top of page
Maria BAYDAR
Teadvusteraapia keskuse looja ja juht
Nõustaja, life-coach, koolitaja, kirjanik 
tel. +372 53044898 
baydar.maria@gmail.com
Facebook: Igapäevane maagia
 

Maria Baydar on ligi 10 aasta pikkuse praktilise kogemusega terapeut, nägija, šamanismi praktiseerija, kirjanik ja koolitaja. Ta on juhtinud gruppe ja nõustanud tuhandeid inimesi Eestis ja välismaal. Lisaks sellele on ta välja töötanud unikaalse teraapiameetodi, Polüteraapia, mis on aastate pikkuse praktilise kogemuse ja teadust ühendava töö tulemus. Tema teadmistest võid osa saada veel kahest ilmunud raamatust: ,,Peidetud nõiavägi tänapäeva inimesed'' ning ,,Teadliku elu meistriklass''. 

 

,,Tihti küsitakse minult, kaua ma olen inimeste nõustamise, selgeltnägemise, tunnetamise ja juhendamisega tegelenud, kuid sellele küsimusele on alati raske vastata. Olen seda teinud terve oma elu. Minu jaoks on täideminevad nägemused, inimeste abistamine, parimate lahenduste ja meetodite väljatöötamine olnud täiesti loomulik ja normaalne. Niipea kui olin piisavalt vana, et mõista, mis on minu tegelik eesmärk Maal, olengi alustanud inimeste kuulamist, nõustamist, suunamist, tervendamist ja abistamist kõikide oma teadmistega. 

Minu teadmised on pärit mitte ainult kingitusena saadud võimetest vaid ka intensiivse eneseharimise tulemus füüsikas, keemias, ajaloos, inimeseõpetuses, psühholoogias, spirituaalsuses, loodusrahvaste ja esivanemate õpetuses. 


Olen juhendanud enesearengu teekonnal tuhandeid inimesi Eestis ja välismaal, aidates neil avada endas peituv tõeline potentsiaal, tahe, kirg ja teadlikkus. Minu töökogemus ulatub ligi kümne aastani erinevate juhtumite, probleemide ja muredega, millega inimesed minu poole pöörduvad.

 

Minu missioon on olnud ja on ka tulevikuks aidata luua inimestes ja kogu maailma ühiskonnas selgust, julgust, seda pulbitsevat kirge, motivatsiooni, teadlikkust iseendast ja sellest, mis ümberringi toimub. Me arvame, et me areneme ja kasvame homo sapiensidena erakordselt vägevalt, meditsiin ja tehnoloogia on saavutamas tippude tippu, kuid tegelikult oleme end sulgenud ja kaotamas oma ehedust ja sisemist väge. Minu eesmärgiks, mis kõlab üsna enesekindlalt, on aidata kaasa külluslikult ja vägevalt eduka, kuid samas terve, teadliku ja armastava inimese (ühiskonna) kujunemisele. 

 

Lisaks vastuste kanaldamisele edastan ka läbi Universumi nõuandeid ja soovitusi, viin läbi vaimse heaolu nõustamise seansse ja toetan inimesi kõikide oma teadmiste ja oskustega. 

Ma olen pühendunud sellele, et aidata inimestel nende eksistentsi nautida, luua sellest maksimaalne võimalik kogemus, hingeline kasvamine ning õppida tundma ja teadlikult kasutama neile antud loomisväge. 

0E0A0107-copy.jpg
bottom of page