top of page

Energeetilise korrastamise 5 korra teraapiapakett - 200€

Kristiina Kuusing

Energeetiline korrastamine on neile, kes tunnevad et on kinni jäänud vanadesse mustritesse või on mureks emotsionaalsed rasked seisundid, eluolukorrad, tervisemured vms. Korrastamise käigus (1 tund) avame koos energiakeskused ja vabastame energeetilised blokeeringud, mis tekivad absoluutselt kõigil inimestel läbi elu ja kogemuste. Ravime Universumi tasakaalusava ja vabastava energiaga. Kehas hakkab voolama uus ja vaba eluenergia, millega muudame oma elukäiku ja olevikku. Vaba energiavool parandab immuunsüsteemi ja annab võimaluse meie kehal ise terveneda. Teraapiapakett on vajalik, et inimene õpiks hoidma keha ja energiakeskused avatuna läbi elu. Seda õpetame neile, kes soovivad muuta oma elu rõõmsamaks.

Seanssi on võimalik teostada Tallinnas või distantsilt

 

Energeetiline korrastamine ja tasakaalustamine - 50€/üks kord, kordusseansid 40€
​Seanssi on võimalik teostada Tallinnas või distantsilt. 

HINGETASANDI JA ELUÜLESANDE KANALDUS - 45€

 

ÜLIMINA talvelaagris juhtus minuga midagi, mida ma ei osanud oodata. Soovin seda teiega jagada. 

Tegime tutvumiseks laagris teiste hingedega silmavaatamise ringi. 40 inimese silmapaarid kohtusid minu silmadega samal ajal olles vaikuses. Ja ühel hetkel hakkas jooksma uskumatu info nende inimhingede kohta. See ei ehmatanud mind, sest igapäevaselt korrastades energiaid juhtub seda samuti. Kuid mitte nii tugevalt.

See info voolas tema kanalist ja tundsin kuidas peaksin selle talle välja ütlema, aga kokkulepe oli vaikus ruumis.

Olles ühenduses läbi silmade tema hingekanaliga, tuli teadmine ta päritolust, sõnumid tema ülesandest jne. Olin lummatud!

Ühel öösel tekkis teadmine, et see on minu järgmine ülesanne, anda see info edasi, igaühele, kes seda päriselt vajab.

Seega, kui soovid teada, mis sind takistab või teelt kõrvale kallutab, kust sa tuled, miks sa tulid vms. kirjuta mulle postkasti.

Lepime aja kokku ja vaatame silma!

Ma olen tänulik, kui sa ei tule lihtsalt huvi pärast. Sellisel juhul pole infol mingit väärtust ega muuda sinu jaoks midagi. Mina aga viskan maha väärtusliku aja.

Tunnen end siiani ääretus austuses, et arvasite mulle oma hingepeegli Ülimina laagris!

Tänaseks olen lugenud paljude inimeste hingelugu ja see info, mis lugemise ajal jookseb, on kosmiline! See ei ole maine ja inimlik! See on võimas ja ülendav! Tervendusseansid - 50€-100€

Tervendusseansse sobib läbi viia ükskõik milliste füüsiliste või psühholoogiliste murede korral. Kanaldatud energia korrastab tervendatava energeetilist keha ja annab seeläbi inimesele võimaluse tervendada ise oma keha ja vaimu. Luuakse tõeline hingeline tasakaal. Seansid toimuvad Tallinnas ning vajaduse korral ka distantsilt. Seansi maksumus ja kestvus kujuneb välja probleemi või mure keerukusest.

_MG_3980.jpg
Energiaravitseja, kanaldaja
tel. +372 5027720
kristiina.wellness@gmail.com
bottom of page