top of page

Mai-Liis Kivistik teenused
 

Telefon: +372 56285173

E-mail: mai@maiwistik.eu

Koduleht: https://www.maiwistik.eu/

 

 

LOODUSTERAPEUDI VASTUVÕTT - 85 EUR

 

Loodusterapeut aitab sinu heaolu taastada.

Tule seanssile ja aitan sul lahendada terviseprobleeme läbi looduse ja ravimtaimede, sest esimesena ei ole tarvis haarata apteegi tootevaliku järele. Tule proovi loodusteraapiat, holistilist ravi, mis läheneb igale probleemile tervikuna. Teraapia kestab 1,5h ja tasu on 85 EUR.

 

Sessioonile eelneb alati kirjalik küsimustik, millele palun sul eelnevalt vastata, nii saan tagada sujuva ja tõhusa konsultatsiooni. Edukateks tulemusteks on oluline tervikpilt.

● Kas sul on probleeme seedimisega?

● Kas sul on probleeme ärevusega?

● Oled tüdinenud pidevalt nahamuredega võitlemisest?

● Otsid leevendust unehäiretele?

 

Kes on loodusterapeut?

Loodusterapeut on holistilise maailmavaatega diplomeeritud taimesõber, kelle eesmärk on tuua inimese ellu tasakaal viies ta kontakti loodusega. Inimene peaks sõltuma loodusest ja olema sellega vahetus kontaktis, sest sealt tuleb kõik eluks vajalik. Igaüks meist on osa suurest tervikust. Keskkond, milles elame, mõjutab meid ja meie omakorda mõjutame keskkonda. Eestlaseid on alati peetud nõiarahvaks just tänu ravimtaime teadmistele. Ravimtaimed toetavad organismi igal aastaajal. Elame keerulises maailmas, milles justkui inimese enda immuunsuse olemasolu on unustusse vajunud. Immuunsuse ülesanne on tagada organismile stabiilne sisekeskkond ning eristada oma võõrast. Tervis ei sõltu ainult sellest, mis me täna teeme ja valime, vaid ka sellest, mida tegime eile, eelmine nädal ja eelmine kuu. Hea tervis on meie elustiili osa.

273350513_10228201301883848_1750530944656677332_n.jpeg

Loodusterapeut vaatleb inimest tervikuna ning kasutab töövahenditena taimi, õlisid, tinktuure, mähiseid, salve, tõlvikuid - kõike, mida saab kasutada taimeväe kättesaamiseks. Ravimtaimed on bioaktiivseid looduslikke ühendeid sisaldavad taimed (sh erinevad taime osad).

 

NÄOJOOGA ERATUND - 89,90 EUR

 

Näojooga aitab nägu toniseerida ja pingeid vabastada ning selle kõige juures ka kortsudest loomulikult vabaneda. Näojooga on sama oluline lihastreening kui kerelihaste trenn. Me kõik kogeme seda sama frustratsiooni, aga sul on võimalus taastada oma ilu, enesekindlus ja nägu.

 

Jah, vananemine on osa elust, kuid meile kellelegi ei meeldi näha vananemismärke. Ilutööstus on meiega manipuleerinud ja sidunud meie väärtused välise väljanägemisega. Sinu nägu ei tohiks olla mõjutatud turundamisest, kreemidest ega ka valulikest protseduuridest.

Näos on üle 50 erineva lihase, millest kõiki ei pruugi me igapäevaselt rakendada. Lihaste passiivsus muudab naha lõdvaks ja toob kaasa enneaegse vananemise. Kuna näonaha vananemine on osaliselt tingitud lihaste toonuse kadumisest ja pingest, siis võid näojoogale pühendudes muuta enda näonaha säravamaks ja nooruslikumaks. Tõestatud on, et näojooga ja näojooga harjutused ning regulaarne praktiseerimine aitab vananemise vastu. Sobib nii meestele kui naistele!

 

Personaalne kava sisaldab:

● Eelnev küsimustik;

● 10 harjutust;

● 1 videokõne või reaalne kohtumine;

● Näojooga kaardipakki (tavahind 29,90 EUR);

● Clensik näoõli (tavahind 19,90 EUR);

● BOONUS: Nahale sobivate taimede nimekirja;

 

Esmakohtumine on 89,90 EUR, edaspidi 55 EUR kord. Seanss kestab 1h.

 

Harjutuste jälgimine on väga lihtne, kuid kava võiks uuendada vähemalt 1x kvartalis. Kui jääda pidevalt samade korduste ja asendite juurde, siis su areng pidurdub. Keha harjub, sest hetkel, kui lihased on konkreetsete harjutustega juba kohanenud, seal arengut enam ei toimu. Oluline on regulaarne harjutuste muutmine.

 

 

NÄOHOOLDUS I: Noorendav näojooga paitus ja lümfimassaaž - 65 EUR

 

Taimemaagiast tulvil auhinnatud Eesti looduskosmeetika brändi MaiWistik tooted rahustavad, taastavad ning toidavad nahka sügavuti. Luba oma ellu väekad angervaks, põldosi ja Kleopatra lemmik esimese pressi oliiviõli ning naudi tervet säravat nahka aastaringselt.

