top of page
Kristiina Kuusing
Energiaravitseja, kanaldaja

 
tel. +372 5027720
kristiina.wellness@gmail.com
Facebook: Energeetiline korrastamine

 

Olen veendunud, et kõik siin ja sealpoolsuses on omavahel seotud. Müstika oleme vaid meie ise, kes nähtamatut pelgab. Olen oma elus alati olnud otsija, eelkõige iseend... Sellel pikal ja järjepideval küsimuste vastuste jadal avastanud oma olemuse ning õppinud tunnetama energiaid enda sees ning ümber.

 

Mind valmistati ette, et saaksin olla tugev ja teadlik ema tüdrukule, kes tuli siia oma kogemusi jagama miljonitega, aitama ja toetama. Elades Hollandis õpetas mind jaapanlanna jagades mulle kõiki oma teadmisi energiamaailmast, tervendamisest, inimeste aitamisest jne. Täna on mul au olla tagasi oma hingerajal ja rakendada neid teadmisi, mida terve oma elu jooksul olen kogunud.

 

Minu soov on aidata inimestel leida julgust vaadata sügavale endasse, leida sealt nende tõeline olemus, et juhtida oma elu ise, end tervendada ja olla õnnelik! Minu tegevusalaks on energiaga töötamin, samuti kanaldamine ja hingesõnumite lugemine.

Teen energeetilist korrastamist, tasakaalustan energiakeskusi, tšakraid, puhastan energiavälja ning transformeerin negatiivse energia positiivseks. Aitan inimestel leida oma sisemise väe ja tarkuse ning luua sügavat selguse ja teadlikkuse seisundit.  Minu juurde võid tulla erinevate muredega - tervis, suhted, enesehinnang, vaimsed probleemid, korduvad mustrid, suhete sasipuntrad jne. Energeetiline korrastamine toob lahenduse kõikidele elu probleemidele, sest just energeetilisest plaanist algab kõik muu.

 

2020 Ülimina talvelaagris juhtus minuga midagi, mida ma ei osanud oodata. Olen seda nüüd seedinud ja soovin teiega jagada.

Tegime tutvumiseks laagris teiste hingedega silmavaatamise ringi. 40 inimese silmapaarid kohtusid minu silmadega samal ajal olles vaikuses. Ja ühel hetkel hakkas jooksma uskumatu info nende inimhingede kohta. See ei ehmatanud mind, sest igapäevaselt korrastades energiaid juhtub seda samuti. Kuid mitte nii tugevalt.

See info voolas tema kanalist ja tundsin, kuidas peaksin selle talle välja ütlema, aga kokkulepe oli vaikus ruumis. Olles ühenduses läbi silmade tema hingekanaliga, tuli teadmine ta päritolust, sõnumid tema ülesandest jne. Olin lummatud!

 

Ühel öösel tekkis teadmine, et see on minu järgmine ülesanne, anda see info edasi, igaühele, kes seda päriselt vajab. Nüüd olen teinud seda juba mõned kuud, ning tulemused ja info, mida vahendan on tõesti hämmastav!

Seega, kui soovid teada, mis sind takistab või teelt kõrvale kallutab, kust sa tuled, miks sa tulid vms. kirjuta mulle postkasti. Lepime aja kokku ja vaatame silma!​

 

Ma olen tänulik, kui sa ei tule lihtsalt huvi pärast. Sellisel juhul pole infol mingit väärtust ega muuda sinu jaoks midagi. Mina aga viskan maha väärtusliku aja.

 

Tunnen end siiani ääretus austuses, et arvasite mulle oma hingepeegli Ülimina laagris! Tänaseks olen lugenud paljude inimeste hingelugu ja see info, mis lugemise ajal jookseb, on kosmiline! See ei ole maine ja inimlik! See on võimas ja ülendav!

 

Meie saatus on meis endis, tuleb olla vaid piisavalt vapper, et seda näha.

Kohtumiseni Kristiina

340098007_566399592227690_6050897940066814898_n.jpg
bottom of page