tuge, et endalt rohkem nõuda ja soovitut kergemini saavutada. Coaching aitab sul tähelepanu koondada, selgust saada ja tegutseda. Coaching ei ole nõustamine ega teraapia, kuigi need võivad sageli veidi kattuda esmasega ning samuti olla väga kasulikud sisemisekasvu ja muutuste väärtuslikud abivahendid.

Samuti pole coaching koolitamine ega ka mentorlus, kuid siiski võib sisaldada mõningaid elemente neist.

Coachi eesmärk on suurendada teadlikkust, vastutustunnet ja eneseusku. Need kolm moodustavad vundamedi kõigele, mida ette võtad ning võimaldavad parimal võimalikul moel realiseerida oma tõelist potentsiaali.

USKUMUSTE, mõtte-, tunde- ja käitumismustrite tuvastamine NING ÜMBERPROGRAMMEERIMINE - 65€

Võimalik läbi viia ka distantsilt veebivahendusel või telefonitsi

Inimese psüühika on aju ja närvitegevuse tulemuse nähtus. Uskumused ja erinevad psüühilised käitumuslikud mustrid on meie alateadvuses olevad programmid, mis panevad meid mõtlema, reageerima, käituma ja tundma. Nende alateadlike programmide tõttu kutsume esile elus pidevalt korduvaid sündmuseid, et saaksime neid programme teadvustada, murda ja asendada, et olukord muutuks. Nt kui meie alateadvuses on programm – ma ei ole piisav – siis juhtume kokku inimestega või satume olukordadesse, kus saame üha uuesti ja uuesti kogeda ning tunda enda ebapiisavust. Programmidest, mille oleme elu jooksul endas arendanud või õppinud, sõltub meie elu üldine olemus ja elukvaliteet. Programme on kahte tüüpi, millest ühed toetavad meid, teised aga piiravad, loovad hirme ning takistusi.

Tüüpilised programmid, mille inimesed elu jooksul endas arendanud on:

 • Mind ei aktsepteerita

 • Ma ei aktsepteeri ega armasta ennast sellisena nagu ma olen

 • Ma ei ole väärt armastust, küllust

 • Ma ei ole piisavalt tark, ilus ja osav

 • Hirm, mida teised minust arvavad

 • Hirm ilma jääda

 • Kõikvõimalikud orja ja ohvrimustrid

 • Elu on raske

 • Hirm üksi olemise, üksi jäämise, üksi hakkama saamise ees

 • Puudub usk iseendasse

 • Enesekindluse puudus

 • Hirm haiguste, surma ees

 • Raha tuleb raskelt

 • Ma pole mitte keegi

 • Alaväärsustunded, süütunded

 

Lihtsalt programmi teadvustamisest ja uue soovitud programmi igapäevasest kordamisest võib jääda paraku väheseks. Programm on aktiivne kuni ta alateadvusest eemaldatakse.

 

Programmide muutmisest tulenev kasu:

 • Kasvab julgus, enesekindlus, enese väärtustamine

 • Vähem häirivaid ja kontrollimatuid mõtteid

 • Situatsioonid, mis varem ärritasid, ei mõju enam

 • Suudad jääda neutraalseks 

 • Elukvaliteet tõuseb

 • Olukorrad ja inimesed muutuvad Sinu ümber

 • Koged rohkemat sisemist rahu, eneseteadlikkust, selgust

 • Suureneb elurõõm, elujõud

 • Hirmud vähenevad

 • Paraneb suhete kvaliteet, mida elus koged

 • Paraneb kontakt iseendaga, oma südame, sisemise hääle ja intuitsiooniga

 • Jne

 

Kohtumine koosneb kahest osast: 1) Piiravate programmide tuvastamine ja soovitud toetavate programmide kaardistamine 2) Programmide muutmine läbi juhendatud käigu alateadvusesse. Programmide tuvastamiseks kasutan freudislikku psühhoanalüüsi, programmide muutmine käib läbi sügava transiseisundi, mille ajal oled kõigest teadlik. 

Lisaks räägin ja seletan lahti, mismoodi programmid täpselt toimivad, kuidas neid igapäevaelus märgata ja ära tunda, kuidas ennast hoida ja säästa manipulatsioonide eest, kuidas mõista oma emotsioone ja neid juhtida.