 

Näojooga on pikaajaliste tulemustega, 100% looduslik meetod, kuidas aeglustada vananemist ja olla kõrge eani särava nahaga. Näojooga on trenn, mis tähendab, et see toniseerib ja pinguldab sinu kogu nägu.

 

Protseduur kestab 50 minutit.

 

Hooldus koosneb viiest meelipaitavast etapist:

1. Näojooga harjutused

2. Näonaha puhastus angervaksaõliga Clensik

3. Näonaha niisutamine põldosja näopalsamiga Happik

4. Kahe näorulliku massaaž

5. Ravimtaime toss

 

● Clensik näoõli (2in1 ravimtaimega meigieemaldusõli ja -õli) – Angervaks tugevdab, rahustab ja parandab haavu. Pärsib põletikke ja on antibakteriaalse toimega, mistõttu soodustab naha paranemist, taastumist ja tugevnemist. Kasutatakse tundlikule nahale tänu pehmele toniseerivale efektile, aga sobib kõigile. Toetab naha uuenemise protsesse, taastab ph tasakaalu. Esimese pressi oliiviõli ja selles sisalduv e-vitamiin on tuntud naha pinguldaja ja trimmija. Antioksüdandid stimuleerivad ja taastavad rakke, nii et tulemuseks on tervem ja nooruslikum nahk.

 

● Happik näopalsam – sügavalt niisutav, noorendav ning tujutõstev. Happik angervaksa ja põldosja näopalsam on väga hea asendus kreemile, sest ei sisalda vett ja tänu sellele niisutab nahka eriti sügavuti. Põldosi on tuntud oma vananemisvastaste omaduste poolest tänu oma võimele aidata moodustada kollageeni ja taastada kahjustatud nahka. Põldosja bioaktiivsed koostisosad taastavad naha hüdrolipiidkihi. Mesilasvaha on põletikuvastane, haavu parandav ja nahka pehmendava toimega. Buduaari ilukonkurssi 2021 võitja!

 

● Näojooga harjutused leiab ka näojooga kaardipakist. Buduaari ilukonkurssi 2022 võitja!

 

NÄOHOOLDUS II: Pinguldav näo teipimine koos massaažiga - 45 EUR

Näo teipimine on hea tugi kortsude leevendamiseks ja kogu näo kontuuri tõstmiseks. Parandab lümfi- ja verevoolu, sest teip tõstab nahka ja laseb naha alustel protsessidel ise toimida. Teip hoiab sinu lihased paigal kogu öö, piirates nende liikumist ja seega minimeerides kortse. Tulemuste saamiseks võiks teip minimaalselt olla peal 3h.

 

Teipida on võimalik alalõuga, kurjusekortsu, otsmikku, silmaümbruse joonekesi ja nasolabiaalset piirkonda. Ühes sessioonis saab teipida vaid osa näo piirkonnast. Teipimisele eelneb jadeiidist näorullikuga massaaž ja silmadele kompress. Näonaha puhastus toimub 100% loodusliku angervaksaõliga Clensik.

 

Protseduur kestab 35 minutit.

 

 

IGANÄDALASED JOOGATUNNID

 

M.A.I jooga ehk Ma Armastan Iseend jooga käigus keskendume sisemise rahu loomisele. See on tõhus treening, mis põhineb vinyasa joogastiilil. Selle sisuks on katkematus voos liikumine ühest asendist teise arendades nii lihasvastupidavust, paindlikkust ja tasakaalu. Tundi iseloomustab teadlik merekohina ehk ujjayi hingamine. M.A.I jooga esimeses pooles liigume yang energias ja tõstame pulssi ning teises pooles venitame yin energias. Alati lõpetame meditatsiooniga.

 

Olen end täiendanud nii viniyasa, lastejooga, yin-jooga ja näojooga valdkonnas. Seda nt. Balil, Portugalis ja Itaalias. Tundi saab läbi viia nii eesti kui inglise keeles. Trenne olen andnud ka erinevatel üritustel, millest mõned näited on: Mindvalley University Horvaatias, Saaremaa Merepäevad ja Microsofti suvepäevad. Olen veendunud, et jooga sõbib kõiglie!

 

Treeningu pikkus: 1h Tasu: 1x15 EUR või 4x12 EUR (kuukaart kehtib 30 päeva)

 

Esmaspäeviti 18:30

Teisipäeviti 11:00

Reedeti 10:00

 

Palun registreeri ette: info@maiwistik.eu.

 

Tund toimub, kui on vähemalt 2 osalejat! Võimalik on tasuda ka Stebby-keskkonna kaudu.

 

 

JOOGA ERATUND - 45 EUR

 

Jooga annab sulle liigeste liikuvuse, lihastoonuse ja tasakaalus meele. Ideaalne kooslus toomaks end hetke ja nautimaks liikuva meditatsiooni võlusid. Eratunnis vaatame läbi kõik sinu murekohad, erinevate asendite joondused ja paneme kokku sulle sobiva joogakava, mida saad ise kodus edukalt edasi praktiseerida. Soovi korral võimalus saada ka hoopis toolijooga kava või ainult rühile mõeldud harjutusi.

 

Eratunni kestus on 1h.

bottom of page