Kontakt

Tallinn, J.Vilmsi 53a, uksekell 7​​

Tel: +372 53044898

e-mail: m.kuusing@gmail.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 Teadvusteraapia Keskus. Proudly created with Wix.com

Maria Katariina Kuusing
Teadvusteraapia keskuse juht
Nõustaja, life-coach, terapeut, nägija.
tel. +372 53044898 
m.kuusing@gmail.com
Facebook: Igapäevane maagia

 

Tihti küsitakse minult, kaua ma olen inimeste nõustamise, selgeltnägemise, tunnetamise ja juhendamisega tegelenud, kuid sellele küsimusele on alati raske vastata. Olen seda teinud terve oma elu. Minu jaoks on täideminevad nägemused, inimeste abistamine, parimate lahenduste ja meetodite väljatöötamine olnud täiesti loomulik ja normaalne. Niipea kui olin piisavalt vana, et mõista, mis on minu tegelik eesmärk Maal, olengi alustanud inimeste kuulamist, nõustamist, suunamist, tervendamist ja abistamist kõikide oma teadmistega. Olen siiani aidanud tuhandeid inimesi nende rasketel hetkedel, depressioonis või muul segaduse momendil. 
Minu ema on olnud alati mulle rohkem kui sõbranna. Me oleme alati jaganud kõike ning suunanud teineteist. Ta on aidanud hoida minu kanalid avatuna, et ümbritsev maailm neid kinni ei tambiks. 
Olen  juhendanud enesearengu teekonnal tuhandeid inimesi Eestis ja välismaal, aidates neil avada endas peituv tõeline potentsiaal, tahe, kirg ja teadlikkus. Minu töökogemus ulatub ligi kümne aastani erinevate juhtumite, probleemide ja muredega, millega inimesed minu poole pöörduvad.

Minu missioon on olnud ja on ka tulevikuks aidata luua inimestes ja kogu maailma ühiskonnas selgust, julgust, seda pulbitsevat kirge, motivatsiooni, teadlikkust iseendast ja sellest, mis ümberringi toimub. Me arvame, et me areneme ja kasvame homo sapiensidena erakordselt vägevalt, meditsiin ja tehnoloogia on saavutamas tippude tippu, kuid tegelikult oleme end sulgenud ja kaotamas oma ehedust ja sisemist väge. Minu eesmärgiks, mis kõlab üsna enesekindlalt, on aidata kaasa külluslikult ja vägevalt eduka, kuid samas terve, teadliku ja armastava inimese (ühiskonna) kujunemisele. 

 

Lisaks vastuste kanaldamisele edastan ka läbi Universumi nõuandeid ja soovitusi, viin läbi psühholoogilse nõustamise seansse ja toetan inimesi kõikide oma teadmiste ja oskustega. 

Ma olen pühendunud sellele, et aidata inimestel nende eksistentsi nautida ja saada sellest maksimaalne võimalik kogemus, eneseareng või kasu. 

 

Kui Sul on mure, millele pole eeltoodud võimalikes variantides lahendust, siis kindlasti tasub võtta ühendust. Universumil on lahendus kõigele! 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now