Personaalne Kanaldus - 50€

 

Vahendan infot olles otsekontaktis puhta kõrgeima Universumisagedusega, kus on olemas kogu juhatus ja vastused, mida vajame.

Kanalduseks on tarvis Sinu pilti ja sünniandmeid. Kanalduse teen kirjalikult. Selleks kirjuta mulle oma mure, küsimus või teema, millele soovid Universumist vastuseid ja juhatust. 

Ennustamise seanss - 60€

 

Seansse on võimalik läbi viia telefonitsi, skype vahendusel kui ka Tallinnas kohtudes. Üks seanss kestab maksimaalselt tund aega ning hinnaks on 60€. Seansil vastan konkreetsetele küsimustele mineviku, oleviku ja lähituleviku kohta. Arutleme üle murekohad ja küsimused, leiame koos lahenduse. 

 
Personaalsed ennustused 
 

Personaalseid ennustusi teeme kindla aja perioodi peale e-posti teel. Maksumus tuleneb ajaperioodist. Selleks on vaja inimese pilti ja sünniandmeid. Samuti on võimalus küsida lisaküsimusi enne ennustust. 

Juhitud meditatsioonid ja rännakud 50€-100€
 

Seansid toimuvad Tallinnas. Hind kujuneb vastavalt meditatsionile/rännakule, mida lahendatav probleem vajab. 

 

Tervendusseansid 50€-100€

Tervendusseansse sobib läbi viia ükskõik milliste füüsiliste või psühholoogiliste murede korral. Kanaldatud energia korrastab tervendatava energeetilist keha ja annab seeläbi inimesele võimaluse tervendada ise oma keha ja vaimu. Luuakse tõeline hingeline tasakaal. Seansid toimuvad Tallinnas ning vajaduse korral ka distantsilt. Seansi maksumus ja kestvus kujunevad välja mure või probleemi keerukusest. 

Rituaal või maagilinetoiming, Universumiga kooskõlas, sinu konkreetse palve kohta - 100€

Rituaale ja muid maagilisi toiminguid viin läbi vaid siis, kui oleme esmalt üleskerkinud probleemi või soovi vaadelnud ja arutlenud koos. Tuleb teha selgeks, kas olukorrale on ehk mõni muu mõistlikum lahendus, mis soovija hingeplaaniga vastavuses või on vaja sekkuda maagiaga. Maagiaga on tavaliselt vaja sekkuda siis, kui võõrad energiad on vahele seganud ja loonud tarbetuid takistusi, mis ei peaks olema inimese eluteel. Või kui on vaja inimest vabastada haigusest või muust kogemusest, mis on talle külge hakanud ning ei kuulu tema eluteele. Samuti saab teha rituaale, mis avavad võimalusi kas armastuse, raha või muudes valdkondades. Võimaluste avamine on alati kooskõlas Universumiga. 

LAPSE Sünni ja elutee pühitseminE Loodususu järgi - 250€ + transport

Paljud meist tunnevad vajadust ristida oma last/lapsi ka siis, kui ise tegelikult end ühegi usuga ei seosta. Mis on ristimine tegelikult? Lapse ja tema elutee õnnistamine, et teda saadaks edu, kergus ja headus ning et ta oleks kaitstud kõige kurja ja negatiivse eest, mis teda ohustada võib. Kuid last saab pühitseda ka ilma end religiooniga sidumata. Kui tunned tugevamat seost ja kutset looduseväe ja Universumi poolt, võid oma lapse sündi tähistada ka kõige loomulikumal ja naturaalsemal viisil - looduses, kus tunnisajaks on kogu Universum ja üksolemine. Sealjuures viia läbi kaunis rituaal, mis liidab ja õnnistab kogu peret. 
Selliseid tseremooniaid olen ma valmis läbi viima, et pühitseda uued ilmakodanikud inimhingedel kõige puhtamal viisil. Kirjuta mulle ja arutame läbi, kuidas see täpsemalt sinu pere jaoks käia võiks. Palun broneerida varakult ette! 

Kontakt

Teadvusteraapia OÜ
reg nr. 14948932

Tallinn, Valli tn 4-17, uksekood 817

Tel: +372 53044898

e-mail: m.kuusing@gmail.com
Täiskasvanuhariduse majandustegevusteate tegevusloa number: 215374

 • Black Facebook Icon
 • Black Instagram Icon

© 2020 Teadvusteraapia Keskus.