Kristeli peri

Terapeut Teadvusteraapia Ida-Virumaa keskuses, teostab seansse ka Tallinnas
E-mail: kristeliperi@gmail.com
Tel. nr: 5178877

Olen olnud tõeline tulesäde ja põletanud oma elu nagu olen osanud. Tänaseks olen teinud päris palju muutusi ja pöördeid, mida keegi poleks minust uskunud. Ja enne kõike poleks ma seda endast ise uskunud. Et mind saada tasakaalukas ja vaguraks lambaks otsustas elu mulle kätte mängida ametniku rolli, kus ma pidin ennast sõnaotseses mõttes toppima karpi ja jälgima käitumis reegleid ja viisakust inimestega suheldes. Elu raputas ja loksutas mind korralikult ja vägagi õiglaselt, mille eest olen ma südamest tänulik. Pöördepunktiks minu elus sai 12.12.2013 aasta, kus ma sattusin autoavariise.

Ma ei mäleta selles avariist mitte kui midagi, kui siis ainult seda, kuidas mulle öeldi, et sinu aeg pole veel käes ja sind ootavad ees suured muutused. Järgmine tõsine raputus oli 2017 aasta detsembris, kus elu otsustas mult võtta kõik, mis võtta annab, et ma roniks oma mugavus tsoonist välja ja just see aeg sai minu jaoks vägagi muutuste rikkaks ajaks. Olin masenduses ja depressioonis. Otsisin olukorras väljapääsu. Ja ma leidsin ta. Minu elu muutis AccesBars, mis aitab vabastada alateadvusesse salvestunud mustreid, mida oleme enda omaks teinud ja aitab rohkem valida iseennast ja seejuures  midagi ega kedagi valeks tegemata ja olla rohkem lubamises. Minu esimene kokkupuude AccessBars´ga oli läbi minu poja ja pisema tütre. Nende muutused jätsid mulle sügava jälje ja ma otsustasin ise ka minna proovima. 

 

Heites lauale ja kogedes pikka seansi ning sealt tõustes sain kohe aru, et see on see, mida ma soovin teistega jagada. Tundes oma peas sõrmi ja kogedes seda kuidas ma lülitusin hoopis teisele lainele. Kuidas kadusid ära minu negatiivsed mõtted ja meel muutus rõõmsaks ja päikeseliseks, oli väga, väga võimas kogemus. Bars vabastab kõik kaalutlused, mõtted, tunded, emotsioonid, otsused, hinnangud ja uskumused kõikidest eludest, mis on elektriliselt salvestatud sinu ajju. Vabanemine toimub siis kui parse puudutakse; see lubab sellel salvestunud prügil vabaneda. Ja nii algaski minu tee AccesBars´i koolitajaks.

 

Täna õpin ma ka AccesBarsile lisaks veel konstellööriks, et aidata inimeste muuta oma elu paremaks.  Ma olen arusaanud, et minu eluülesandeks ongi aidata inimesi läbi enda kogemuste ja anda neile kõike seda, mis on mind aidanud sellel teele. Teemad, mis mind väga kõnetavad on suhted, seksuaalsus ja tee iseenda leidmiseni.

133671874_761410348058713_74819526350506