Kontakt

Tallinn, Valli tn 4, uksekell 817

Tel: +372 53044898

e-mail: m.kuusing@gmail.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 Teadvusteraapia Keskus. Proudly created with Wix.com

Kristiina Kuusing
Energiaravitseja, kanaldaja
tel. +372 5027720
kristiina.wellness@gmail.com
Facebook: Energeetiline korrastamine

 

Olen veendunud, et kõik siin ja sealpoolsuses on omavahel seotud. Müstika oleme vaid meie ise, kes nähtamatut pelgab. Olen oma elus alati olnud otsija, eelkõige iseend... Sellel pikal ja järjepideval küsimuste vastuste jadal avastanud oma olemuse ning õppinud tunnetama energiaid enda sees ning ümber. Mind valmistati ette, et saaksin olla tugev ja teadlik ema tüdrukule, kes tuli siia oma kogemusi jagama miljonitega, aitama ja toetama. Minu soov on aidata inimestel leida julgust vaadata sügavale endasse, leida sealt nende tõeline olemus, et juhtida oma elu ise, end tervendada ja olla õnnelik!
Minu tegevusalaks on energiaga töötamine. Teen energeetilist korrastamist, tasakaalustan energiakeskusi, tšakraid, puhastan energiavälja ning transformeerin negatiivse energia positiivseks. Aitan inimestel leida oma sisemise väe ja tarkuse ning luua sügavat selguse ja teadlikkuse seisundit. 
Minu juurde võid tulla erinevate muredega - tervis, suhted, enesehinnang, vaimsed probleemid, korduvad mustrid, suhete sasipuntrad jne. Energeetiline korrastamine toob lahenduse kõikidele elu probleemidele, sest just energeetilisest plaanist algab kõik muu.

Meie saatus on meis endis, tuleb olla vaid piisavalt vapper, et seda näha.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now